http://kariera.mk

Vetura del nga rruga lëndohet rëndë shoferi nga Çellopeku i Tetovës

para 10 muajve - Tetova1

Në rrugën regjionale Tetovë-Vollkovi, tek ura në fshatin Radiovcë të Tetovës, 32-vjeçari A.B. nga fshati Çellopek i Tetovës, rreth orës 02 e 50 minuta, duke drejtuar veturën ,,Folkcvagen Golf,, me targa...

Vetura devijon nga rruga dhe përplet me mburojën metalike të Urës

para 10 muajve - Gostivari Sot

Në rrugën regjionale Tetovë-Vollkovi, tek ura në fshatin Radiovcë të Tetovës, 32-vjeçari A.B. nga fshati Çellopek i Tetovës, rreth orës 02 e 50 minuta, duke drejtuar veturën ,,Folkcvagen Golf,, me targa...

Vetura del nga rruga lëndohet rëndë shoferi nga Çellopeku i Tetovës

para 10 muajve - Tetova Sot

Në rrugën regjionale Tetovë-Vollkovi, tek ura në fshatin Radiovcë të Tetovës, 32-vjeçari A.B. nga fshati Çellopek i Tetovës, rreth orës 02 e 50 minuta, duke drejtuar veturën ,,Folkcvagen Golf,, me targa...

Golfi devijon nga rruga dhe përplet me mburojën metalike të Urës

para 10 muajve - Flaka

Në rrugën regjionale Tetovë-Vollkovi, tek ura në fshatin Radiovcë të Tetovës, 32-vjeçari A.B. nga fshati Çellopek i Tetovës, rreth orës 02 e 50 minuta, duke drejtuar veturën ,,Folkcvagen Golf,, me targa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK