http://kariera.mk

Për ‘mall të preferuar’ kishte kompjuterat! Arrestohet 39 vjeçari shqiptar që vidhte në institucionet shtetërore

para 8 muajve - Gazeta Express

Një 39 vjeçar ka rënë në pranga e policisë së Durrësit, pasi akuzohet për një seri vjedhjesh në disa prej institucioneve shtetërore, përfshi këtu edhe spitalet apo kopshtet. I riu vidhte më së shumti objekte...

“I fiksuar” pas elektronikës, kapet në Durrës 39-vjeçari, autor i 5 vjedhjeve

para 8 muajve - BalkanWeb

Policia e Durrësit ka finalizuar operacionin e koduar “Elektronika”, duke çuar pas hekurave një 39-vjeçar, autor të disa vjedhjeve. Ajo që bie në sy nga ‘veprat’ e autorit, i cili kishte vetëm pak muaj...

Vidhte institucionet shtetërore, pranga 39 vjeçarit

para 8 muajve - Medial

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës, kanë finalizuar me sukses operacionin e koduar “Elektronika” nga kua ka rënë në pranga një person I shpallur në kërkim për vjedhje...

Grabiste institucionet shtetërore në Durrës, në pranga 39-vjeçari

para 8 muajve - Albeu

Një 39-vjeçar i shpallur në kërkim është arrestuar në Durrës , pasi dyshohet të jetë autor i disa grabitjeve. Shtetasi E.G i dënuar më parë për vjedhje, ka kryer disa vjedhje në disa institucione shtetërore....

Vidhte institucionet shtetërore, pranga 39 vjeçarit

para 8 muajve - Vizion Plus

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës, kanë finalizuar me sukses operacionin e koduar “Elektronika” nga kua ka rënë në pranga një person I shpallur në kërkim për vjedhje...

“I fiksuar” pas elektronikës, kapet në Durrës 39-vjeçari, autor i 5 vjedhjeve

para 8 muajve - Medial

DURRËS Policia e Durrësit ka finalizuar operacionin e koduar “Elektronika”, duke çuar pas hekurave një 39-vjeçar, autor të disa vjedhjeve. Ajo që bie në sy nga ‘veprat’ e autorit, i cili kishte vetëm pak...

Nga vjedhja e shkollave, te kopshtet dhe njësitë administrative, prangoset “kryeskifteri” i Durrësit që grabiste institucionet

para 8 muajve - Gazeta Tema

Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin E.G 39 vjeç, të dyshuar si autorin e një sërë grabitjesh, Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës, në vijim të punës së tyre për kapjen...

Bënte namin nëpër institucione, kapet 39-vjeçari në Durrës i cili sapo kishte dalë nga burgu

para 8 muajve - Sot News

Policia e Durrësit ka arrestuar një 39-vjeçar, i cili akuzohet për disa vjedhje. Shtetasi me inicialet E.G.  ka qenë më parë i dënuar për vjedhje të institucioneve shtetërore. Shtetasi i mësipërm, muajt...

Seri vjedhjesh në institucionet shtetërore, arrestohet 39-vjeçari

para 8 muajve - Opinion

Një 39-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit, pasi akuzohet për një seri vjedhjesh në këtë qytet. Mësohet se i arrestuari i kryente vjedhjet kryesisht në institucione shtetërore, ndërsa si objektiv...

“I fiksuar” pas elektronikës, kapet në Durrës 39-vjeçari, autor pesë vjedhjeve

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Policia e Durrësit ka finalizuar operacionin e koduar “Elektronika”, duke çuar pas hekurave një 39-vjeçar, autor të disa vjedhjeve. Ajo që bie në sy nga ‘veprat’ e autorit, i cili kishte vetëm pak muaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK