http://kariera.mk

Rusia nis punën për realizimin e makinës së parë fluturuese

para 10 muajve - Koha.mk

Shkencëtarët e Novosibirsk të Siberisë kanë marrë përsipër të realizojnë makinën e parë fluturuese brenda 4 vjetëve. Sipas Institutit të Kërkimit të Aviacionit Chaplygin Siberian, është krijuar një laborator...

Rusia nis punën për realizimin e makinës së parë fluturuese

para 10 muajve - Koha.net

Shkencëtarët e Novosibirsk të Siberisë kanë marrë përsipër të realizojnë makinën e parë fluturuese brenda 4 vjetëve. Sipas Institutit të Kërkimit të Aviacionit Chaplygin Siberian, është krijuar një laborator...

Rusia nis punën për realizimin e makinës së parë fluturuese

para 10 muajve - Koha Jone

Shkencëtarët e Novosibirsk të Siberisë kanë marrë përsipër të realizojnë makinën e parë fluturuese brenda 4 viteve. Sipas Institutit të Kërkimit të Aviacionit Chaplygin Siberian, është krijuar një laborator...

Laboratori special në Rusi nis punën për krijimin e makinës së parë fluturuese

para 10 muajve - Gazeta Tema

Rusia ka përfaquar trendin më të ri të makinave fluturuese. Shkencëtarët nga qyteti më i madh i Siberisë, Novosibirsk,  kanë marrë përsipër të krijojnë makinën e parë fluturuese në Rusi brenda katër viteve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK