http://kariera.mk

Instagram largon skedën Following në aplikacionin për celularët

para 10 muajve - Gostivari Sot

Aplikacioni celular në Instagram po pëson disa ndryshime, dhe skeda “Following” do të hiqet së shpejti nga menyja. Instagram e konfirmoi një gjë të tillë, duke vërejtur se skedari vijues do të largohet...

Instagram largon skedën Following në aplikacionin për celularët

para 10 muajve - Flaka

Aplikacioni celular në Instagram po pëson disa ndryshime, dhe skeda “Following” do të hiqet së shpejti nga menyja. Instagram e konfirmoi një gjë të tillë, duke vërejtur se skedari vijues do të largohet...

“Instagram” largon skedën ‘Following’ në aplikacionin për celularët

para 10 muajve - Epoka e Re

Aplikacioni celular në “Instagram” po pëson disa ndryshime, dhe skeda “Following” do të hiqet së shpejti nga menyja. “Instagram” e konfirmoi një gjë të tillë, duke vërejtur se skedari vijues do të largohet...

Instagram largon skedën Following në aplikacionin për celularët

para 10 muajve - Shprehja

Instagram e konfirmoi një gjë të tillë, duke vërejtur se skedari vijues do të largohet pasi shumica e përdoruesve nuk e dinin që ekzistonte kjo mundësi. Problemi që Instagram ka me skedën vijuese është...

Instagram largon skedën Following në aplikacionin për celularët

para 10 muajve - Shenja

Aplikacioni celular në Instagram po pëson disa ndryshime, dhe skeda “Following” do të hiqet së shpejti nga menyja. Instagram e konfirmoi një gjë të tillë, duke vërejtur se skedari vijues do të largohet...

Instagram largon skedën Following në aplikacionin mobil

para 10 muajve - Insajderi

Aplikacioni celular në Instagram po pëson disa ndryshime, dhe skeda “Following” do të hiqet së shpejti nga menyja. Instagram e konfirmoi një gjë të tillë, duke vërejtur se skedari vijues do të largohet...

Instagram largon skedën Following në aplikacionin për celularët

para 10 muajve - Top Channel

Aplikacioni celular në Instagram po pëson disa ndryshime, dhe skeda “Following” do të hiqet së shpejti nga menyja. Instagram e konfirmoi një gjë të tillë, duke vërejtur se skedari vijues do të largohet...

Instagram do ta largojë skedën ‘Following’ në telefona

para 10 muajve - Gazeta Observer

Aplikacioni celular në Instagram po pëson disa ndryshime, dhe skeda “Following” do të hiqet së shpejti nga menyja. Instagram e konfirmoi një gjë të tillë, duke vërejtur se skedari vijues do të largohet...

Instagram largon skedën Following në aplikacionin mobil

para 10 muajve - KosovaPress

Instagram e konfirmoi një gjë të tillë, duke vërejtur se skedari vijues do të largohet pasi shumica e përdoruesve nuk e dinin që ekzistonte kjo mundësi. Problemi që Instagram ka me skedën vijuese është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK