http://kariera.mk

E premtja me shi, në ditët e ardhshme temperaturat pritet të shkojnë deri në 25 gradë

para 8 muajve - Gazeta Express

Të premten në mëngjes, në Kosovë priten riga lokale shiu, dhe mot më i freskët. Nga fundjava, moti pritet të jetë më i ngrohtë dhe me diell. “Një front i ftohtë nga Europa Qendrore do të kalojë mbi rajonin...

Nesër mot me shi, nga vikendi ngritje e temperaturave

para 8 muajve - Sinjali

Të premten në mëngjes, në Kosovë priten riga lokale shiu, dhe mot më i freskët. Nga fundjava, moti pritet të jetë më i ngrohtë dhe me diell. “Një front i ftohtë nga Europa Qendrore do të kalojë mbi rajonin...

E premtja me shi, në ditët e ardhshme temperaturat pritet të shkojnë deri në 25 gradë

para 8 muajve - Medial

19:30 | 9 Tetor 2019 Të premten në mëngjes, në Kosovë priten riga lokale shiu, dhe mot më i freskët. Nga fundjava, moti pritet të jetë më i ngrohtë dhe me diell. “Një front i ftohtë nga Europa Qendrore...

Moti befason sërish: Mësoni se si do të jenë temperaturat ditëve në vijim

para 8 muajve - GazetaBlic

Të premten në mëngjes, në Kosovë priten riga lokale shiu, dhe mot më i freskët. Nga fundjava, moti pritet të jetë më i ngrohtë dhe me diell . “Një front i ftohtë nga Europa Qendrore do të kalojë mbi rajonin...

E premta me shi, në ditët tjera kthehen temperaturat e larta

para 8 muajve - Gazeta Observer

“Një front i ftohtë nga Europa Qendrore do të kalojë mbi rajonin tonë të enjten në mbrëmje, që sjellë vranësira dhe riga lokale shiu më vonë gjatë natës dhe të premten herët në mëngjes. Ndërsa të premten...

E premtja me shi, në ditët e ardhshme temperaturat pritet të shkojnë deri në 25 gradë

para 8 muajve - Fakti Ditor

Të premten në mëngjes, në Kosovë priten riga lokale shiu, dhe mot më i freskët. Nga fundjava, moti pritet të jetë më i ngrohtë dhe me diell. “Një front i ftohtë nga Europa Qendrore do të kalojë mbi rajonin...

E premtja me shi, në ditët e ardhshme temperaturat pritet të shkojnë deri në 25 gradë

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Të premten në mëngjes, në Kosovë priten riga lokale shiu, dhe mot më i freskët. Nga fundjava, moti pritet të jetë më i ngrohtë dhe me diell. “Një front i ftohtë nga Europa Qendrore do të kalojë mbi rajonin...

E premtja me shi, në ditët e ardhshme temperaturat pritet të shkojnë deri në 25 gradë

para 8 muajve - Arbresh

Të premten në mëngjes, në Kosovë priten riga lokale shiu, dhe mot më i freskët. Nga fundjava, moti pritet të jetë më i ngrohtë dhe me diell. “Një front i ftohtë nga Europa Qendrore do të kalojë mbi rajonin...

E premtja me shi, në ditët e ardhshme temperaturat pritet të shkojnë deri në 25 gradë

para 8 muajve - Bota Press

Të premten në mëngjes, në Kosovë priten riga lokale shiu, dhe mot më i freskët. Nga fundjava, moti pritet të jetë më i ngrohtë dhe me diell. “Një front i ftohtë nga Europa Qendrore do të kalojë mbi rajonin...

Vranësira ftohtë dhe erë. Temperaturat do të sillen nga 4 deri në 23 gradë

para 8 muajve - Gazeta Express

Moti në vend në orët e mëngjesit do të jetë me vranësira të rritura lokale, por gjatë ditës vranësirat do të zvogëlohen. Në orët e pasdites do të mbizotërojë mot me vranësira mesatare dhe me erë mesatare...

Parashikimi i motit për sot

para 8 muajve - Insajderi

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes.

Moti sot

para 8 muajve - Iliria News

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Indeks.mk

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Mot i vranët, ditëve në vijim më ngrohtë

para 8 muajve - Koha.mk

Moti në vend në orët e mëngjesit do të jetë me vranësira të rritura lokale, por gjatë ditës vranësirat do të zvogëlohen. Në orët e pasdites do të mbizotërojë mot me vranësira mesatare dhe me erë mesatare...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Portalb

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Ky është parashikimi i motit për sot

para 8 muajve - OraInfo

Sot na pret mot i ngroht dhe me diell. Vendi ynë përgjatë ditëve në vijim mbetet kryesisht nën ndikimin e fushave me presion të lartë, e nga Mesdheu do të depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të rrisin...

Mot i vranët, ditëve në vijim më ngrohtë

para 8 muajve - Alsat-M

Moti në vend në orët e mëngjesit do të jetë me vranësira të rritura lokale, por gjatë ditës vranësirat do të zvogëlohen. Në orët e pasdites do të mbizotërojë mot me vranësira mesatare dhe me erë mesatare...

Moti për sot dhe nesër

para 8 muajve - Klan Kosova

Në vendin tonë sot dhe nesër do të mbretërojë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius,...

Mot me diell e vranësira sot në Kosovë

para 8 muajve - Koha.net

Mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22...

Mot i ndryshueshëm: Edhe me shi edhe me diell

para 8 muajve - Gazeta Express

Vendi ynë edhe përgjatë dy ditëve në vijim mbetet kryesisht nën ndikimin e fushave me presion të lartë, e nga Mesdheu do të depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të rrisin ndjeshëm temperaturat maksimale...

Moti për sot dhe nesër

para 8 muajve - Medial

Në vendin tonë sot dhe nesër do të mbretërojë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius,...

Surprizon moti, çfarë pritet të ndodhë në mesditë

para 8 muajve - Albeu

Rajoni dhe Europa Moti – E merkure, 9 Tetor 2019 Kontinenti Europian ne Veri dhe Lindje do te paraqitet me vranesira te shumta te cilat do te krijojn rrebeshe shiu here pas here te shoqeruara me stuhi...

Parashikimi i motit, 9 Tetor 2019

para 8 muajve - Opinion

Gjatë gjithë ditës Shqipëria dominohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash kalimtare, më të theksuara në ekstremin verior dhe zonat lindore, ku në ekstremin verior dhe veriperëndim pas mesditës...

Mot i vranët, ditëve në vijim më ngrohtë

para 8 muajve - Lajm

Moti në vend në orët e mëngjesit do të jetë me vranësira të rritura lokale, por gjatë ditës vranësirat do të zvogëlohen. Në orët e pasdites do të mbizotërojë mot me vranësira mesatare dhe me erë mesatare...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Aktuale

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Mot i vranët, ditëve në vijim më ngrohtë

para 8 muajve - InfoShqip

Moti në vend në orët e mëngjesit do të jetë me vranësira të rritura lokale, por gjatë ditës vranësirat do të zvogëlohen. Në orët e pasdites do të mbizotërojë mot me vranësira mesatare dhe me erë mesatare...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Tetova Sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Diell dhe vranësira sot

para 8 muajve - Sinjali

Mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22...

Kështu është parashikuar moti për sot

para 8 muajve - GazetaBlic

Mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Republika

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Mot i vranët, ditëve në vijim më ngrohtë

para 8 muajve - Fakti Ditor

Moti në vend në orët e mëngjesit do të jetë me vranësira të rritura lokale, por gjatë ditës vranësirat do të zvogëlohen. Në orët e pasdites do të mbizotërojë mot me vranësira mesatare dhe me erë mesatare...

Parashikimi i motit

para 8 muajve - Shenja

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Mot i vranët, ditëve në vijim më ngrohtë

para 8 muajve - Fol

Moti në vend në orët e mëngjesit do të jetë me vranësira të rritura lokale, por gjatë ditës vranësirat do të zvogëlohen. Në orët e pasdites do të mbizotërojë mot me vranësira mesatare dhe me erë mesatare...

Moti në Kosovë

para 8 muajve - Infokusi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme në vendin tonë temperaturat minimale do të arrijnë në 1 gradë Celsius. “Mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Arbresh

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - in7

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Zyrtare

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Mot me diell në dy ditët e ardhshme

para 8 muajve - Ekonomia Online

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, në dy ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. “Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius,...

Moti sot në Kosovë

para 8 muajve - Arbresh

Mbi vendin tonë sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa...

Parashikimi i motit për sot

para 8 muajve - Periskopi

Mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22...

Parashikimi i motit për sot

para 8 muajve - Zyrtare

Mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22...

Parashikimi i motit për sot

para 8 muajve - KosovaPress

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi...

Mot me diell në dy ditët e ardhshme në Kosovë

para 8 muajve - Koha.net

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, në dy ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. “Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius,...

Mot me diell sot në Kosovë

para 8 muajve - Koha.net

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, në dy ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. “Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius,...

Moti: Me diell, pasdite me vranësira

para 8 muajve - RTV 21

Mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22 gradë Celsius. Do të fryjë...

Si pritet të jetë moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten?

para 8 muajve - Shprehja

Por, shërbimi i meteorologjisë bën të ditur se “të enjten gjatë mbrëmjes pritet të kalojë një front i ftohtë nga Europa Qendrore, që të premten në mëngjes mund të sjellë kushte për reshje të dobëta shiu...

Si do të jetë moti nesër?

para 8 muajve - GazetaBlic

Parashikimi i motit. Datat: 9.10.2019 – Mot më i ngrohtë, i kthjellët dhe me diell. Erë e lehtë dhe mesatare nga jugu-jugperëndimi 4-11m/s. Indeksi UV: 5. 10.10.2019 – Mot i ngrohtë, herë pas here me vransira...

Si do të jetë moti nesër?

para 8 muajve - Sinjali

Parashikimi i motit. Datat: 9.10.2019 – Mot më i ngrohtë, i kthjellët dhe me diell. Erë e lehtë dhe mesatare nga jugu-jugperëndimi 4-11m/s. Indeksi UV: 5. 10.10.2019 – Mot i ngrohtë, herë pas here me vransira...

Si pritet të jetë moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten?

para 8 muajve - Gazeta Express

Vendi ynë edhe përgjatë dy ditëve në vijim mbetet kryesisht nën ndikimin e fushave me presion të lartë, e nga Mesdheu do të depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të rrisin ndjeshëm temperaturat maksimale...

Rikthehen ditët e nxehta, këto temperatura na presin në ditët e ardhshme

para 8 muajve - OraInfo

Rikthehen ditët e nxehta. Vendi ynë edhe përgjatë dy ditëve në vijim mbetet kryesisht nën ndikimin e fushave me presion të lartë, e nga Mesdheu do të depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të rrisin ndjeshëm...

Si pritet të jetë moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten?

para 8 muajve - Medial

19:30 | 8 Tetor 2019 Vendi ynë edhe përgjatë dy ditëve në vijim mbetet kryesisht nën ndikimin e fushave me presion të lartë, e nga Mesdheu do të depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të rrisin ndjeshëm...

​Parashikimi i motit

para 8 muajve - KosovaPress

“Mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22 gradë Celsius. Do të fryjë...

Si pritet të jetë moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten?

para 8 muajve - Infokusi

Vendi ynë edhe përgjatë dy ditëve në vijim mbetet kryesisht nën ndikimin e fushave me presion të lartë, e nga Mesdheu do të depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të rrisin ndjeshëm temperaturat maksimale...

Moti në Kosovë për dy ditët e ardhshme

para 8 muajve - Arbresh

Vendi ynë edhe përgjatë dy ditëve në vijim mbetet kryesisht nën ndikimin e fushave me presion të lartë, e nga Mesdheu do të depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të rrisin ndjeshëm temperaturat maksimale...

Si pritet të jetë moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten?

para 8 muajve - Gazeta Observer

Vendi ynë edhe përgjatë dy ditëve në vijim mbetet kryesisht nën ndikimin e fushave me presion të lartë, e nga Mesdheu do të depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të rrisin ndjeshëm temperaturat maksimale...

Si pritet të jetë moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten?

para 8 muajve - Bota Press

Vendi ynë edhe përgjatë dy ditëve në vijim mbetet kryesisht nën ndikimin e fushave me presion të lartë, e nga Mesdheu do të depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të rrisin ndjeshëm temperaturat maksimale...

Si pritet të jetë moti në Kosovë të mërkurën dhe të enjten?

para 8 muajve - Arbresh

Vendi ynë edhe përgjatë dy ditëve në vijim mbetet kryesisht nën ndikimin e fushave me presion të lartë, e nga Mesdheu do të depërtojnë masa të ngrohta ajrore që do të rrisin ndjeshëm temperaturat maksimale...

Diell dhe vranësira mesatare gjatë ditës së sotme

para 8 muajve - Gazeta Express

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i freskët. Parashihen edhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën jugore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga...

Moti sot

para 8 muajve - Iliria News

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i freskët. Parashihen edhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën jugore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga...

Moti sot në Kosovë

para 8 muajve - Koha.net

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës në vendin tonë pritet të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës së enjte nuk do të jenë stabile, kjo si pasojë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Portalb

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i freskët. Parashihen edhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën jugore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Sot vranët, por më pas “verë e përtacëve”

para 8 muajve - RTV 21

Parashikimi i motit Sot, mbi vendin tonë parashihet të mbajë mot kryesisht i kthjellët me temperatura që do të sillën në mes 4 e 16 gradë celsius. Edhe nesër pritet të mbajë mot i ngjashëm, mirëpo temperaturat...

Përsëri ndryshon moti

para 8 muajve - OraInfo

Ky është parashikimi i motit për sot dhe nesër. Sot dhe nesër në vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm dhe me diell. Në dy ditët e ardhshme në vendin tonë do të ketë ndryshim të temperaturave. Sipas...

Parashikimi i motit, 8 Tetor

para 8 muajve - Opinion

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme. Temperaturat e ajrit do të luhaten nga 6 gradë Celsius në 24 gradë Celsius. Era do të fryjë me shpejtësi...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Aktuale

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i freskët. Parashihen edhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën jugore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga...

Moti e martë, 8 Tetor 2019!

para 8 muajve - Medial

Sipas MeteoAlb: Zhvillimi i një qëndre e presionit të lartë atmosferik në veri të gadishullit të ballkanit me dikim deri në shqipëri do të kushtëzojë alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare, KU...

Moti e martë, 8 Tetor 2019!

para 8 muajve - Vizion Plus

Sipas MeteoAlb: Zhvillimi i një qëndre e presionit të lartë atmosferik në veri të gadishullit të ballkanit me dikim deri në shqipëri do të kushtëzojë alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare, KU...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i freskët

para 8 muajve - Tetova Sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i freskët. Parashihen edhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën jugore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i freskët

para 8 muajve - Republika

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i freskët. Parashihen edhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën jugore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga...

Parashikimi i motit

para 8 muajve - Shenja

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i freskët. Parashihen edhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën jugore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Zyrtare

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i freskët. Parashihen edhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën jugore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga...

Moti në Kosovë

para 8 muajve - Gazeta Fjala

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës në vendin tonë pritet të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës së enjte nuk do të jenë stabile, kjo si pasojë...

Moti në Kosovë

para 8 muajve - Infokusi

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës në vendin tonë pritet të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës së enjte nuk do të jenë stabile, kjo si pasojë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - in7

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i freskët. Parashihen edhe reshje të shiut, të cilat më të dendura do të jenë në pjesën jugore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga...

Parashikimi i motit për sot

para 8 muajve - Ekonomia Online

Sot dhe nesër në vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm dhe me diell. Në dy ditët e ardhshme në vendin tonë do të ketë ndryshim të temperaturave. Sipas Prishtina Weather, që nga sot fusha të presionit...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Arbresh

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Gjithashtu parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtime...

Moti për dy ditët e ardhshme në Kosovë

para 8 muajve - Medial

23:55 | 7 Tetor 2019 Fusha të presionit të lartë që ndodhen mbi rajonin tonë do të përmirësojnë motin në ditët në vijim, me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell. Ndërsa ditën e mërkurë rryma të...

Moti për dy ditët e ardhshme në Kosovë

para 8 muajve - GazetaBlic

Fusha të presionit të lartë që ndodhen mbi rajonin tonë do të përmirësojnë motin në ditët në vijim, me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell. Ndërsa ditën e mërkurë rryma të ngrohta ajrore që do...

Moti për dy ditët e ardhshme në Kosovë

para 8 muajve - Arbresh

Fusha të presionit të lartë që ndodhen mbi rajonin tonë do të përmirësojnë motin në ditët në vijim, me kthjellime dhe intervale më të gjata me diell. Ndërsa ditën e mërkurë rryma të ngrohta ajrore që do...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK