http://kariera.mk

“Njëri ulërinte nga dhimbja, tjetri as jepte e as merrte!” Aksident i rëndë në Tiranë, dalin pamjet

para 8 muajve - Gazeta Express

Një askident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në rrugën e Kavajës në Tiranë, ku dy motorrë janë përplasur kokë më kokë. Si pasojë të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Një dëshmitar në vendngjarje ka...

Motori përplas këmbësorin te “Rruga Kavajës”

para 8 muajve - Koha Jone

Një motor ka përplsur një këmbësor në “Rrugën Kavajës”, në Tiranë. Mësohet se edhe drejtuesi motorit edhe i plagosuri, ende të paidentifikuar janë dërguar në spital dhe raportohet se janë jashtë rrezikut për jetën.

“Njëri ulërinte nga dhimbjet, tjetri…”/ Aksidenti tek Rruga e Kavajës, dy të plagosur rëndë…

para 8 muajve - Standard

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek “Rruga e Kavajës”. Dy motorë janë përplasur kokë më kokë dhe të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Siç shihet në imazhet nga aksidenti që publikon...

FOTO/ Aksident tek Rruga e Kavajës, 2 të plagosur. Dëshmitari: Njëri ulërinte nga dhimbja, tjetri as jepte as merrte

para 8 muajve - BalkanWeb

TIRANË Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek “Rruga e Kavajës”. Dy motorë janë përplasur kokë më kokë dhe të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Një dëshmitar ka vënë në dispozicion të...

Aksident i rëndë në Tiranë, dalin pamjet

para 8 muajve - Gazeta Observer

Një askident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në rrugën e Kavajës në Tiranë, ku dy motorrë janë përplasur kokë më kokë. Si pasojë të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Një dëshmitar në vendngjarje ka...

Aksident tek Rruga e Kavajës, 2 të plagosur rëndë/ Dëshmitari: Njëri ulërinte nga dhimbja…

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek “Rruga e Kavajës”. Dy motorë janë përplasur kokë më kokë dhe të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Siç shihet në imazhet nga aksidenti që publikon...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK