http://kariera.mk

Vrasje, kokainë dhe “imunitet” ndaj atentateve! Kush është Elvis Gaçaj, i dyshuari për vrasjen e ish- policit

para 10 muajve - Gazeta Express

Policia arrestoi në Durrës të shumë kërkuarin Elvis Gaçaj si edhe shokun e tij Klajdi Drizaj, i cili tentoi t’i largohej policisë në momentin e operacionit. Ky është moment ku 44-vjeçari Gaçaj bashkë me...

Durrës, policia prangos 2 persona me precedentë penalë, kapen të armatosur me armë zjarri

para 10 muajve - Medial

BURIMI: www.rtsh.al

Vrasje, kokainë dhe “imunitet” ndaj atentateve! Kush është Elvis Gaçaj, i dyshuari për vrasjen e ish- policit

para 10 muajve - GazetaBlic

Policia arrestoi në Durrës të shumë kërkuarin Elvis Gaçaj si edhe shokun e tij Klajdi Drizaj, i cili tentoi t’i largohej policisë në momentin e operacionit. Ky është moment ku 44-vjeçari Gaçaj bashkë me...

Nga atentati tek sulmet me eksploziv, kush është Elvis Gaçaj i arrestuar sot në Durrës

para 10 muajve - Klan Kosova

Policia e Durrësit ka arrestuar 44-vjeçarin Elvis Gaçaj, pjesë e klanit ‘Duka’ në Tiranë, teksa është vënë në ndjekje të tij pasi i ka ikur postbllokut, ku i është zbuluar një armë zjarri pa leje. Por,...

Policia vë në pranga dy persona me rrezikshmëri të lartë

para 10 muajve - Gazeta Express

Policia e Durrësit ka dhene detaje per nje operacion te zhvilluar mesditen e sotme ne qytetin bregdetar, ku rane ne pranga dy persona me rrezikshmeri te larte shoqerore te cilët qarkullonin me armë zjarri...

Durrës/ Qarkullonin me armë zjarri pa leje, arrestohen 2 persona

para 10 muajve - Top Channel

Janë sekuestruar një armë zjarri dhe monicion luftarak, dhe janë vënë në pranga dy shtetas në qytetin e Durrësit. Policia ka arrestuar dy personat, të cilët ishin me precedentë penalë të mëparshëm në fushën...

Nga atentati te “Lulishtja 1 Maji” tek sulmet me eksploziv, kush është Elvis Gaçaj, “bosi” i drogës në Shëngjergj

para 10 muajve - BalkanWeb

Policia e Durrësit ka arrestuar 44-vjeçarin Elvis Gaçaj, teksa është vënë në ndjekje të tij, pasi i ka ikur postbllokut, ku i është zbuluar një armë zjarri pa leje. Por, kush është 44-vjeçaj, i cilësuar...

I akuzuar për vrasjen e Santiago Malkos, arrestohet në Tiranë Elvis Gaçaj

para 10 muajve - Gazeta Express

Goditet klani Duka, arrestohet në Tiranë i forti Elvis Gaçaj, i akuzuar për vrasjen e Santiago Malkos vijon…

I përfshirë në një sërë ngjarjesh kriminale të rënda/ Nga atentati te “Lulishtja 1 Maji” tek sulmet e shumta me eksploziv për ta eleminuar, kush është Elvis Gaçaj, “bosi” i drogës në Shëngjergj

para 10 muajve - Sot News

Ditën e sotme Policia e Durrësit finalizoi një super-operacion, ku ranë në prangat e policisë, dy persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Sipas njoftimit të policisë në pranga ka rënë 44-vjeçarin Elvis...

Kapen 2 persona të rrezikshëm në Durrës, njëri pjesë e klanit Duka

para 10 muajve - Albeu

Policia ka vënë në pranga një anëtar të klanit Duka, pas sinjalizimeve se një mjet po kryente manovra të rrezikshme në rrugë. Fillimisht u deklarua se në pranga kishte rënë vetëm Elvis Gaçaj, anëtar i...

Del videoja, si u arrestua i “forti” i Tiranës, me “BMW” dhe pistoletën e mbushur plot

para 10 muajve - BalkanWeb

Policia e Durrësit ka zbardhur detaje të reja për arrestimin e Elvis Gaçajt, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë, ndërsa ka publikuar dhe videon e momentit të ndalimit të tij. Durrës Finalizohet...

Qarkullonin me armë zjarri, policia arreston dy persona në Durrës

para 10 muajve - Koha Jone

Janë sekuestruar një armë zjarri dhe monicion luftarak, dhe janë vënë në pranga dy shtetas në qytetin e Durrësit. Policia ka arrestuar dy personat, të cilët ishin me precedentë penalë të mëparshëm në fushën...

Vrasja e Santiago Malkos, arrestohet personi me rrezikshmëri të lartë, Elvis Gaçaj

para 10 muajve - Gazeta Tema

Policia e Durrësit ka arrestuar një natë më parë, pak pas mesnate, ka arrestuar Elvis Gaçajn, person i dyshuar si i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos në kryeqytet. Ai fillimisht i ka bërë rezistencë...

Zbardhen detaje të reja dhe publikohet videoja e ndalimit të personave me rrezikshmëri të lartë/ Si u arrestua i “forti” i Tiranës, me “BMW” dhe pistoletën e mbushur plot

para 10 muajve - Sot News

Zbardhen të tjera detaje rreth operacionit të policisë së Durrësit, për arrestimin e Elvis Gaçajt, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë, ndërsa ka publikuar dhe videon e momentit të ndalimit...

LAJMI I FUNDIT/ Në kërkim për vrasjen e ish-policit, arrestohet Elvis Gaçaj

para 10 muajve - BalkanWeb

Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin Elvis Gaçaj, i cili akuzohet për vrasjen e ish-policit Santiago Malko. vijon …

“Taulantia” vë në pranga 2 persona me rrezikshëmri shoqërore

para 10 muajve - Vizion Plus

Dy persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit, me precedentë penalë të mëparshëm në fushën e veprave penale kundër personit dhe armëmbajtjes pa leje. Sipas policisë...

Arrestohet Elvis Gaçaj, iu iku disa postblloqeve të policisë dhe…

para 10 muajve - Opinion

Elvis Gaçaj ka rënë në pranga të policisë së Durrësit. 44-vjeçari i ka bërë rezistencë policisë duke i ikur disa postblloqeve. Në momentin e arrestimit ai ka qenë edhe i armatosur me një armë pa leje....

Video/ Aksion si në filma, si u arrestua i rrezikshmi Elvis Gaçaj

para 10 muajve - Opinion

Policia e Durrësit ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me arrestimin e 44-vjeçarit Elvis Gaçaj, si dhe një tjetër personi me inicialet K. D. Sipas policisë ata janë arrestuar në operacionin e koduar...

I shpëtoi 3 atentateve, kush është Elvis Gaçaj

para 10 muajve - Albeu

Elvis Gaçaj i cilësuar si person me rrezikshmëri të lartë, u arrestua sot për armëmbajtje pa leje. Në Prill të këtij viti ai u arrestua së bashku me Leonard Dukën në Tiranë, ndërsa armën e hodhën nga ballkoni...

Del videoja, si u arrestua i “forti” i Tiranës, me “BMW” dhe pistoletën e mbushur plot

para 10 muajve - Medial

Policia e Durrësit ka zbardhur detaje të reja për arrestimin e Elvis Gaçajt, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë, ndërsa ka publikuar dhe videon e momentit të ndalimit të tij. Durrës Finalizohet...

E FUNDIT/ I përfshirë në eliminimin e Santiago Malkos, kapet Elvis Gaçaj

para 10 muajve - Albeu

Është arrestuar nga ana e policisë Elvis Gaçaj , i dyshuar si i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos , e ndodhur në zonën e Kinostudios në Tiranë. Gaçaj i cilësuar si person me rrezikshmëri të lartë,...

Arrestohet Elvis Gaçaj, iu iku disa postblloqeve të policisë dhe…

para 10 muajve - Opinion

Elvis Gaçaj ka rënë në pranga të policisë së Durrësit. Ai dyshohet edhe si i përfshirë në vrasjen e ish policit, Santiago Malko në kryeqytet. Gaçaj i ka bërë rezistencë policisë duke i ikur disa postblloqeve....

Kush është personazhi mjaft i njohur që u kap në Durrës me disa armë?!

para 10 muajve - Vizion Plus

Arrestohet nga policia në Durrësi shtetasi Elvis Gaçaj. Ai është një personazh i njohur per policinë pasi ka qene i perfshire ne vitet e fundit ne nje sere ngjarjesh, perfshire edhe faktin qe i jane bere...

Dhunon bashkëjetuesen, arrestohet autori, e pëson keq dhe e lënduara! Ja çfarë i gjendet në banesë

para 10 muajve - Gazeta Express

Policia e Tiranës ka arrestuar një shtetas, pasi akuzohet për dhunë ndaj bashkëjetueses së tij. Në pranga ka rënë edhe gruaja e dhunuar, e cila akuzohet për armëmbajtje pa leje. Policia sqaron se janë...

Policia arreston burrin dhunues, por edhe gruan e armatosur

para 10 muajve - Top Channel

Një shtetas me iniciale R.H., ka rënë në prangat e Policisë së Tiranës pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij. Kanë qenë efektivët e komisariatit nr.6 që kanë bërë të mundur...

Nga atentati tek sulmet me eksploziv, kush është Elvis Gaçaj i arrestuar sot në Durrës

para 10 muajve - Ekonomia Online

Policia e Durrësit ka arrestuar 44-vjeçarin Elvis Gaçaj, pjesë e klanit ‘Duka’ në Tiranë, teksa është vënë në ndjekje të tij pasi i ka ikur postbllokut, ku i është zbuluar një armë zjarri pa leje. Por,...

Dhunon bashkëjetuesen, arrestohet autori në Tiranë, e pëson keq dhe e lënduara, ja çfarë i gjendet në banesë

para 10 muajve - BalkanWeb

Policia e Tiranës ka arrestuar një shtetas, pasi akuzohet për dhunë ndaj bashkëjetueses së tij. Në pranga ka rënë edhe gruaja e dhunuar, e cila akuzohet për armëmbajtje pa leje. Policia sqaron se janë...

Arrestohet çifti, burri për dhunë dhe gruaja për armëmbajtje pa leje

para 10 muajve - Vizion Plus

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, një për dhunë dhe një tjetër për armëmbajtje pa leje. Informacionet bëjnë me dije se në pranga ka rënë R. H., pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses,...

Denoncoi bashkëjetuesin për dhunë, e reja në Tiranë përfundon dhe vetë në pranga: Çfarë iu gjet në shtëpi

para 10 muajve - Albeu

Nje çift qe bashkejetonin perfunduan ne pranga . Policia e Tiranes ben me dije se ka arrestuar shtetasin R. H., pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses , shtetases A. K., 37 vjeçe . Por, edhe...

Policia arreston burrin dhunues, por edhe gruan e armatosur

para 10 muajve - Koha Jone

Një shtetas me iniciale R.H., ka rënë në prangat e Policisë së Tiranës pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij. Kanë qenë efektivët e komisariatit nr.6 që kanë bërë të mundur...

Dhunon bashkëjetuesen, arrestohet autori në Tiranë, e pëson keq dhe e lënduara, ja çfarë i gjendet në banesë

para 10 muajve - Medial

Policia e Tiranës ka arrestuar një shtetas, pasi akuzohet për dhunë ndaj bashkëjetueses së tij. Në pranga ka rënë edhe gruaja e dhunuar, e cila akuzohet për armëmbajtje pa leje. Policia sqaron se janë...

Burri arrestohet se rrahu gruan, por policia i gjen asaj një armë pa leje

para 10 muajve - Albeu

Policia ka arrestuar një burrë gjatë mbrëmjes së djeshme, i cili akuzohet për dhunë në familje. Policia ka shkuar në shtëpinë e çiftit duke e gjetur burrin duke ushtruar dhunë, ndërkohë që është përballur...

Dhunoi bashkëjetuesen, përfundojnë të dy në pranga

para 10 muajve - Opinion

Policia e Tiranës ka arrestuar një person me inicialet R.H. pasi akuzohet se ka dhunuar fizikisht bashkëjetuesen e tij. Në pranga ka rënë edhe 37-vjeçarja e dhunuar, e cila akuzohet për armëmbajtje pa...

Dhunoi bashkëjetuesen, arrestohet burri në Tiranë, vihet në pranga edhe partnerja, nuk do ta besoni çfarë i gjetën të fshehur poshtë sahatit të ujit

para 10 muajve - Sot News

Një shtetas me inicialet R.H është arrestuar pasi akuzohet për dhunë ndaj bashkëjetueses. Mirëpo në prangat e Policisë së Tiranës ka rënë edhe gruaja e dhunuar, e cila akuzohet për armëmbajtje pa leje....

VIDEO- Momentet e panikut në Durrës, kur ndiqej makina me dy persona të rrezikshëm brenda. Policia jep detajet, si u kapën

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Policia e Durrësit ka dhënë detaje për një operacion të zhvilluar mesditën e sotme në qytetin bregdetar, ku ranë në pranga dy persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore të cilët qarkullonin me armë zjarri...

Në pranga Elvis Gaçaj “i forti” i Tiranës , iu shpëtoi disa atentateve

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin Elvis Gaçaj, i cilësuar nga policia si një person me rrezikshmëri të lartë, i cili njihej ndryshe edhe si “i forti” i Tiranës. Gaçaj i kishte ikur postbllokut...

Tiranë/ Dhunon bashkëjetuesen, në pranga autori

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Policia e Tiranës ka arrestuar një shtetas, pasi akuzohet për dhunë ndaj bashkëjetuese. Në pranga ka rënë edhe gruaja e dhunuar, e cila akuzohet për armëmbajtje pa leje. Njoftimi i policisë: Dhunon fizikisht...

Arrestohet çifti në Tiranë, burri që rrihte gruan, s’e dinte që ajo kishte pistoletë!

para 10 muajve - Arbresh

Komisari nr. 6 i Tiranës i ka shkuar në ndihmë një gruaje 37-vjeçe që po rrihej nga burri me të cilin bashkëjetonte, por në pranga ka rënë edhe vetë gruaja e lënduar. Policia njoftoi burri R.H. u pranos...

Policia arreston burrin dhunues, por edhe gruan e armatosur

para 10 muajve - KosovaPress

Kanë qenë efektivët e komisariatit nr.6 që kanë bërë të mundur arrestimin e burrit. Por në pranga ka rënë edhe gruaja e dhunuar, shtetasja A.K., 37 vjeçe. Asaj i është gjetur një armë që e mbante pa leje....

Aksion ‘blic’ në Shijak, pranga 40-vjeçarit të dënuar për vrasje

para 10 muajve - Gazeta Express

Një 40-vjeçar i dënuar me parë për vrasje ka përfunduar në pranga të policisë në qytetin e Shijakut, ndërsa qarkullonte me armë me vete. Raportohet se policia ka ndërhyrë për të kontrolluar automjetin...

I dënuar me 15 vite burg për vrasje, kapet 40-vjeçari i rrezikshëm në Shijak

para 10 muajve - Top Channel

Një 40-vjeçar i cili cilësohet se një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i dënuar më parë me 15 vite burg për vrasje u kap nga policia në Shijak. Duke marrë parasysh rrezikshmërinë e personit,...

VIDEO/ I dënuar me 15 vite burg për vrasje në Shijak, si u kap 40-vjeçari me rrezikshmëri shoqërore

para 10 muajve - BalkanWeb

Një 40-vjeçar, i cili po qarkullonte me armë zjarri dhe që rezulton i dënuar me 15 vite burg për vrasje ka përfunduar në pranga të policës së Shijakut. Policia thotë se shtetasi i arrestuar me iniciale...

Shijak, kapet 40 vjeçari i dënuar për vrasje

para 10 muajve - Klan Kosova

Një 40-vjeçar i cili cilësohet se një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i dënuar më parë me 15 vite burg për vrasje u kap nga policia në Shijak. Duke marrë parasysh rrezikshmërinë e personit,...

LAJMI I FUNDIT/ Aksion “blic” në Shijak, pranga 40-vjeçarit të dënuar për vrasje

para 10 muajve - BalkanWeb

Një 40-vjeçar i dënuar me parë për vrasje ka përfunduar në pranga të policisë në qytetin e Shijakut. Finalizohet operacioni policor “Magnum 2”. Kapet një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i dënuar...

VIDEO/ I dënuar me 15 vite burg për vr.as.je në Shijak, si u kap 40-vjeçari me rrezikshmëri shoqërore

para 10 muajve - Medial

SHIJAK Një 40-vjeçar, i cili po qarkullonte me armë zjarri dhe që rezulton i dënuar me 15 vite burg për vrasje ka përfunduar në pranga të policës së Shijakut. Policia thotë se shtetasi i arrestuar me iniciale...

I dënuar me 15 vite burg, shijaksi kapet me armë në brez

para 10 muajve - Albeu

Policia ka arrestuar gjatë ditës së djeshme një person të dënuar për vrasje në vitin 1997 "> 1997 . Pavarësisht se ishte i dënuar dhe kërkohej ai lëvizte me armë në brez duke bërë që policia të organizonte...

I dënuar për vrasje në '97-tën, kapet 40 vjeçari

para 10 muajve - Albeu

Një 40-vjeçar me rrezikshmëri të lartë është arrestuar në Shijak , ndërsa ka qenë i dënuar më parë me 15 vite burg për vrasje. Atij i është gjetur një armë zjarri pistoletë dhe municion luftarak. Specialistët...

Aksion i befasishëm në Shijak, pranga 40-vjeçarit të dënuar për vrasje

para 10 muajve - Koha Jone

Një 40-vjeçar i dënuar me parë për vrasje ka përfunduar në pranga të policisë në qytetin e Shijakut, i cili qarkullonte me armë me vete mes të qytetit. Raportohet se policia ka ndërhyrë për të kontrolluar...

Qarkullonte me armë pa leje, në pranga i dënuari për vrasje në 97-ën

para 10 muajve - Opinion

Policia ka arrestuar në Shijak një person që qarkullonte me armë zjarri me vete. Bëhet fjalë për një 40-vjeçar me inicialet G.B banues në Shijak të dënuar më parë me 15 vite burg për një vrasje të kryer...

Lëviste me pistoletë, kapet i dënuari për vrasje

para 10 muajve - Vizion Plus

Një 40 vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi qarkullonte me armë zjarri me vete. Në kuadër të operacioni policor “Magnum 2”, është bëri i mundur arrestimi i shtetasit G. B., person me rrezikshmëri...

Shijak, kapet 40 vjeçari i dënuar për vrasje (VIDEO)

para 10 muajve - Zyrtare

Një 40-vjeçar i cili cilësohet se një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i dënuar më parë me 15 vite burg për vrasje u kap nga policia në Shijak. Duke marrë parasysh rrezikshmërinë e personit,...

I dënuar me 15 vjet burg për vrasje, kapet 40 vjeçari në Shijak

para 10 muajve - Ekonomia Online

Një 40-vjeçar i cili cilësohet se një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i dënuar më parë me 15 vite burg për vrasje u kap nga policia në Shijak. Duke marrë parasysh rrezikshmërinë e personit,...

I dënuar me 15 vjet burg për vrasje, kapet 40-vjeçari i rrezikshëm në Shijak

para 10 muajve - Periskopi

Një 40-vjeçar i cili cilësohet se një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i dënuar më parë me 15 vite burg për vrasje u kap nga policia në Shijak të Shqipërisë. Duke marrë parasysh rrezikshmërinë...

I dënuar me 15 vjet burg për vrasje, kapet 40-vjeçari i rrezikshëm në Shijak

para 10 muajve - KosovaPress

Duke marrë parasysh rrezikshmërinë e personit, u ngritën pika kontrolli grackë dhe u bë i mundur identifikimi i automjetit me të cilin lëvizte personi i dyshuar. Në momentin që policia ka ndërhyrë për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK