http://kariera.mk

Makina përplas 10 vjeçarin shqiptar!

para 5 muajve - Gazeta Express

Një fëmijë 10-vjeçar është përplasur ditën e sotme nga një makinë në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta në Shkodër. Sipas njoftimit të policisë fëmija 10-vjeç me iniciale E. H është përplasur nga një...

Aksidentohet 10 vjeçari në Shkodër, ndodhet në sallën e operacionit

para 5 muajve - Top Channel

Para pak minutash ka ndodhur një aksident në Shkodër, ku 37 vjeçar ka përplasur me makinë një fëmijë 10-vjeç. Sipas njoftimit të policisë ai ndodhet momentalisht në sallën e operacionit. Njoftimi i Policisë...

Shkodër, makina përplas 10 vjeçarin

para 5 muajve - Medial

Një aksident me plagosjen e një të mituri është regjistruar pasditen e kësaj të mërkure në Shkodër. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:45, në unazën Perëndimore tek ish Zukthkashta, Shkodër. Sipsa policisë,...

Shkodër, makina përplas 10 vjeçarin

para 5 muajve - Vizion Plus

Një aksident me plagosjen e një të mituri është regjistruar pasditen e kësaj të mërkure në Shkodër. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:45, në unazën Perëndimore tek ish Zukthkashta, Shkodër. Sipsa policisë,...

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Shkodër, makina përplas fëmijën 10 vjeç

para 5 muajve - BalkanWeb

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Shkodër, ku një drejtues mjeti 37-vjeçar ka përplasur një fëmijë vetëm 10 vjeç. Policia bën me dije se vogëlushi i aksidentuar është dërguar menjëherë...

Makina përplas 10 vjeçarin

para 5 muajve - GazetaBlic

Një fëmijë 10-vjeçar është përplasur ditën e sotme nga një makinë në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta në Shkodër. Sipas njoftimit të policisë fëmija 10-vjeç me iniciale E. H është përplasur nga një...

10-vjeçari goditet nga makina në Shkodër

para 5 muajve - Sinjali

Një fëmijë 10-vjeçar është goditur nga një makinë ditën e sotme në Shkodër. Policia njofton se 10-vjeçari është transportuar për në Spitalin Rajonal Shkodër dhe ndodhet në sallën e operacionit, nën kujdesin...

Shkodër, aksident automobilistik, një 37 vjeçar ka përplasur me makinë një fëmijë 10-vjeç

para 5 muajve - Medial

“Më datë 09.10.2019, rreth orës 17:45, në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta, Shkodër, mjeti me targa AA133SH, drejtues shtetasi E. H. 37 vjeç, ka përplasur një fëmijë E. H. vjeç 10, banues lagjen...

E FUNDIT/ Aksident në Shkodër, makina përplas 10 vjeçarin

para 5 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në unazën perëndimore në Shkodër . Ngjarja ka ndodhur tek ish-Zukthkashta, ku një makinë ka përplasur një fëmijë 10 vjeç. Njoftimi zyrtar: Më datë 09.10.2019,...

Aksident i rëndë, drejtuesi i mjetit përplas fëmijën 10 vjeç

para 5 muajve - Standard

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Shkodër, ku një drejtues mjeti 37-vjeçar ka përplasur një fëmijë vetëm 10 vjeç. Policia bën me dije se vogëlushi i aksidentuar është dërguar menjëherë...

Shkodër, makina përplas fëmijën

para 5 muajve - Opinion

Një fëmijë 10-vjeçar është përplasur ditën e sotme nga një makinë në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta në Shkodër. Sipas njoftimit të policisë fëmija 10-vjeç me iniciale E. H është përplasur nga një...

Përplaset nga makina 10-vjeçari në Shkodër, dërgohet direkt në spital

para 5 muajve - Sot News

Një fëmijë 10-vjeçar është përplasur nga makina në qytetin e Shkodrës. Aksidenti i rëndë ka ndodhur në Unazën Perëndimore të këtij qyteti, tek zona e quajtur ZukthKashta ku një drejtues mjeti 37-vjeçar...

Lajmi i fundit: 10-vjeçari goditet nga vetura

para 5 muajve - Gazeta Observer

Një fëmijë 10-vjeçar është goditur nga një makinë ditën e sotme në Shkodër. Policia njofton se 10-vjeçari është transportuar për në Spitalin Rajonal Shkodër dhe ndodhet në sallën e operacionit, nën kujdesin...

E FUNDIT/ Aksident në Shkodër, makina përplas 10 vjeçarin

para 5 muajve - Fakti Ditor

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në unazën perëndimore në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur tek ish-Zukthkashta, ku një makinë ka përplasur një fëmijë 10 vjeç. Njoftimi zyrtar: Më datë 09.10.2019,...

Aksident i rëndë në Shkodër

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident i rëndë ka ndodhur në unazën perëndimore në Shkodër. Mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë 10 vjeç. Ngjarja mësohet se ka ndodhur tek ish-zukth-kashta. Ende nuk dihet gjendja e fëmijës...

Aksident i rënd – Vetura i godet dy fëmijë në Tiranë

para 5 muajve - Insajderi

Një vogëlush gjashtë vjeçar dhe një adoleshente rreth 15 vjeçe janë plagosur sot pasi u përfshinë në një aksident rrugor në kryeqytet, raporton noa.al duke cituar burime nga policia e Shtetit. Policia...

Makina përplas dy të mitur në Kamëz, dërgohen me urgjencë në spital

para 5 muajve - Gazeta Express

Makina përplas dy të miturit në Kamëz, dërgohen me urgjncë në spital. Tiranë/Informacion Paraprak Rreth orës 12:10 në Kamëz automjeti me drejtues shtetasin S. Ç ka aksidentuar këmbësorët, shtetasit e mitur,...

Kamëz/ Makina përplas dy të miturit, 6 dhe 15 vjeç

para 5 muajve - Top Channel

Dy të mitur të moshës 6 dhe 15 vjeç janë aksidentuar nga një automjet në kamëz. Si pasojë e përplasjes dy të miturit u dërguan në spital për ndihmë të specializuar mjeksore, ndërsa drejtuesi i automjetit...

Makina përplas dy të miturit në Kamëz, dërgohen me urgjencë në spital

para 5 muajve - BalkanWeb

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Kamëz, ku një makinë ka përplasur dy të mitur, të cilët po ecnin në rrugë. Policia raporton se automjeti me drejtues shtetasin S. Ç. ka përplasur këmbësorët...

Makina përplas dy të miturit në Kamëz, dërgohen me urgjncë në spital

para 5 muajve - BalkanWeb

Makina përplas dy të miturit në Kamëz, dërgohen me urgjncë në spital. Tiranë/Informacion Paraprak Rreth orës 12:10 në Kamëz automjeti me drejtues shtetasin S. Ç ka aksidentuar këmbësorët, shtetasit e mitur,...

Kamëz, makina përplas dy të miturit, dërgohen me urgjencë në spital…

para 5 muajve - Standard

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Kamëz, ku një makinë ka përplasur dy të mitur, të cilët po ecnin në rrugë. Policia raporton se automjeti me drejtues shtetasin S. Ç. ka përplasur këmbësorët...

Makina përplas dy fëmijë të mitur, motër dhe vëlla

para 5 muajve - Opinion

Dy fëmijë të mitur, vëlla e motër, janë përplasur nga një automjet. Sipas policisë aksidenti ka ndodhur në Kamëz, rreth orës 12:10. Dy fëmijët, vajza 15 vjeçe dhe djali 6 vjeç ishin duke ecur kur janë...

Makina përplas dy fëmijë, ndalohet shoferi

para 5 muajve - Vizion Plus

Një automjet përplasi dy fëmijë të vegje në Kamëz. Aksidenti I rëndë ndodhi rreth orës 12:10 Policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e mjetit që shkaktoi aksidentin S.Ç. Ndërkohe të miturit u dërguan...

Kamëz, makina përplas dy të mitur

para 5 muajve - Koha Jone

Dy të mitur u përplasën me makinë mesditën e sotme në Kamëz. Rreth orës 12:10 në Kamëz automjeti me drejtues shtetasin S. Ç ka aksidentuar këmbësorët, shtetasit e mitur, A. M.,6 vjeç dhe L. M.,15 vjeçe....

Makinë përplas dy fëmijë të mitur, motër dhe vëlla

para 5 muajve - Opinion

Dy fëmijë të mitur, vëlla e motër, janë përplasur nga një automjet. Sipas policisë aksidenti ka ndodhur në Kamëz, rreth orës 12:10. Dy fëmijët, vajza 15 vjeçe dhe djali 6 vjeç ishin duke ecur kur janë...

Makina përplas dy të miturit në Kamëz, dërgohen me urgjencë në spital

para 5 muajve - Medial

Makina përplas dy të miturit në Kamëz, dërgohen me urgjncë në spital. Tiranë/Informacion Paraprak Rreth orës 12:10 në Kamëz automjeti me drejtues shtetasin S. Ç ka aksidentuar këmbësorët, shtetasit e mitur,...

E FUNDIT/ Aksident i rëndë, makina përplas 2 të miturit në Kamëz

para 5 muajve - Albeu

Rreth orës 12:10 në Kamëz automjeti me drejtues shtetasin S. Ç ka aksidentuar këmbësorët, shtetasit e mitur, A. M.,6 vjeç dhe L. M.,15 vjeçe. Si pasojë e përplasjes dy të miturit u dërguan në spital për...

Aksident i rëndë në Kamëz, makina përplas dy të mitur, dërgohen me urgjencë në spital

para 5 muajve - Sot News

Makina përplas dy të miturit në Kamëz, dërgohen me urgjncë në spital. Tiranë/Informacion Paraprak Rreth orës 12:10 në Kamëz automjeti me drejtues shtetasin S. Ç ka aksidentuar këmbësorët, shtetasit e mitur,...

Makina përplas dy të miturit në Kamëz, dërgohen me urgjencë në spital

para 5 muajve - Blitz

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Kamëz, ku një makinë ka përplasur dy të mitur, të cilët po ecnin në rrugë. Policia raporton se automjeti me drejtues shtetasin S. Ç. ka përplasur këmbësorët...

Kamëz aksidentohen dy fëmijë, shoqërohet shoferi

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident automobilistik ka ndodhur në Kamëz ku si pasoje kane mbeyr të plagosur dy fëmijë. Policia ka shoqëruar shoferin e automjetit që shkaktoi aksidentin. Ja njoftimi i policisë: Tiranë/Informacion...

Makina përplas dy të mitur në Kamëz, dërgohen me urgjencë në spital

para 5 muajve - Arbresh

Makina përplas dy të miturit në Kamëz, dërgohen me urgjncë në spital. Tiranë/Informacion Paraprak Rreth orës 12:10 në Kamëz automjeti me drejtues shtetasin S. Ç ka aksidentuar këmbësorët, shtetasit e mitur,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK