http://kariera.mk

Qeveria paralajmëron rritjen e pragut të TVSH-së

para 5 muajve - Koha.mk

Shkup, 9 tetor – Do të rritet pragu prej një milion denarë për pagesën e TVSH-së. Ministria e Financave punon në propozimin dhe së shpejti duhet ta shpalos në publik. Këtë e paralajmëroi sot kryeministri...

Lojë shpërblyese për të gjithë ata që skanojnë llogari fiskale

para 5 muajve - Aktuale

Të gjithë qytetarët që skanojnë llogari fiskale dhe marrin pjesë në masën ‘TVSH-ja ime’, nga 25 nëntori do të jenë pjesëmarrës në lojën shpërblyese ‘TVSH-ime – Dhurata ime’. Janë paraparë dhurata ditore,...

Lojë e re shpërblyese me llogari fiskale, Angellovska: Ky projekt nuk është kopje e Qeverisë së kaluar

para 5 muajve - TV21

Kur LSDM ishte në opozitë shprehej kundër lojës “Llogari fiskale në dorë, shpërblim pa mund”, të qeverisë së atëhershme të VMRO-DPMNE-së. E sot Ministria e Financave propozoi lojën shpërblyese “TVSH-ja...

Lojë shpërblyese për të gjithë ata që skanojnë llogari fiskale

para 5 muajve - Shprehja.com

Të gjithë qytetarët që skanojnë llogari fiskale dhe marrin pjesë në masën ‘TVSH-ja ime’, nga 25 nëntori do të jenë pjesëmarrës në lojën shpërblyese ‘TVSH-ime – Dhurata ime’. Janë paraparë dhurata ditore,...

Lojë shpërblyese për të gjithë ata që skanojnë llogari fiskale

para 5 muajve - Ina

Të gjithë qytetarët që skanojnë llogari fiskale dhe marrin pjesë në masën ‘TVSH-ja ime’, nga 25 nëntori do të jenë pjesëmarrës në lojën shpërblyese ‘TVSH-ime – Dhurata ime’. Janë paraparë dhurata ditore,...

Qeveria paralajmëron rritjen e pragut të TVSH-së

para 5 muajve - Flaka

Do të rritet pragu prej një milion denarë për pagesën e TVSH-së. Ministria e Financave punon në propozimin dhe së shpejti duhet ta shpalos në publik. Këtë e paralajmëroi sot kryeministri Zoran Zaev, në...

Lojë shpërblyese për të gjithë ata që skanojnë llogari fiskale

para 5 muajve - Tetova1

Të gjithë qytetarët që skanojnë llogari fiskale dhe marrin pjesë në masën ‘TVSH-ja ime’, nga 25 nëntori do të jenë pjesëmarrës në lojën shpërblyese ‘TVSH-ime – Dhurata ime’. Janë paraparë dhurata ditore,...

Në RMV do të ketë lojë shpërblyese, ”TVSH-ja ime, shpërblimi im”

para 5 muajve - Portalb

Me propozimin e Ministrisë së Financave, në seancën e djeshme të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV), u miratua informacioni për organizimin e një loje shpërblyese ”TVSH-ja ime, shpërblimi...

Lotaria Shtetërore me lojë shpërblyese: TVSH-ja ime, shpërblimi im

para 5 muajve - Gostivari Sot

Me propozimin e Ministrisë së Financave, me qëllim forcimin e mëtutjeshëm të disiplinës fiskale dhe ndërgjegjësimin e qytetarëve për kërkimin e detyrueshëm dhe marrjen e llogarive fiskale, në seancën e...

Angelovska: Lojë shpërblyese për të gjithë ata që skanojnë llogari fiskale

para 5 muajve - Arbresh

Të gjithë qytetarët që skanojnë llogari fiskale dhe marrin pjesë në masën ‘TVSH-ja ime’, nga 25 nëntori do të jenë pjesëmarrës në lojën shpërblyese ‘TVSH-ime – Dhurata ime’. Janë paraparë dhurata ditore,...

Lojë shpërblyese ”TVSH-ja ime, shpërblimi im”

para 5 muajve - Medial

Me propozimin e Ministrisë së Financave, me qëllim forcimin e mëtutjeshëm të disiplinës fiskale dhe ndërgjegjësimin e qytetarëve për kërkimin e detyrueshëm dhe marrjen e llogarive fiskale, në seancën e...

Lotaria Shtetërore me lojë shpërblyese: TVSH-ja ime, shpërblimi im

para 5 muajve - Flaka

Me propozimin e Ministrisë së Financave, me qëllim forcimin e mëtutjeshëm të disiplinës fiskale dhe ndërgjegjësimin e qytetarëve për kërkimin e detyrueshëm dhe marrjen e llogarive fiskale, në seancën e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK