http://kariera.mk

Twitter keqpërdori të dhënat e përdoruesve, kërkon falje

para 8 muajve - Gazeta Express

Rrjeti social Twitter u ka kërkuar falje përdoruesve të tij duke theksuar se informatat e adresave të e-mailit dhe numrave të tyre të telefonit janë shfrytëzuar rastësisht në shërbimet reklamuese. Twitter...

Twitter keqpërdori të dhënat e përdoruesve, kërkon falje

para 8 muajve - Aktuale

Rrjeti social Twitter u ka kërkuar falje përdoruesve të tij duke theksuar se informatat e adresave të e-mailit dhe numrave të tyre të telefonit janë shfrytëzuar rastësisht në shërbimet reklamuese. Twitter...

Keqpërdori të dhënat e përdoruesve, Twiter kërkon falje

para 8 muajve - Albeu

Rrjeti social Twitter u ka kërkuar falje përdoruesve të tij duke theksuar se informatat e adresave të e-mailit dhe numrave të tyre të telefonit janë shfrytëzuar rastësisht në shërbimet reklamuese. Twitter...

Twitter kërkon falje pasi keqpërdori të dhënat e përdoruesëve

para 8 muajve - Sinjali

Rrjeti social Twitter u ka kërkuar falje përdoruesve të tij duke theksuar se informatat e adresave të e-mailit dhe numrave të tyre të telefonit janë shfrytëzuar rastësisht në shërbimet reklamuese. Twitter...

Twitter pranon gafën, përdor numrat e telefonit dhe e-mailet për t’i shërbyer reklamave

para 8 muajve - Koha Jone

Twitter ka pranuar se ka përdorur numrat e telefonit dhe adresat e postës elektronike, të dhëna nga përdoruesit, për të dërguar reklamat e targetuara. Gjigandi i mediave sociale shprehet se nuk dinte sa...

Twitter u kërkon falje përdoruesve, gabimisht u përdorën të dhëna private në reklama

para 8 muajve - Anadolu Agency

Stamboll Platforma e rrjetit social Twitter u ka kërkuar falje përdoruesve të saj duke potencuar se informatat e adresave të e-mailit dhe numrave të tyre të telefonit janë shfrytëzuar rastësisht në shërbimet...

Twitter u kërkon falje përdoruesve, gabimisht u përdorën të dhëna private në reklama

para 8 muajve - Arbresh

Ky problem u zbulua më 17 shtator dhe se të dhënat e numrave të telefonit dhe e-mailet e përdoruesve në këtë periudhë nuk janë përdorur në shërbimet e reklamimit Platforma e rrjetit social Twitter u ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK