http://kariera.mk

Dhunuan 56 vjeçarin për vdekje, gjykata e Vlorës lë në burg tre të arrestuarit

para 8 muajve - Vizion Plus

Gjykata e Vlorës dha masën e sigurisë burg pa afat për Agron Hametin dhe 30 ditë burg për dy të arrestuarit e tjerë, Astrit Hametin dhe Nusret Hodën, të akuzuar për vrasjen e 56 vjeçarit të shtunën në...

56-vjeçari vdiq pasi i ra koka në gur, gjykata lë në burg 3 autorët

para 8 muajve - BalkanWeb

Gjykata e Vlorës ka lënë në burg 3 të arrestuarit të cilët akuzohen për vrasjen e Stavri Minos. Mësohet se masa ‘burg pa afat’ është caktuar për Agron Hametin, ndërsa për Astrit Hametin dhe Nusret Hodën...

Eliminimi i Stavri Minos, jepet masa për 3 të dyshuarit

para 8 muajve - Albeu

Rreth orës 110:00 të ditës së sotme kanë mbërritur në Gjykaten e Faktit në Vlorë tre personat e arrestuar për konfliktin në plazhin e vjetër ku mbeti I vdekur 56-vjeçari Stavri Mino ku ndaj autorëve të...

Vlorë, vrasja e Stavri Minos, dalin para gjykatës tre të akuzuarit…

para 8 muajve - Standard

Tre të akuzuarit për vrasjen e Stavri Minos kanë mbërritur sot në gjykatën e Vlorës. Nën masa të rrepta sigurie të prangosur ata kanë dalë para togave të zeza për t’u njohur me masën e sigurisë. Në gjykatë...

Vdekja e 56-vjeçarit në Vlorë pas sherrit, ja çfarë vendosi gjykata…

para 8 muajve - Standard

Gjykata e Vlorës ka lënë në burg 3 të arrestuarit të cilët akuzohen për vrasjen e Stavri Minos. Mësohet se masa ‘burg pa afat’ është caktuar për Agron Hametin, ndërsa për Astrit Hametin dhe Nusret Hodën...

LAJM I FUNDIT/ 54-vjeçari vdiq pasi i ra koka në gur, gjykata lë në burg 3 autorët

para 8 muajve - Medial

Gjykata e Vlorës ka lënë në burg 3 të arrestuarit të cilët akuzohen për vrasjen e Stavri Minos. Mësohet se masa ‘burg pa afat’ është caktuar për Agron Hametin, ndërsa për Astrit Hametin dhe Nusret Hodën...

Eliminimi i Stavri Minos, jepet masa për 3 të dyshuarit (Vendimi i Gjykatës)

para 8 muajve - Sot News

Gjykata e Vlorës ka dhëna masën për tre personat që u arrestuan për konfliktin në plazhin e vjetër ku mbeti i vdekur një 56-vjeçar. Ndaj autorëve të dyshuar për vrasjen e Stavri Minos është marrë masa...

Vdekja e 56-vjeçarit në Vlorë pas sherrit, gjykata lë në burg 3 autorët

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Gjykata e Vlorës ka lënë në burg 3 të arrestuarit të cilët akuzohen për vrasjen e Stavri Minos. Mësohet se masa ‘burg pa afat’ është caktuar për Agron Hametin, ndërsa për Astrit Hametin dhe Nusret Hodën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK