http://kariera.mk

Drogë e pastër 85%! Detaje dhe video sesi u gjetën 700 kg kokainë me destinacion Shqipërinë e Greqinë

para 8 muajve - Gazeta Express

Drejtuesit më të lartë të policisë greke kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për mediat, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e Selanikut dhe atë të...

Kokaina e Durrësit 85% e pastër, vlera i kalon 10 milionë euro

para 8 muajve - Koha Jone

Drejtuesit më të lartë të policisë greke dhe doganave kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për mediat, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e Selanikut...

Detaje/ Trafiku “kolosal” i kokainës Ekuador-Greqi-Shqipëri, zbardhet skema: Si informoheshin trafikantët shqiptarë me GPS nga Ekuadori

para 8 muajve - BalkanWeb

Policia greke ashtu siç paralajmëroi një ditë më parë ka dhënë sot detaje të reja në lidhje me bllokimin e lëndës narkotike në portin e Pireut, ndërsa aktiviteti i trafikantëve ishte i shtrirë edhe në...

Zbardhet skema e trafikut të “pluhurit të bardhë nga Ekuadori në Shqipëri, policia greke nxjerr detaje të reja: Si ramë në gjurmë të ngarkesës

para 8 muajve - Sot News

Autoritetet greke kanë dhënë detaje për zbulimin dhe sekuestrimin e rreth 700 kilogramëve kokainë, mes të cilëve edhe 137 kilogramë që u kapën në fund të Shtatorit në portin e Durrësit. Gjatë një konference...

Trafiku “kolosal” i kokainës, detaje të reja/ Policia greke zbulon si ranë në gjurmë të kontenierëve

para 8 muajve - Standard

Policia greke ashtu siç paralajmëroi një ditë më parë ka dhënë sot detaje të reja në lidhje me bllokimin e lëndës narkotike në portin e Pireut, ndërsa sipas tyre aktiviteti i trafikantëve ishte i shtrirë...

Kokaina në Durrës, detaje të reja/ Policia greke zbulon si ranë në gjurmë të kontenierëve

para 8 muajve - Standard

Autoritetet greke kanë dhënë në një konferencë për shtyp këtë të mërkurë pasdite, detaje të reja për zbulimin dhe sekuestrimin e rreth 700 kilogramëve kokainë, mes të cilëve edhe 137 kilogramë drogë që...

Policia greke publikon video dhe jep detaje: Si u bllokua kokaina

para 8 muajve - Opinion

Drejtuesit më të lartë të policisë greke kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për mediat, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e Selanikut dhe atë të...

Kapen 116 kg marijuanë në kufirin Shqipëri- Greqi, në pranga 3 shtetas grek

para 8 muajve - Gazeta Express

116 kg drogë të llojit marijuanë janë sekuestruar nga policia helene në pikën kufitare Shqipëri-Greqi. Mësohet se operacioni u zhvillua në Grevena, ku policia greke ka ndaluar dy automjete. Nga kontrollet...

Superaksion i policisë greke, sekuestrohen 116 kg drogë pranë kufirit me Shqipërinë

para 8 muajve - BalkanWeb

Policia greke gjatë aksionit të ndërmarrë ditën e sotme ka bllokuar 116 kg drogë, të llojit marijuanë në pikën kufitare Shqipëri-Greqi. Operacioni u zhvillua në Grevena, ku policia greke ka ndaluar edhe...

Greqi, kapen 116 kg drogë pranë kufirit me Shqipërinë

para 8 muajve - Vizion Plus

116 kg marijuanë janë kapur këtë të mërkurë nga policia greke në pikën kufitare Shqipëri-Greqi. Sipas mediave greke, operacioni u zhvillua në Grevena ndërsa kanë rënë në pranga 3 shtetas grekë të moshës...

Kapen 116 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, tre të arrestuar

para 8 muajve - Sinjali

Një sasi prej 116 kilogramë marijuanë është kapur në kufirin greko-shqiptar, në një operacion në Gravena. Policia greke ndaloi dy vetura, teksa në njërën prej tyre sekuestroi 36 pako me 116 kilogramë marijuanë....

Sekuestrohen 116 kg drogë në pikën kufitare Shqipëri-Greqi, 3 të arrestuar

para 8 muajve - Opinion

116 kg drogë të llojit marijuanë janë sekuestruar nga policia helene në pikën kufitare Shqipëri-Greqi. Mësohet se operacioni u zhvillua në Grevena, ku policia greke ka ndaluar dy automjete. Nga kontrollet...

Policia greke ka sekuestruar 116 kg drogë pranë kufirit me Shqipërinë

para 8 muajve - Albeu

Gjatë aksioni të ndërmarrë ditën e sotme, Policia greke ka bllokuar 116 kg drogë, të llojit marijuanë në pikën kufitare Shqipëri-Greqi. Operacioni u zhvillua në Grevena, ku policia greke ka ndaluar edhe...

Po trafikonin kokainë me vlerë 3 mln euro, “fundoset” grupi i shqiptarëve në Itali

para 8 muajve - BalkanWeb

Tre shqiptarë janë vënë në pranga të policisë në Bolzano të Italisë. Ata u ndaluan në autostradën ndërkombëtare A22 që lidh Italinë me Zvicrën, ndërsa u zbuluan duke transportuar me mjetet e tyre rreth...

Arrestohen tre shqiptarë në Zvicër me 3 milionë euro 'të bardhë'

para 8 muajve - Albeu

Tre shqiptarë janë arrestuar në Zvicër me 12 kg kokainë me vlerë 3 milionë euro. Të arrestuarit janë 23, 29 e 39 vjeç, por identiteti nuk jepet nga autoritetet. Trafikantët udhëtonin me dy automjetet të...

Transportonin kokainë me vlerë 3 milionë € nga Italia në Zvicër, pranga 3 shqiptarëve

para 8 muajve - Gazeta Express

Policia zvicerane arrestoi 3 shqiptarë, të cilët po transportonin 12 kg kokainë drejt Zvicrës. Tre bashkëkombasit të moshave 23, 29 dhe 39 vjeç jetonin në Itali (2 në Piza dhe 1 në Foxha). Ata u ndaluan...

U kapën me kokainë, pranga tre shqiptarëve në Zvicër

para 8 muajve - Vizion Plus

Tre shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë zvicerane paso janë kapur me 12 kg kokainë, 80% e pastër me vlerë 3 milionë euro. Sipas mediave të vendit fqinj ndalimi i shqiptarëve të moshës 23 , 29 e 39...

Kapen 700 kilogramë kokainë në Greqi, droga ishte fshehur në kontenier e banane

para 8 muajve - Albinfo

Në vendet ku ishte fshehur kokaina, kishte edhe aparate GPS Drejtuesit më të lartë të policisë greke kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për mediat, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë...

Drogë e pastër 85%! Detaje dhe video sesi u gjetën 700 kg kokainë me destinacion Shqipërinë e Greqinë

para 8 muajve - Zyrtare

Drejtuesit më të lartë të policisë greke kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për mediat, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e Selanikut dhe atë të...

Transportonin kokainë me vlerë 3 milionë € nga Italia në Zvicër, arrestohen tre shqiptarë

para 8 muajve - GazetaBlic

Policia zvicerane arrestoi 3 shqiptarë, të cilët po transportonin 12 kg kokainë drejt Zvicrës. Tre bashkëkombasit të moshave 23, 29 dhe 39 vjeç jetonin në Itali (2 në Piza dhe 1 në Foxha). Ata u ndaluan...

Arrestohen tre shqiptarë duke transportuar drogë drejt Zvicrës

para 8 muajve - Sinjali

Tre shqiptarë u arrestuan nga policia zviceriane pasi po transportonin 12 kg kokainë drejt Zvicrës. Ata u ndaluan në dalje të autostradës ndërkombëtare A22 që bashkon Italinë me Zvicrën. Sipas informacioneve,...

Zvicër: Sekuestrohen 12 kg kokainë, dy shqiptarë në pranga

para 8 muajve - Gazeta Observer

Në pranga janë vënë 3 shtetas shqiptarë të moshës 23, 29 e 39 vjeç. Më i riu në moshë është banues në Foggia të Italisë, ndërsa 2 shqiptarët e tjerë janë rezidentë në Piza. Ndalimi i shqiptarëve u bë në...

Arrestohen tre shqiptarë në Zvicër

para 8 muajve - RTV 21

Tentojnë transportimin e kokainës Autoritetet zvicerane kanë sekuestruar 12 kg kokainë, me vlerë prej 3 milionë euro. Tre shtetas shqiptarë të moshës 23, 29 e 39 vjeç janë arrestuar dhe tani ndodhen në...

Kapen me kokainë me vlerë 3 milionë euro, arrestohen tre shqiptarë në Zvicër (Detajet)

para 8 muajve - Sot News

Policia e Zvicrës ka sekuestruar 12 kg kokainë të pastër me vlerë 3 milionë euro.Nga ky operacion janë arrestuar 3 shtetas shqiptarë të moshës 23 , 29 e 39 vjeç. Më i riu në moshë është banues në Foggia...

Kokaina në Durrës, policia greke zbulon si ranë në gjurmë të kontenierëve

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Autoritetet greke kanë dhënë në një konferencë për shtyp këtë të mërkurë pasdite, detaje të reja për zbulimin dhe sekuestrimin e rreth 700 kilogramëve kokainë, mes të cilëve edhe 137 kilogramë. Drogë që...

Zvicër: Sekuestrohen 12 kg kokainë, dy shqiptarë në pranga

para 8 muajve - Albinfo

Autoritetet zvicerane kanë sekuestruar 12 kg kokainë, 80% e pastër me vlerë 3 milionë euro. Në pranga janë vënë 3 shtetas shqiptarë të moshës 23, 29 e 39 vjeç. Më i riu në moshë është banues në Foggia...

Operacion i policisë greke, sekuestrohen 116 kg drogë pranë kufirit me Shqipërinë

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Gjatë një aksioni të ndërmarrë policia greke ditën e sotme ka bllokuar 116 kg drogë, të llojit marijuanë në pikën kufitare Shqipëri-Greqi. Operacioni u zhvillua në Grevena, ku policia greke ka ndaluar...

Sekuestrohen më shumë se 700 kg kokainë

para 8 muajve - RTV 21

Kapet një tjetër sasi e madhe kokaine në portin e Pireut 700 kg kokainë u gjetën nga autoritetet greke në kontejnerë bananeje në portin e Pireut. Mediat greke flasin për më shumë se 700 kg kokainë të sekuestruar...

Zvicër/ Bien në pranga dy shqiptarë me kokainë, vlera 3 milionë euro

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Autoritetet zviceranë kanë sekuestruar 12 kg kokainë, 80% e pastër me vlerë 3 milionë euro. Në pranga janë vënë 3 shtetas shqiptarë të moshës 23 , 29 e 39 vjeç. Më i riu në moshë është banues në Foggia...

Sërish në portin e Pireut, kapen 700 kg kokainë në kontejnerin e bananeve

para 8 muajve - Standard

Kapet një tjetër sasi e madhe kokaine në portin e Pireut. Mediat greke flasin për më shumë se 700 kg kokainë të sekuestruar në një ngarkesë me banane. Sasia e drogës ishte fshehur poshtë bananeve në kontejner....

Në portin e Pireut, kapen 700 kg kokainë në kontejnerin e bananeve

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Kapet një tjetër sasi e madhe kokaine në portin e Pireut. Mediat greke flasin për më shumë se 700 kg kokainë të sekuestruar në një ngarkesë me banane. Sasia e drogës ishte fshehur poshtë bananeve në kontejner....

DETAJE /Media greke zbardh kush është biznesmeni që e porositi kokainën që u kap në Durrës

para 8 muajve - Albeu

Gazeta e njohgur greke "Kathimerini" ka zbardhur porositësit e 137 kilogramë ve kokainë të cilat u sekuestruan në shtetin fqinj dhe kishin si destinacion Shqipërinë. Sipas asaj që shkruan e përditshmja...

Kokaina nga Ekuadori që u kap në Durrës, media e njohur greke zbardh detajet kush është biznesmeni që e porositi

para 8 muajve - Sot News

Gazeta e njohgur greke “Kathimerini” ka zbardhur porositësit e 137 kilogramëve kokainë të cilat u sekuestruan në shtetin fqinj dhe kishin si destinacion Shqipërinë. Sipas asaj që shkruan e përditshmja...

Bandes shqiptare i kapen 700 kg drogë

para 8 muajve - Insajderi

Gazeta greke Kathimerini ka dhënë këtë të martë një sërë detajesh në lidhje me drogën e gjetur në portin e Pireut, i cili më pas do të transportohej drejt portit të Durrësit. Sipas medias, një telefonatë...

Kokaina nga Ekuadori, e porositi një biznesmen grek

para 8 muajve - Koha Jone

E përditshmja greke “Kathimerini” ka zbardhur porositësit e 137 kilogramëve kokainë të cilat u sekuestruan në shtetin fqinj dhe kishin si destinacion Shqipërinë. Sipas asaj që shkruan e përditshmja greke,...

“Një telefonatë anonime zbuloi 700 kg kokainë, droga ka lidhje me dy banda nga Elbasani e Fieri”

para 8 muajve - Gazeta Express

Gazeta greke Kathimerini ka dhënë këtë të martë një sërë detajesh në lidhje me drogën e gjetur në portin e Pireut, i cili më pas do të transportohej drejt portit të Durrësit. Sipas medias, një telefonatë...

Kokaina nga Ekuadori, Veliu ”zbarkon” në Elbasan: Intensifikoni punën

para 8 muajve - Koha Jone

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka shkuar në Elbasan ku edhe ka zhvilluar takime me strukturat e drejtorisë së qytetit. Mësohet se Veliu ka qenë i pakënaqur me punën e drejorëve...

‘Pas drogës fshihet mafia shqiptare’, media greke nxjerr detaje për kokainën nga Ekuadori

para 8 muajve - Gazeta Express

Media greke “Kathimerini” nxjerr te tjera detaje lidhur me skemën e trafikut të drogës, qe vinte me kontenieret e bananeve nga Ekuadori. Jane sekuestruar nderkohe 700 kilogramë kokainë me destinacion Durrësin...

Kokainë për në Durrës në kontenier, si u zbulua nga një telefonatë anonime

para 8 muajve - Opinion

Gazeta greke “ Kathimerini ” ka publikuar të gjithë skemën e trafikut të drogës, ndërkohë që bëhet e ditur se katër persona janë vënë në pranga në Greqi. Sipas shkrimit të medias greke janë bllokuar deri...

Kush fshihet pas drogës që u kap në Greqi?? Befasuese nga mediat greke…

para 8 muajve - Standard

Shkrimi i plotë botuar nga “Kathimerini” Një informacion fillestar erdhi tek autoritetet e Portit në Selanik natën e 2 gushtit. Një person anonim telefonoi sektorin e Anti-Drogës dhe i tha oficerit se...

700 kg kokainë nga Ekuadori drejt Shqipërisë/ Media greke zbardh skemën: U zbulua nga një telefonatë anonime. Kush ishin porositësit

para 8 muajve - BalkanWeb

Media greke “Kathimerini” ishte media e parë që raportoi me një shkrim të gjatë për kokainën e kapur në Portin e Pireut dhe që kishte si destinacion portin e Durrësit. Ditën e sotme ajo ka zbardhur të...

Drogë dhe oriz në kontejnerët e bananeve, media greke nxjerr prapaskenat dhe zbulon telefonatën që ‘dekonspiroi’ rrjetin kriminal

para 8 muajve - Sot News

Një anije e nisur nga Ekuadori me babanë drejt Shqipërisë në të cilën ishte fshehur drogë, u zbuluar para disa ditësh nga policia falë një operacioni të mirëorganizuar. Media greke “Kathimerini” nxjerr...

Kokaina dhe pakot e orizit, media greke: E gjitha u zbulua nga 1 telefonatë anonime

para 8 muajve - Albeu

Media greke “Kathimerini”, e cila botoi e para informacionin se në Portin e Pireut u gjet kokaina që mbërriti në Durrës, zbardh skemën e plotë të trafikut. Plot 700 kilogramë kokainë me destinacion Durrësin...

700 kg kokainë nga Ekuadori drejt Shqipërisë/ Media greke zbardh skemën: U zbulua nga një telefonatë anonime. Kush ishin porositësit

para 8 muajve - Medial

Media greke “Kathimerini” ishte media e parë që raportoi me një shkrim të gjatë për kokainën e kapur në Portin e Pireut dhe që kishte si destinacion portin e Durrësit. Ditën e sotme ajo ka zbardhur të...

137 kg kokainë nga Ekuadori në Shqipëri, lihet në burg oficeri i Portit të Durrësit

para 8 muajve - Gazeta Express

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për oficerin e e sigurisë në portin e Durrësit, Ardian Begën. Bega dyshohet për përfshirje në trafikimin e 137 kg kokaine...

LAJM I FUNDIT/ 137 kg kokainë nga Ekuadori në Shqipëri, Apeli lë në burg oficerin e Portit të Durrësit

para 8 muajve - BalkanWeb

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda lë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për oficerin e e sigurisë në portin e Durrësit, Ardian Begën. Bega dyshohet për përfshirje në trafikimin e 137 kg kokaine...

Kokaina e linjës Ekuador-Durrës, lihet në burg punonjësi i portit

para 8 muajve - Vizion Plus

Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda ka lënë në burg  Ardian Began, një ndër autorët e dyshuar si pritesi i 137 kg kokaine të ardhur  në Portin e Durrësit permes linjes Ekuador-Greqi-Shqiperi. Bega së bashku...

137 kg kokainë/ Apeli lë në burg oficerin e sigurisë së Portit të Durrësit

para 8 muajve - Opinion

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për Ardian Begën, oficerin e sigurisë së Portit të Durrësit, i dyshuar si i përfshirë në trafikimin e 137 kg kokainë...

700 kg kokainë nga Ekuadori drejt Shqipërisë/ Media greke zbardh skemën: U zbulua nga një telefonatë anonime. Kush ishin porositësit

para 8 muajve - 24 ore

Media greke “Kathimerini” ishte media e parë që raportoi me një shkrim të gjatë për kokainën e kapur në Portin e Pireut dhe që kishte si destinacion portin e Durrësit. Ditën e sotme ajo ka zbardhur të...

137 kg kokainë e fshehur në motorët e frigoriferëve në katër kontenierë me banane nga Ekuadori në Shqipëri, Gjykata e Apelit merr vendimin për oficerin e Portit të Durrësit

para 8 muajve - Sot News

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për oficerin e e sigurisë në portin e Durrësit, Ardian Begën. Bega dyshohet për përfshirje në trafikimin e 137 kg kokaine...

LAJM I FUNDIT/ 137 kg kokainë nga Ekuadori në Shqipëri, Apeli lë në burg oficerin e Portit të Durrësit

para 8 muajve - Medial

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda lë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për oficerin e e sigurisë në portin e Durrësit, Ardian Begën. Bega dyshohet për përfshirje në trafikimin e 137 kg kokaine...

Kokaina në Durrës, Apeli lë në burg Ardian Begën

para 8 muajve - Koha Jone

Gjykata e Apelit e Krimeve të Rënda lë në fuqi masën e sigurisë ‘arrest me burg” për Ardian Begën. Ai u arrestua për sasinë prej 137 kg kokainë që u kap në kontenierin e Durrësit pak javë më parë si një...

700 kg kokainë nga Ekuadori drejt Shqipërisë

para 8 muajve - Gazeta Observer

Media greke “Kathimerini” ishte media e parë që raportoi me një shkrim të gjatë për kokainën e kapur në Portin e Pireut dhe që kishte si destinacion portin e Durrësit. Ditën e sotme ajo ka zbardhur të...

Kokainë nga Ekuadori drejt Shqipërisë, media greke: U zbulua nga një telefonatë anonime. kush e porositi

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Media greke “Kathimerini” ishte media e parë që raportoi me një shkrim të gjatë për kokainën e kapur në Portin e Pireut dhe që kishte si destinacion portin e Durrësit. Ditën e sotme ajo ka zbardhur të...

Kokaina në Durrës, mediat greke: Mafia shqiptare trafikoi 700 kg, i përfshirë një importues i njohur

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Mediat greke kanë nxjerrë detaje të reja mbi operacionin e zhvilluar pak ditë më parë, dhe ku u sekuestrua një sasi e madhe kokaine që kishte si destinacion portin e Durrësit. Informacioni fillestar mbërriti...

Zbulohet emri i biznesmenit nga Durrësi, pritësi i kokainës së kapur

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Gjykata e Apelit e Krimeve të Rënda lë në fuqi masën e sigurisë ‘arrest me burg” për Ardian Begën. Ai u arrestua për sasinë prej 137 kg kokainë që u kap në kontenierin e Durrësit pak javë më parë si një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK