http://kariera.mk

Fier, policia dhe FNSH-ja arrestojnë një të kërkuar ndërkombëtarisht, ishte kreu i një bande droge

para 8 muajve - Medial

BURIMI: www.rtsh.al

“Korporata e Investimeve”, parlamenti ndez dritën e gjelbër

para 8 muajve - Medial

BURIMI: www.rtsh.al

Korporata e Investimeve merr dritën jeshile në komision, vetëm ngritja e saj kërkon 3 mln euro

para 8 muajve - Gazeta Express

Korporatës së investimeve i’u hap drita e gjelbërt jeshile nga komisioni i veprimtarive prodhuese. Qeveria angazhohet të krijojë një ndërmarrje të re publike, e cila do të përdorë pronat shtetërore për...

Korporata e investimeve/ Projekti miratohet nga komisionet në Kuvend

para 8 muajve - Top Channel

Korporatës së investimeve i’u hap drita e gjelbërt jeshile nga komisioni i veprimtarive prodhuese. Qeveria angazhohet të krijojë një ndërmarrje të re publike, e cila do të përdorë pronat shtetërore për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK