http://kariera.mk

Kryemadhi me vajzat e gratë e Unazës së Re: Në zgrip të ekzistencës, do i qëndrojmë në krah derisa të fitojnë të drejtën

para 8 muajve - BalkanWeb

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka qenë sot në zonën e Unazës së Re në kryeqytet ku është takuar me një grup vajzash dhe grash. Kryemadhi e përshkruan gjendjen e tyre si në zgrip të ekzistencës dhe...

Kryemadhi me vajzat dhe gratë e Unazës së Re: Nuk mund t’i lëmë në mëshirë të Rilindjes dhe oligarkëve

para 8 muajve - Koha Jone

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është takuar sot me një grup vajzash dhe grash, banorë të Unazës së Re, të cilat prej muajsh protestojnë kundër shembjes së banesave të tyre nga qeveria. Kryemadhi u shpreh...

Kryemadhi takon vajzat dhe gratë e Unazës së Re: Nuk mund t’i lëmë në mëshirë të Rilindjes dhe oligarkëve

para 8 muajve - Gazeta Tema

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është takuar sot me një grup vajzash dhe grash, banorë të Unazës së Re, të cilat prej muajsh protestojnë kundër shembjes së banesave të tyre. Mesazhi i Monika Kryemadhit:...

"Një skandal edhe më i madh", Monika Kyemadhi nuk i ndahet Edi Ramës, rikthen në "skenë" mikun e Taulant Ballës

para 8 muajve - Sot News

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është takuar sot me një grup vajzash dhe grash, banorë të Unazës së Re, të cilat prej muajsh protestojnë kundër shembjes së banesave të tyre nga qeveria Ajo shkruan se...

Kryemadhi takim me banorët e Unazës së Re: Këto gra të sakrificës familjare, të shkëlqyera janë në zgrip të ekzistencës

para 8 muajve - Standard

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zhvilluar nje takim me nje grup banoresh ne Unazën e Re. Në rrjetin social facebook Kryemadhi ka reaguar me kritika ndaj qeverisë Rama: “Një skandal edhe më i madh,...

Kryemadhi takon vajzat dhe gratë e Unazës së Re: Nuk mund t’i lëmë në mëshirë të Rilindjes dhe oligarkëve

para 8 muajve - Koha Jone

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është takuar sot me një grup vajzash dhe grash, banorë të Unazës së Re, të cilat prej muajsh protestojnë kundër shembjes së banesave të tyre nga qeveria. Kryemadhi u shpreh...

“Një skandal edhe më i madh”, Monika Kyemadhi nuk i ndahet Edi Ramës, rikthen në “skenë” mikun e Taulant Ballës

para 8 muajve - Lajme.al

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është takuar sot me një grup vajzash dhe grash, banorë të Unazës së Re, të cilat prej muajsh protestojnë kundër shembjes së banesave të tyre nga qeveria. Ajo shkruan se...

Kryemadhi me vajzat e gratë e Unazës së Re: Në zgrip të ekzistencës, do t’u qëndrojmë në krah derisa të fitojnë të drejtën

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka qenë sot në zonën e Unazës së Re në kryeqytet ku është takuar me një grup vajzash dhe grash. Kryemadhi e përshkruan gjendjen e tyre si në zgrip të ekzistencës dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK