http://kariera.mk

Rukiqi: Ekonomia joformale mbetet sfidë

para 9 muajve - Infokusi

Oda Ekonomike e Kosovës (OEK), në bashkëpunim me “Baker Tilly Kosovë” dhe Shoqatën e Kontabilistëve të Certifikuar dhe Auditorëve në Kosovë, kanë organizuar konferencën me temën “Rishikimi i pasqyrave...

Diskutohet rëndësia e rishikimit dhe auditimit të pasqyrave financiare

para 9 muajve - Gazeta Observer

Oda Ekonomike e Kosovës (OEK), në bashkëpunim me Shoqatën e Kontabilistëve të Certifikuar dhe Auditorëve në Kosovë (ShKÇAK) dhe “Baker Tilly Kosovë”, kanë organizuar të mërkurën konferencën me temën “Rishikimi...

Rukiqi: Ekonomia joformale mbetet sfidë

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Oda Ekonomike e Kosovës (OEK), në bashkëpunim me “Baker Tilly Kosovë” dhe Shoqatën e Kontabilistëve të Certifikuar dhe Auditorëve në Kosovë, kanë organizuar konferencën me temën “Rishikimi i pasqyrave...

Diskutohet rëndësia e rishikimit dhe auditimit të pasqyrave financiare

para 9 muajve - Epoka e Re

Oda Ekonomike e Kosovës (OEK), në bashkëpunim me Shoqatën e Kontabilistëve të Certifikuar dhe Auditorëve në Kosovë (ShKÇAK) dhe “Baker Tilly Kosovë”, kanë organizuar të mërkurën konferencën me temën “Rishikimi...

Rukiqi: Ekonomia joformale mbetet sfidë, raportimi financiar ndikon në performancën e kompanive

para 9 muajve - Ekonomia Online

Oda Ekonomike e Kosovës (OEK), në bashkëpunim me “Baker Tilly Kosovë” dhe Shoqatën e Kontabilistëve të Certifikuar dhe Auditorëve në Kosovë, organizojnë konferencën me temën “Rishikimi i pasqyrave financiare,...

Mbahet konferenca “Rishikimi i pasqyrave financiare, kërkesë ligjore për NVM në Kosovë”

para 9 muajve - Medial

06:44 | 9 Tetor 2019 Sot në Prishtinë organizohet konferenca me titull “Rishikimi i pasqyrave financiare, kërkesë ligjore për NVM në Kosovë”. Konferenca organizohet nga Baker Tilly Kosovë në bashkëpunim...

Mbahet konferenca “Rishikimi i pasqyrave financiare, kërkesë ligjore për NVM në Kosovë”

para 9 muajve - Arbresh

Sot në Prishtinë organizohet konferenca me titull “Rishikimi i pasqyrave financiare, kërkesë ligjore për NVM në Kosovë”. Konferenca organizohet nga Baker Tilly Kosovë në bashkëpunim me Odën Ekonomike të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK