http://kariera.mk

BMW Series 1 elektrik arrin në 2021

para 8 muajve - Koha.net

Kompania gjermane prestigjioze e veturave, BMW, për katër vitet e ardhshme dëshiron të zhvillojë plot 12 modele elektrike dhe 13 plug-in hibride. Modelet e para elektrike që do të arrijnë në treg janë:...

Seria elektrike BMW 1 arrin më 2021

para 8 muajve - Gostivari Sot

Gjigandi premium gjerman BMW do të zhvillojë të paktën 12 modele plotësisht elektrike dhe 13 modele plug-in hibrid gjatë katër vjetëve të ardhshëm. Ato do të përfshijnë nën ‘kapuç’ motor elektrikë dhe...

BMW synon një autonomi prej gati 600 km

para 8 muajve - Insajderi

BMW do të lansojë në vitin 2021 SUV të gjithë-elektrike iNext që paraqiti në Panairin e veturave në Los Anxhelos këtë vit. Automjeti ka të ngjarë të ketë një bateri 120 kWh, dhe BMW thotë se iNext do të...

Seria elektrike BMW 1 arrin më 2021

para 8 muajve - Flaka

Gjigandi premium gjerman BMW do të zhvillojë të paktën 12 modele plotësisht elektrike dhe 13 modele plug-in hibrid gjatë katër vjetëve të ardhshëm. Ato do të përfshijnë nën ‘kapuç’ motor elektrikë dhe...

BMW synon një autonomi prej gati 600 km

para 8 muajve - GazetaBlic

BMW gjermane planifikon që modeli i ri elektrik të ketë një autonomi prej afro 600 kilometrash. BMW do të lansojë në vitin 2021 SUV të gjithë-elektrike iNext që paraqiti në Panairin e veturave në Los Anxhelos...

BMW synon një autonomi prej gati 600 km

para 8 muajve - KosovaPress

BMW do të lansojë në vitin 2021 SUV të gjithë-elektrike iNext që paraqiti në Panairin e veturave në Los Anxhelos këtë vit. Automjeti ka të ngjarë të ketë një bateri 120 kWh, dhe BMW thotë se iNext do të...

Seria elektrike BMW 1 arrin më 2021

para 8 muajve - Shprehja

Ato do të përfshijnë nën ‘kapuç’ motor elektrikë dhe dizajni pritet të jetë saktësisht identik me serinë 1 tradicionale, transmeton KosovaPress.Për dallim nga Seria 1 me motorët me djegie të brendshme,...

Seria elektrike BMW 1 arrin më 2021

para 8 muajve - Top Channel

Gjigandi premium gjerman BMW do të zhvillojë të paktën 12 modele plotësisht elektrike dhe 13 modele plug-in hibrid gjatë katër vjetëve të ardhshëm. Ato do të përfshijnë nën ‘kapuç’ motor elektrikë dhe...

Seria elektrike BMW 1 arrin më 2021

para 8 muajve - Koha.net

Gjiganti gjerman BMW do të zhvillojë të paktën 12 modele plotësisht elektrike dhe 13 modele plug-in hibrid gjatë katër viteve të ardhshme. Këto vetura do të kenë motor elektrikë dhe dizajni pritet të jetë...

Seria elektrike BMW 1 arrin më 2021

para 8 muajve - Infokusi

Gjigandi premium gjerman BMW do të zhvillojë të paktën 12 modele plotësisht elektrike dhe 13 modele plug-in hibrid gjatë katër vjetëve të ardhshëm. Ato do të përfshijnë nën ‘kapuç’ motor elektrikë dhe...

Seria elektrike BMW 1 arrin më 2021

para 8 muajve - Gazeta Observer

Foto ilustrim Gjigandi premium gjerman BMW do të zhvillojë të paktën 12 modele plotësisht elektrike dhe 13 modele plug-in hibrid gjatë katër vjetëve të ardhshëm. Ato do të përfshijnë nën ‘kapuç’ motor...

Seria elektrike BMW 1 arrin më 2021

para 8 muajve - Periskopi

Gjigandi premium gjerman BMW do të zhvillojë të paktën 12 modele plotësisht elektrike dhe 13 modele plug-in hibrid gjatë katër vjetëve të ardhshëm. Ato do të përfshijnë nën ‘kapuç’ motor elektrikë dhe...

Seria elektrike BMW 1 arrin më 2021

para 8 muajve - KosovaPress

Ato do të përfshijnë nën ‘kapuç’ motor elektrikë dhe dizajni pritet të jetë saktësisht identik me serinë 1 tradicionale, transmeton KosovaPress. Për dallim nga Seria 1 me motorët me djegie të brendshme,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK