http://kariera.mk

Vdekja tragjike e shqiptarit në Itali, flet e shoqja: Ende nuk u kam thënë fëmijëve se ai nuk do të kthehet më

para 8 muajve - Gazeta Express

Në orët e para të së premtes së kaluar, një aksident rrugor i mori jetën 35 vjeçarit shqiptar Redian Abllanica. I riu po udhëtonte drejt banesës së tij në Vicenza të Italisë me motorin e tij në momentin...

“Fëmijët nuk e dinë se babai nuk jeton më”, rrëfimi rrënqethës i gruas së shqiptarit që humbi jetën në Itali

para 8 muajve - Standard

Familjarët e 35-vjeçarit , Redian Abllanica, i cili ka humbur jetën në një aksident në Itali përpara tri vitesh kërkojnë që të zbardhet e vërteta për këtë tragjedi. Bashkëshortja e tij italiane Serena...

Vdekja tragjike e shqiptarit në Itali, flet e shoqja

para 8 muajve - Albeu

Në orët e para të së premtes së kaluar, një aksident rrugor i mori jetën 35 vjeçarit shqiptar Redian Abllanica. I riu po udhëtonte drejt banesës së tij në Vicenza të Italisë me motorin e tij në momentin...

“Fëmijët nuk e dinë se babai nuk jeton më, po flas me psikologë”, rrëfimi i dhimbshëm i gruas së shqiptarit që humbi jetën në Itali

para 8 muajve - BalkanWeb

ITALI Familjarët e 35-vjeçarit , Redian Abllanica, i cili ka humbur jetën në një aksident në Itali përpara tri vitesh kërkojnë që të zbardhet e vërteta për këtë tragjedi. Bashkëshortja e tij italiane Serena...

“Fëmijët nuk e dinë se babai nuk jeton më, po flas me psikologë”, rrëfimi i dhimbshëm i gruas së shqiptarit që humbi jetën në Itali

para 8 muajve - Medial

ITALI Familjarët e 35-vjeçarit , Redian Abllanica, i cili ka humbur jetën në një aksident në Itali përpara tri vitesh kërkojnë që të zbardhet e vërteta për këtë tragjedi. Bashkëshortja e tij italiane Serena...

Vdekja tragjike e shqiptarit në Itali, flet e shoqja: Ende nuk u kam thënë fëmijëve se ai nuk do të kthehet më

para 8 muajve - Tetova Sot

Në orët e para të së premtes së kaluar, një aksident rrugor i mori jetën 35 vjeçarit shqiptar Redian Abllanica. I riu po udhëtonte drejt banesës së tij në Vicenza të Italisë me motorin e tij në momentin...

Vdekja e shqiptarit në Itali, flet gruaja: Ende nuk u kam thënë fëmijëve se ai nuk do të kthehet më

para 8 muajve - Gazeta Observer

Në orët e para të së premtes së kaluar, një aksident rrugor i mori jetën 35 vjeçarit shqiptar Redian Abllanica. I riu po udhëtonte drejt banesës së tij në Vicenza të Italisë me motorin e tij në momentin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK