http://kariera.mk

Probleme me shtyllën kurrizore, komandoja grek i akuzuar për vrasje përfundon në Spital

para 8 muajve - Koha Jone

Efthymiou Efthymious, ish-komandoja grek i dyshuar për vrasjen e Devi Kasmit është shtruar me urgjencë paraburgimi i Elbasanit në qendrën spitalore ‘Xhaferr Kongoli’. Burime pranë Spitalit bëjnë me dije...

Vrau Devi Kasmin, dërgohet me urgjencë në spitalin e Elbasanit komandoja grek

para 8 muajve - Gazeta Express

Efthymiou Efthymious 41 vjeç, greku i dyshuar për vrasjen e Devi Kasimit është transportuar me urgjencë nga paraburgimi i Elbasanit në qendrën spitalore ‘Xhaferr Kongoli’. Kasmi u vra më 29 Janar pranë...

E FUNDIT/ I shoqëruar nga dy autoblinda, përfundon në spital Etfimiu Eftimius

para 8 muajve - Albeu

Ka përfunduar në spitalin e Elbasanit shtetasi grek Eftimiu Eftimius , i cili akuzohet për vrasjen e Devi Kasmit , rreth dy vite më parë në zonën e Xhamllikut në Tiranë. Mësohet se i akuzuari kryesor për...

Akuzohet për vrasjen e Devi Kasmit që tronditi opinionin publik/ I shoqëruar nga dy autoblinda, përfundon në spital Etfimiu Eftimius

para 8 muajve - Sot News

Rreth dy vite më parë në zonën e Xhamllikut në Tiranë ndodhi një ngjarje e rëndë që tronditi opinionin publik, ku mbeti i vrarë Devi Kasmi. Ka përfunduar në spitalin e Elbasanit shtetasi grek Eftimiu Eftimius,...

Greku që ekzekutoi Devi Kasmin përfundon nga burgu në spital

para 8 muajve - Vizion Plus

Shtetasi grek Efthymiou Efthymious i dyshuar për vrasjen e Devi Kasimit ka përfunduar nga burgu në spital. 41 vjecari është transportuar me urgjencë nga paraburgimi i Elbasanit në qendrën spitalore ‘Xhaferr...

Greku që vrau Devi Kasmin dërgohet me urgjencë në spitalin e Elbasanit

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

I akuzuari kryesore për vrasjen e Devi Kasmit, Eftimiu Eftimius është nisur me urgjencë në spital. 41-vjeçari grek ka dalë nga paraburgimi i Elbasanit nga dy autoblinda policie dhe është dërguar në spitalin...

I shoqëruar nga dy autoblinda, përfundon në spital Etfimiu Eftimius

para 8 muajve - Fakti Ditor

Ka përfunduar në spitalin e Elbasanit shtetasi grek Eftimiu Eftimius, i cili akuzohet për vrasjen e Devi Kasmit, rreth dy vite më parë në zonën e Xhamllikut në Tiranë. Mësohet se i akuzuari kryesor për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK