http://kariera.mk

Masa kundër ndotjes, 1 000 euro subvencione për interver

para 8 muajve - Alsat-M

Dhjetë mijë qytetarë do të mund të marrin nga 1000 euro mjete nga shteti nëse vendosin që shporetin me dru ta zëvendësojnë ne kondicioner- inverter. Nga Qeveria theksojnë se ky projekt do të fillojë në...

Hidhe shporetin, merr kondicioner, me kondicionerë Qeveria i “shpall luftë” ndotjes

para 8 muajve - TV21

Me kondicionerë të tipit “Invertor” qeveria dëshiron ta luftojë ndotjen e ajrit dhe atë në katër qytetet më të ndotura, Shkup, Tetovë, Kërçovë dhe Manastir. Analizat e bëra kanë treguar se ndotja më e...

Kush e zëvendëson ngrohjen me dru me kondicioner inverter do merr 1000 euro subvencione nga shteti

para 8 muajve - InfoShqip

Dhjetë mijë qytetarë do të mund të marrin nga 1000 euro mjete nga shteti nëse vendosin që shporetin me dru ta zëvendësojnë ne kondicioner- inverter. Nga Qeveria theksojnë se ky projekt do të fillojë në...

Dhjetë mijë familje do të marrin nga 1000 euro për klima inverter

para 8 muajve - Shenja

Dhjetë mijë familje nga Shkupi, Kërçova, Manastiri dhe Tetova do të marrin nga 1000 euro për klima inverter, ndërsa përparësi do të kenë familjet që kanë të ardhura mujore deri në 500 euro. Kështu thanë...

Me kondicionerë kundër ndotjes së ajrit, Nuredini: Nëse ka efekt pozitiv, do të vazhdojmë edhe në qytetet tjera

para 8 muajve - Bashke

Qeveria i dha dritë të gjelbër fillimit të zbatimit të masës ekologjike për subvencionimin e qytetarëve për kondicionerët inverterë me efikasitet të lartë për amvisëritë në komunën e Manastirit, Kërçovës,...

Me kondicionerë kundër ndotjes së ajrit, Nuredini: Nëse ka efekt pozitiv, do të vazhdojmë edhe në qytetet tjera

para 8 muajve - Aktuale

Qeveria i dha dritë të gjelbër fillimit të zbatimit të masës ekologjike për subvencionimin e qytetarëve për kondicionerët inverterë me efikasitet të lartë për amvisëritë në komunën e Manastirit, Kërçovës,...

Vauçer prej 1000 eurove për inverter për amvisëritë në Shkup, Manastir, Tetovë dhe Kërçovë

para 8 muajve - Medial

Shkup, 9 tetor 2019 (MEDIAL) – SHA EEM do të ndajë 10 milionë euro përkatësisht 618 milionë denarë për implementimin e masës ekologjike për subvencione për furnizim të kondicionerëve inverterë për amvisëritë...

Kondicionerët me inverterë, 10 mijë familje do të marrin subvencione, Nuredini: Edhe në qytete të tjera, po të kemi sukses sivjet

para 8 muajve - Flaka

Qeveria i dha dritë të gjelbër fillimit të zbatimit të masës ekologjike për subvencionimin e qytetarëve për kondicionerët inverterë me efikasitet të lartë për amvisëritë në komunën e Manastirit, Kërçovës,...

Ndotja, Qeveria do të subvencionojë 10 mijë familje nga Tetova, Manastiri, Kërçova dhe Shkupi

para 8 muajve - Koha.mk

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) do të subvencionojë inverterë për 10 mijë familje nga Tetova, Manastiri, Kërçova dhe Shkupi, u vendos në seancën e djeshme të 158-të, njofton Portalb.mk....

Me kondicionerë kundër ndotjes së ajrit, Nuredini: Nëse ka efekt pozitiv, do të vazhdojmë edhe në qytetet tjera

para 8 muajve - Zyrtare

Qeveria i dha dritë të gjelbër fillimit të zbatimit të masës ekologjike për subvencionimin e qytetarëve për kondicionerët inverterë me efikasitet të lartë për amvisëritë në komunën e Manastirit, Kërçovës,...

10 mijë familje në Tetovë, Manastir, Kërçovë dhe Shkup do të marrin nga 1.000 euro për inverterë

para 8 muajve - Gazeta Express

Qeveria në seancën e djeshme të 158-të e shqyrtoi dhe miratoi Informacionin për zbatimin e masës ekologjike për subvencionimin e qytetarëve me kondicionerët me efikasitet të lartë inverterë për amvisëritë...

Vauçer prej 1000 eurove për inverter për amvisëritë në Shkup, Manastir, Tetovë dhe Kërçovë

para 8 muajve - Fol

SHA EEM do të ndajë 10 milionë euro përkatësisht 618 milionë denarë për implementimin e masës ekologjike për subvencione për furnizim të kondicionerëve inverterë për amvisëritë në Shkup, Manastir, Tetovë...

10 mijë familje në Tetovë, Manastir, Kërçovë dhe Shkup do të marrin nga 1.000 euro për inverterë

para 8 muajve - Lajm

Qeveria në seancën e djeshme të 158-të e shqyrtoi dhe miratoi Informacionin për zbatimin e masës ekologjike për subvencionimin e qytetarëve me kondicionerët me efikasitet të lartë inverterë për amvisëritë...

Ndotja, Qeveria do të subvencionojë 10 mijë familje nga Tetova, Manastiri, Kërçova dhe Shkupi

para 8 muajve - Portalb

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) do të subvencionojë inverterë për 10 mijë familje nga Tetova, Manastiri, Kërçova dhe Shkupi, u vendos në seancën e djeshme të 158-të, njofton Portalb.mk....

10 mijë familje në Tetovë, Manastir, Kërçovë dhe Shkup do të marrin nga 1.000 euro për inverterë

para 8 muajve - Iliria News

Qeveria në seancën e djeshme të 158-të e shqyrtoi dhe miratoi Informacionin për zbatimin e masës ekologjike për subvencionimin e qytetarëve me kondicionerët me efikasitet të lartë inverterë për amvisëritë...

Dhjetë mijë familje do të marrin 1.000 euro për furnizimin e klimave

para 8 muajve - Tetova Sot

Qeveria në mbledhje e shqyrtoi dhe miratoi Informacionin e zbatimit të masës ekologjike për subvencionimin e qytetarëve me klimë për amvisëritë në Komunat e Manastirit, Kërçovës, Tetovës dhe Bashkisë së...

10 mijë familje do të marrin subvencione për kondicionerë me inverterë

para 8 muajve - Alsat-M

Qeveria në seancën e djeshme të 158-të e shqyrtoi dhe miratoi Informacionin për zbatimin e masës ekologjike për subvencionimin e qytetarëve me kondicionerët me efikasitet të lartë inverterë për amvisëritë...

10 mijë familje në Tetovë, Manastir, Kërçovë dhe Shkup do të marrin nga 1.000 euro për inverterë

para 8 muajve - Shenja

Qeveria në seancën e djeshme të 158-të e shqyrtoi dhe miratoi Informacionin për zbatimin e masës ekologjike për subvencionimin e qytetarëve me kondicionerët me efikasitet të lartë inverterë për amvisëritë...

Dhjetë mijë familje në Tetovë, Manastir, Kërçovë dhe Shkup do të marrin nga 1.000 euro për furnizim të inverterëve

para 8 muajve - Medial

Shkup, 9 tetor 2019 (MEDIAL) – Qeveria në seancën e djeshme të 158-të e shqyrtoi dhe miratoi Informacionin për zbatimin e masës ekologjike për subvencionimin e qytetarëve me kondicionerët me efikasitet...

10 mijë familje në Tetovë, Manastir, Kërçovë dhe Shkup do të marrin nga 1.000 euro për inverterë

para 8 muajve - Gazeta Observer

Qeveria në seancën e djeshme të 158-të e shqyrtoi dhe miratoi Informacionin për zbatimin e masës ekologjike për subvencionimin e qytetarëve me kondicionerët me efikasitet të lartë inverterë për amvisëritë...

10 mijë familje në Tetovë, Manastir, Kërçovë dhe Shkup do të marrin nga 1.000 euro për inverterë

para 8 muajve - Medial

Qeveria në seancën e djeshme të 158-të e shqyrtoi dhe miratoi Informacionin për zbatimin e masës ekologjike për subvencionimin e qytetarëve me kondicionerët me efikasitet të lartë inverterë për amvisëritë...

10 mijë familje në Tetovë, Manastir, Kërçovë dhe Shkup do të marrin nga 1.000 euro për inverterë

para 8 muajve - Tetova1

Qeveria në seancën e djeshme të 158-të e shqyrtoi dhe miratoi Informacionin për zbatimin e masës ekologjike për subvencionimin e qytetarëve me kondicionerët me efikasitet të lartë inverterë për amvisëritë...

Dhjetë mijë familje në Tetovë, Manastir, Kërçovë dhe Shkup do të marrin një mijë euro për furnizimin e klimave

para 8 muajve - Fol

Qeveria në mbledhje e shqyrtoi dhe miratoi Informacionin e zbatimit të masës ekologjike për subvencionimin e qytetarëve me klimë për amvisëritë në Komunat e Manastirit, Kërçovës, Tetovës dhe Bashkisë së...

10 mijë familje në Tetovë, Manastir, Kërçovë dhe Shkup do të marrin nga 1.000 euro për inverterë

para 8 muajve - Tetova Sot

Qeveria në seancën e djeshme të 158-të e shqyrtoi dhe miratoi Informacionin për zbatimin e masës ekologjike për subvencionimin e qytetarëve me kondicionerët me efikasitet të lartë inverterë për amvisëritë...

10 mijë familje në Tetovë, Manastir, Kërçovë dhe Shkup do të marrin nga 1.000 euro për inverterë

para 8 muajve - Fakti Ditor

Qeveria në seancën e djeshme të 158-të e shqyrtoi dhe miratoi Informacionin për zbatimin e masës ekologjike për subvencionimin e qytetarëve me kondicionerët me efikasitet të lartë inverterë për amvisëritë...

10 mijë familje në Tetovë, Manastir, Kërçovë dhe Shkup do të marrin nga 1.000 euro për inverterë

para 8 muajve - Republika

Qeveria në seancën e djeshme të 158-të e shqyrtoi dhe miratoi Informacionin për zbatimin e masës ekologjike për subvencionimin e qytetarëve me kondicionerët me efikasitet të lartë inverterë për amvisëritë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK