http://kariera.mk

WhatsApp-i juaj mund të hakohet vetëm nga një GIF

para 8 muajve - Albeu

WhatsApp ka rregulluar një problem me sigurinë që i lejonte hakerave të hakonin profilin tuaj thjesht duke nisur një GIF si mesazh. Pajisjet që funksionojnë me Android 8.1 dhe 9 ishin më të rrezikuarat....

WhatsApp mund të hackohet shumë lehtë?!

para 8 muajve - Koha.mk

Së fundmi duket se WhatsApp ka rregulluar një problem me sigurinë që, më herët, iu lejonte hakerave të zotëronin profilin tuaj thjesht duke nisur një foto lëvizëse (GIF) si mesazh. Pajisjet që funksionojnë...

WhatsApp mund të hakohet vetëm me një GIF?!

para 8 muajve - Vizion Plus

Së fundmi duket se WhatsApp ka rregulluar një problem me sigurinë që, më herët, iu lejonte hakerave të zotëronin profilin tuaj thjesht duke nisur një foto lëvizëse (GIF) si mesazh. Pajisjet që funksionojnë...

Kujdes! WhatsApp-i juaj mund të hakohet vetëm nga një GIF

para 8 muajve - Indeks.mk

WhatsApp ka rregulluar një problem me sigurinë që i lejonte hakerave të hakonin profilin tuaj thjesht duke nisur një GIF si mesazh. Pajisjet që funksionojnë me Android 8.1 dhe 9 ishin më të rrezikuarat....

Kujdes! WhatsApp mund të hakohet vetëm nga një GIF

para 8 muajve - Sinjali

Platforma “WhatsApp”, e cila është nën pronësi të rrjetit social Facebook, ka rregulluar një problem me sigurinë, i cili i lejonte hakerave të hakonin llogaritë duke nisur një GIF si mesazh. Pajisjet që...

Kujdes! WhatsApp-i juaj mund të hakohet vetëm nga një GIF

para 8 muajve - Shprehja

Pajisjet që funksionojnë me Android 8.1 dhe 9 ishin më të rrezikuarat. Një studiues e zbuloi problemi dhe e bëri publik këtë problem me anë të një postimi në blog javën e kaluar. WhatsApp, i cili është...

Ekspertët japin këshillat: Kujdes, WhatsApp-i juaj mund të hakohet vetëm nga një GIF

para 8 muajve - Gazeta Tema

WhatsApp ka rregulluar një problem me sigurinë që i lejonte hakerave të hakonin profilin tuaj thjesht duke nisur një GIF si mesazh. Pajisjet që funksionojnë me Android 8.1 dhe 9 ishin më të rrezikuarat....

Kujdes! WhatsApp-i juaj mund të hakohet vetëm nga një GIF

para 8 muajve - Top Channel

WhatsApp ka rregulluar një problem me sigurinë që i lejonte hakerave të hakonin profilin tuaj thjesht duke nisur një GIF si mesazh. Pajisjet që funksionojnë me Android 8.1 dhe 9 ishin më të rrezikuarat....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK