http://kariera.mk

Në këto vende nuk do të ketë rrymë dy ditët e ardhshme

para 8 muajve - Shprehja

KEDS njofton qytetarët se në dy ditët e ardhshme në disa vende të Kosovës do të ketë ndërprerje të rrymës për shkak të punimeve në rrjet, përcjell lajmi.net. 10.10.2019 Punime të domosdoshme për siguri...

Njofton KEDS, në këto vende do të ndërprehet rryma dy ditët e ardhshme

para 8 muajve - OraInfo

Po vazhdojnë punimet në rrjetin e energjisë elektrike. KEDS njofton qytetarët se në dy ditët e ardhshme në disa vende të Kosovës do të ketë ndërprerje të rrymës për shkak të punimeve në rrjet. Njoftime...

Njoftime nga KEDS për punimet në rrjet

para 8 muajve - Epoka e Re

10.10.2019 Punime të domosdoshme për siguri të sistemit Ferizaj 1. Nga TS 110/6 kV Hani i Elezit – Dalja 6kV Glloboqica (Kodi:40000002) do të ndërprehet: NS  6/0.4kV Te Meliq ë t (Kodi:40000002014) prej...

Vendet që nuk do të kenë rrymë dy ditët e ardhshme

para 8 muajve - Ekonomia Online

KEDS njofton për ndërprerje të rrymës. KEDS njofton qytetarët se në dy ditët e ardhshme në disa vende të Kosovës do të ketë ndërprerje të rrymës për shkak të punimeve në rrjet, përcjell lajmi.net. Njoftime...

Punime të domosdoshme për sigurinë e sistemit

para 8 muajve - Epoka e Re

Prishtinë 1. Në  TS 35/10kV Koliq do t ë ndërprehet: Dalja 10 kV Koliq-Ballaban (Kodi: 14016002 ) prej orës 10 :00-14:00. Vendet: Koliqi, Ballabani dhe Nishevci. Arsyeja e ndërprerjes: Pastrim traseje,...

Njoftimi i KEDS: Në këto vende nuk do ketë rrymë nesër dhe pasnesër

para 8 muajve - Medial

17:46 | 7 Tetor 2019 KEDS nëpërmjet një komunikate për media njofton konsumatorët se do të ketë ndërprerje të rrymës në disa qytete të Kosovës. Njoftime nga KEDS për punimet në rrjet 08.10.2019 Punime...

KEDS-i njofton se në cilat vende nuk do ketë rrymë nesër dhe pasnesër

para 8 muajve - GazetaBlic

KEDS nëpërmjet një komunikate për media njofton konsumatorët se do të ketë ndërprerje të rrymës në disa qytete të Kosovës. Njoftime nga KEDS për punimet në rrjet 08.10.2019 Punime të domosdoshme për sigurinë...

Këto janë vendet në të cilat nuk do ketë rrymë nesër dhe pasnesër

para 8 muajve - OraInfo

Janë paralajmëruar reduktime gjatë dy ditëve në vazhdim. KEDS nëpërmjet një komunikate për media njofton konsumatorët se do të ketë ndërprerje të rrymës në disa qytete të Kosovës. Njoftime nga KEDS për...

Njoftimi i KEDS: Në këto vende nuk do ketë rrymë nesër dhe pasnesër

para 8 muajve - Arbresh

KEDS nëpërmjet një komunikate për media njofton konsumatorët se do të ketë ndërprerje të rrymës në disa qytete të Kosovës. Njoftime nga KEDS për punimet në rrjet 08.10.2019 Punime të domosdoshme për sigurinë...

Njoftimi i KEDS: Në këto vende nuk do ketë rrymë nesër dhe pasnesër

para 8 muajve - Bota Press

KEDS nëpërmjet një komunikate për media njofton konsumatorët se do të ketë ndërprerje të rrymës në disa qytete të Kosovës. Njoftime nga KEDS për punimet në rrjet 08.10.2019 Pnime të domosdoshme për sigurinë...

Njoftimi i KEDS: Në këto vende nuk do ketë rrymë nesër dhe pasnesër

para 8 muajve - Gazeta Monitor

KEDS nëpërmjet një komunikate për media njofton konsumatorët se do të ketë ndërprerje të rrymës në disa qytete të Kosovës. Njoftime nga KEDS për punimet në rrjet 08.10.2019 Punime të domosdoshme për sigurinë...

KEDS: Në këto vende do të ketë ndërprejrje të rrymës

para 8 muajve - Gazeta Observer

KEDS nëpërmjet një komunikate për media ka njoftuar konsumatorët se do të ketë ndërprerje të rrymës në disa qytete të Kosovës. Njoftime nga KEDS për punimet në rrjet: 08.10.2019 Punime të domosdoshme për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK