http://kariera.mk

Kur propozova një vit më parë një armë kundër ‘KÇK’-së

para 8 muajve - Gazeta Tema

Nga Carlo Bollino Nuk më pëlqen të citoj atë që kam shkruar unë vetë. Dhe, nëse e bëj këtë herë, kjo është vetëm pasi alarmi, që lëshova sakësisht një vit më parë, më në fund u dëgjua. Është vonë, shumë...

Kur propozova një vit më parë një armë kundër ‘KÇK’-së

para 8 muajve - Lexo

Nga Carlo Bollino Nuk më pëlqen të citoj atë që kam shkruar unë vetë. Dhe, nëse e bëj këtë herë, kjo është vetëm pasi alarmi, që lëshova sakësisht një vit më parë, më në fund u dëgjua. Është vonë, shumë...

“Pashë që kisha ton të lartë por para tëndit kam qenë më ulët”/ Pas deklaratës së Ramës për gjyqtarët e prokurorët, reagon menjëherë Murrizi: Ju i zgjodhët bashkë me ata...(Thumbi për opozitën)

para 8 muajve - Sot News

Deputeti, Myslim Murrizi ka reaguar menjëherë pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama për prokurorët dhe gjyqtarët që nuk kanë kaluar akoma Vetingun. Murrizi bëri përgjegjëse qeverinë dhe opozitën e bashkuar...

“Gjoba 3 mijë lekë, ti vete iu jep policëve dy mijë lekë”: “Nxitoja gjyqtare, s’kisha kohë të paguajë gjobën”

para 8 muajve - Gazeta Tema

Gjyqtarja ngre supet përpara se ta shprehë habinë e saj me zë. “Përse zgjodhe lekët nën dorë dhe jo gjobën?” pyet më pas gjykata të arrestuarin që ka dalë para saj për masë sigurie personale. Gjykata kërkon...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK