http://kariera.mk

Si e ndryshoi Samsung botën e teknologjisë digjitale?

para 8 muajve - Ekonomia Online

Në vitin 1969, Le Byung-chul, një nga themeluesit e Samsung, besonte me vendosmëri se do të zinte një vend të veçantë në historinë e teknologjisë. Zgjedhja për emrin e kompanisë e reflektoi këtë ambicie....

Si e ndryshoi Samsung botën e teknologjisë digjitale?

para 8 muajve - Flaka

Në vitin 1969, Le Byung-chul, një nga themeluesit e Samsung, besonte me vendosmëri se do të zinte një vend të veçantë në historinë e teknologjisë. Zgjedhja për emrin e kompanisë e reflektoi këtë ambicie....

Si e ndryshoi Samsung botën e teknologjisë digjitale?

para 8 muajve - Klan Kosova

Në vitin 1969, Le Byung-chul, një nga themeluesit e Samsung, besonte me vendosmëri se do të zinte një vend të veçantë në historinë e teknologjisë. Zgjedhja për emrin e kompanisë e reflektoi këtë ambicie....

Si e ndryshoi Samsung botën e teknologjisë digjitale?

para 8 muajve - Zyrtare

Në vitin 1969, Le Byung-chul, një nga themeluesit e Samsung, besonte me vendosmëri se do të zinte një vend të veçantë në historinë e teknologjisë. Zgjedhja për emrin e kompanisë e reflektoi këtë ambicie....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK