http://kariera.mk

Samsung së shpejti do të fillojë testimin e kamerës periskop të Galaxy S11

para 10 muajve - Shprehja

Këto lojëra elektronike janë krijuar nga MecaTech Systems.Lojërat e provës përdoren për kontrollin përfundimtar të harduerit, përpara se prodhuesi të fillojë të transportojë komponentët. Përveç periskopit,...

Samsung së shpejti do të fillojë testimin e kamerës periskop të Galaxy S11

para 10 muajve - Koha.net

Lojërat e provës përdoren për kontrollin përfundimtar të harduerit, përpara se prodhuesi të fillojë të transportojë komponentët. Përveç periskopit, MecaTech prodhon edhe kamera standarde për telefona,...

Samsung së shpejti do të fillojë testimin e kamerës periskop të Galaxy S11

para 10 muajve - Portalb

Këto lojëra elektronike janë krijuar nga MecaTech Systems. Lojërat e provës përdoren për kontrollin përfundimtar të harduerit, përpara se prodhuesi të fillojë të transportojë komponentët. Përveç periskopit,...

Samsung së shpejti do të fillojë testimin e kamerës periskop të Galaxy S11

para 10 muajve - Top Channel

Raportet nga Koreja e Jugut sugjerojnë që Samsung së shpejti do të testojë kamerën e saj periskop për telefonin Galaxy S11. Këto lojëra elektronike janë krijuar nga MecaTech Systems.Lojërat e provës përdoren...

Samsung së shpejti do të fillojë testimin e kamerës periskop të Galaxy S11

para 10 muajve - Infokusi

Raportet nga Koreja e Jugut sugjerojnë që Samsung së shpejti do të testojë kamerën e saj periskop për telefonin Galaxy S11. Këto lojëra elektronike janë krijuar nga MecaTech Systems. Lojërat e provës përdoren...

Samsung së shpejti do të fillojë testimin e kamerës periskop të Galaxy S11

para 10 muajve - KosovaPress

Këto lojëra elektronike janë krijuar nga MecaTech Systems. Lojërat e provës përdoren për kontrollin përfundimtar të harduerit, përpara se prodhuesi të fillojë të transportojë komponentët. Përveç periskopit,...

Galaxy Fold është më i brishtë sesa Samsung pretendon

para 10 muajve - Portalb

Pas tërë atij publiciteti që ju bë dhe disa shtyrjeve të gjata, Galaxy Fold tashmë është i disponueshëm në SHBA. Edhe pasi kompania përmirësoi telefonin duke e bërë më të qëndrueshëm, Samsung u ka kërkuar...

Galaxy Fold është më i brishtë sesa Samsung pretendon

para 10 muajve - Gazeta Observer

Pas tërë atij publiciteti që ju bë dhe disa shtyrjeve të gjata, Galaxy Fold tashmë është i disponueshëm në SHBA. Edhe pasi kompania përmirësoi telefonin duke e bërë më të qëndrueshëm, Samsung u ka kërkuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK