http://kariera.mk

Gjatë 9 muajve 140 mijë ton mallra tranzit nga porti i Durrësit drejt Kosovës

para 9 muajve - Indeks.mk

Gjatë periudhës janar-shtator të këtij viti në dy nga terminalet e portit të Durrësit janë përpunuar 140 mijë ton mallra importi me drejtim për në Kosovë. Nga të dhënat statistikore të Autoritetit Portual...

Gjatë 9 muajve 140 mijë ton mallra tranzit nga porti i Durrësit drejt Kosovës

para 9 muajve - Koha.net

Tiranë, 9 tetor - Gjatë periudhës janar-shtator të këtij viti në dy nga terminalet e portit të Durrësit janë përpunuar 140 mijë ton mallra importi me drejtim për në Kosovë. Nga të dhënat statistikore të...

Gjatë 9 muajve 140 mijë ton mallra tranzit nga porti i Durrësit drejt Kosovës

para 9 muajve - Arbresh

Gjatë periudhës janar-shtator të këtij viti në dy nga terminalet e portit të Durrësit janë përpunuar 140 mijë ton mallra importi me drejtim për në Kosovë. Nga të dhënat statistikore të Autoritetit Portual...

Gjatë 9 muajve 140 mijë ton mallra tranzit nga porti i Durrësit drejt Kosovës

para 9 muajve - Ekonomia Online

Gjatë periudhës janar-shtator të këtij viti në dy nga terminalet e portit të Durrësit janë përpunuar 140 mijë ton mallra importi me drejtim për në Kosovë. Nga të dhënat statistikore të Autoritetit Portual...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK