http://kariera.mk

Masa të ashpra në Melbourne, në rrugën e famshme ndalohet konsumi i duhanit

para 8 muajve - BalkanWeb

Në disa pjesë të rrugës “Bourke” të Melbournit, në zonën e famshme për ‘shopping’ të përllogaritet për këmbësorët dhe qarkullimin e tramvajit, nga fillimi i tetorit është ndaluar përdorimi i cigareve....

Australi, ndalohet duhani në rrugën e famshme të Melbournit

para 8 muajve - Tetova Sot

Në disa pjesë të rrugës “Bourke” të Melbournit, në zonën e famshme për ‘shopping’ të paraparë për këmbësorët dhe qarkullimin e tramvajit, nga fillimi i tetorit është ndaluar përdorimi i cigareve, raporton...

Australi, ndalohet duhani në rrugën e famshme të Melbournit

para 8 muajve - Alsat-M

Në disa pjesë të rrugës “Bourke” të Melbournit, në zonën e famshme për ‘shopping’ të paraparë për këmbësorët dhe qarkullimin e tramvajit, nga fillimi i tetorit është ndaluar përdorimi i cigareve, raporton...

Melbourne, në rrugën e famshme ndalohet konsumi i duhanit

para 8 muajve - Anadolu Agency

Melbourne Në disa pjesë të rrugës "Bourke" të Melbournit, në zonën e famshme për 'shopping' të paraparë për këmbësorët dhe qarkullimin e tramvajit, nga fillimi i tetorit është ndaluar përdorimi i cigareve,...

Melbourne, në rrugën e famshme ndalohet konsumi i duhanit

para 8 muajve - Gazeta e re

Administrata e Melbournit ndaloi konsumimin e produkteve të duhanit në rrugën “Bourke”, e cila në ditë frekuentohet nga mijëra njerëz. Në disa pjesë të rrugës “Bourke” të Melbournit, në zonën e famshme...

Australi, ndalohet duhani në rrugën e famshme të Melbournit

para 8 muajve - Fol

Në disa pjesë të rrugës “Bourke” të Melbournit, në zonën e famshme për ‘shopping’ të paraparë për këmbësorët dhe qarkullimin e tramvajit, nga fillimi i tetorit është ndaluar përdorimi i cigareve, raporton...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK