http://kariera.mk

Ali Ahmeti takon Ambasadorin Bulgar: Presim lajm të mirë nga Brukseli

para 8 muajve - Iliria News

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, është takuar me Ambasadorin e Bulgarisë fqinje në Maqedoninë e veriut, z. Angel Angelov, në selinë e BDIsë në Tetovë. Ahmeti dhe Ambasadori...

Ali Ahmeti takon Ambasadorin Bulgar: Presim lajm të mirë nga Brukseli

para 8 muajve - Shprehja

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, është takuar me Ambasadorin e Bulgarisë fqinje në Maqedoninë e veriut, z. Angel Angelov, në selinë e BDIsë në Tetovë. Ahmeti dhe Ambasadori...

Ali Ahmeti takon Ambasadorin Bulgar: Presim lajm të mirë nga Brukseli

para 8 muajve - Ina

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, është takuar me Ambasadorin e Bulgarisë fqinje në Maqedoninë e veriut, z. Angel Angelov, në selinë e BDIsë në Tetovë. Ahmeti dhe Ambasadori...

Ahmeti – Angelov: Marrëveshja me Bullgarinë e arritur e rëndësishme

para 8 muajve - Koha.mk

Tetovë, 9 tetor – Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, në selinë e BDI-së në Tetovë u takua me ambasadorin e Bullgarisë fqinje në Maqedoninë e veriut, Angel Angelov. Ahmeti dhe ambasadori...

Takim Ahmeti – Angelov: Presim lajm të mirë nga Brukseli

para 8 muajve - Medial

Tetovë, 9 tetor 2019 (MEDIAL) – Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, në selinë e BDI-së në Tetovë u takua me ambasadorin e Bullgarisë fqinje në Maqedoninë e veriut, Angel Angelov....

Ali Ahmeti takon Ambasadorin Bulgar: Presim lajm të mirë nga Brukseli

para 8 muajve - Indeks.mk

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, është takuar me Ambasadorin e Bulgarisë fqinje në Maqedoninë e veriut, z. Angel Angelov, në selinë e BDIsë në Tetovë. Z. Ahmeti dhe Ambasadori...

Ahmeti takon ambasadorin e Bullgarisë në RMV, Angelov:Mbështetja e Bullgarisë kyçe për marrjen e datës

para 8 muajve - Aktuale

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, është takuar me Ambasadorin e Bulgarisë fqinje në Maqedoninë e veriut, z. Angel Angelov, në selinë e BDIsë në Tetovë. Z. Ahmeti dhe Ambasadori...

AHMETI takon Ambasadorin BULGAR: Presim lajm të mirë nga Brukseli

para 8 muajve - Medial

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, është takuar me Ambasadorin e Bulgarisë fqinje në Maqedoninë e veriut, Angel Angelov, në selinë e BDI-së në Tetovë. Ahmeti dhe Ambasadori Angelov...

Ali Ahmeti takon Ambasadorin Bulgar: Presim lajm të mirë nga Brukseli

para 8 muajve - Fol

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, është takuar me Ambasadorin e Bulgarisë fqinje në Maqedoninë e veriut, z. Angel Angelov, në selinë e BDIsë në Tetovë. Ahmeti dhe Ambasadori...

Ali Ahmeti takon Ambasadorin Bulgar: Presim lajm të mirë nga Brukseli

para 8 muajve - Tetova1

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, është takuar me Ambasadorin e Bulgarisë fqinje në Maqedoninë e veriut, z. Angel Angelov, në selinë e BDIsë në Tetovë. Ahmeti dhe Ambasadori...

Ali Ahmeti takon Ambasadorin Bulgar: Presim lajm të mirë nga Brukseli

para 8 muajve - Tetova Sot

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, është takuar me Ambasadorin e Bulgarisë fqinje në Maqedoninë e veriut, z. Angel Angelov, në selinë e BDIsë në Tetovë. Z. Ahmeti dhe Ambasadori...

Takim Ahmeti – Angelov: Presim lajm të mirë nga Brukseli

para 8 muajve - Flaka

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, në selinë e BDI-së në Tetovë u takua me ambasadorin e Bullgarisë fqinje në Maqedoninë e veriut, Angel Angelov. Ahmeti dhe ambasadori Angelov diskutuan...

Ali Ahmeti takon Ambasadorin Bulgar: Presim lajm të mirë nga Brukseli

para 8 muajve - Lajm

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, është takuar me Ambasadorin e Bulgarisë fqinje në Maqedoninë e veriut, z. Angel Angelov, në selinë e BDIsë në Tetovë. Z. Ahmeti dhe Ambasadori...

Ali Ahmeti takon Ambasadorin bulgar: Presim lajm të mirë nga Brukseli

para 8 muajve - Arbresh

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, është takuar me ambasadorin e Bulgarisë fqinje në Maqedoninë e veriut, Angel Angelov, në selinë e BDI-së në Tetovë. Ahmeti dhe ambasadori Angelov...

Ahmeti takon ambasadorin e Bullgarisë në RMV, Angelov:Mbështetja e Bullgarisë kyçe për marrjen e datës

para 8 muajve - Zyrtare

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, është takuar me Ambasadorin e Bulgarisë fqinje në Maqedoninë e veriut, z. Angel Angelov, në selinë e BDIsë në Tetovë. Z. Ahmeti dhe Ambasadori...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK