http://kariera.mk

Vjosa Osmani pret në takim Përfaqësuesin Special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor

para 8 muajve - Gazeta Express

Lidhja Demokratike e Kosovës përmes një komunikate për media ka njoftuar se kandidatja e kësaj partie për Kryeministre ka takuar ambasadorin e Norvegjisë Jens Erik Grondhal dhe Përfaqësuesin Special të...

MPJ e Serbisë “e dënon ashpër” takimin e Albin Kurtit me diplomatët norvegjezë

para 8 muajve - Fol

Ministria e Punëve të Jashtme e Serbisë “dënuar ashpër” takimin e Arne Sannes Bjørnstad, përfaqësues special për Ballkanin Perëndimor nga Ministria e Punëve të Jashtme të Norvegjisë – Departamenti i Evropës...

Osmani pret në takim ambasadorin e Norvegjisë në Kosovë dhe Përfaqësuesin Special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor

para 8 muajve - Medial

17:46 | 9 Tetor 2019 Sot, kandidatja e LDK-së për kryeministër, Vjosa Osmani, takoi diplomatët norvegjez, Jens Erik Grondahl, Ambasador në Kosovë dhe Arne Sannes Bjornstad, Përfaqësues Special të Norvegjisë...

Osmani pret në takim ambasadorin norvegjez Grondhal, bisedojnë për dialogun Kosovë – Serbi

para 8 muajve - Klan Kosova

Vjosa Osmani pret në takim Ambasadorin e Norvegjisë, Jens Erik Grondhal dhe Përfaqësuesin Special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor, Arne Sannes Bjornstad, transmeton Klan Kosova. Sot, kandidatja...

Përfaqësuesi Special i Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor takon Vjosa Osmanin

para 8 muajve - OraInfo

Lidhja Demokratike e Kosovës përmes një komunikate për media ka njoftuar se kandidatja e kësaj partie për Kryeministre ka takuar ambasadorin e Norvegjisë Jens Erik Grondhal dhe Përfaqësuesin Special të...

Vjosa Osmani pret në takim Përfaqësuesin Special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor

para 8 muajve - Presheva Jone

Lidhja Demokratike e Kosovës përmes një komunikate për media ka njoftuar se kandidatja e kësaj partie për Kryeministre ka takuar ambasadorin e Norvegjisë Jens Erik Grondhal dhe Përfaqësuesin Special të...

Osmani takon diplomatët norvegjezë, këta i premtojnë ndihmë në dialogun Kosovë-Serbi

para 8 muajve - Koha.net

Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, ka takuar diplomatët norvegjezë, Jens Erik Grondahl, Ambasador në Kosovë dhe Arne Sannes Bjornstad, Përfaqësues Special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor. Gjatë...

Osmani takon Ambasadorin e Norvegjisë dhe Përfaqësuesin e Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor

para 8 muajve - GazetaBlic

Kandidatja e LDK-së për kryeministëre, Vjosa Osmani, ka takuar diplomatët norvegjez, Jens Erik Grondahl, Ambasador në Kosovë dhe Arne Sannes Bjornstad, Përfaqësues Special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor....

Vjosa Osmani takon Ambasadorin e Norvegjisë dhe Përfaqësuesin e Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor

para 8 muajve - GazetaBlic

Kandidatja e LDK-së për kryeministëre, Vjosa Osmani, ka takuar diplomatët norvegjez, Jens Erik Grondahl, Ambasador në Kosovë dhe Arne Sannes Bjornstad, Përfaqësues Special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor....

Haradinaj takon emisarin norvegjez për rajonin: Dialogu të vazhdojë pa kushte, në kufijtë aktual

para 8 muajve - Gazeta Express

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, është takuar sot me të dërguarin Special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor, Arne Sanees Bjornstad, shkruan Gazeta Express. Kreu i AAK’së ka thënë se në këtë...

Haradinaj: Dialogu me Serbinë duhet të vazhdojë pa kushte, në kufijtë aktualë

para 8 muajve - Klan Kosova

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, është takuar sot me të dërguarin Special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor, Arne Sanees Bjornstad. Haradinaj tha se në këtë takim ka theksuar rëndësinë e...

MPJ e Serbisë “e dënon ashpër” takimin e Albin Kurtit me diplomatët norvegjezë

para 8 muajve - Koha.net

Beograd, 9 tetor - Ministria e Punëve të Jashtme e Serbisë "dënuar ashpër" takimin e Arne Sannes Bjørnstad, përfaqësues special për Ballkanin Perëndimor nga Ministria e Punëve të Jashtme të Norvegjisë...

Haradinaj: Kosova dhe Norvegjia kanë ndërtuar marrëdhënie të shkëlqyera

para 8 muajve - Koha.net

Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim Arne Sannes Bjørnstad, përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor nga Ministria e Punëve të Jashtme e Norvegjisë - Departamenti...

Haradinaj: Dialogu me Serbinë duhet të vazhdojë pa kushte, në kufijtë ekzistues

para 8 muajve - GazetaBlic

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, është takuar sot me të dërguarin Special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor, Arne Sanees Bjornstad. Haradinaj tha se në këtë takim ka theksuar rëndësinë e...

Haradinaj zhvillon takim me emisarin norvegjez, përmend dialogun

para 8 muajve - OraInfo

Haradinaj po vazhdojn takimet me liderë të ndryshëm. Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, është takuar sot me të dërguarin Special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor, Arne Sanees Bjornstad, shkruan...

Vjosa Osmani takon Përfaqësuesin Special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor, Arne Sannes Bjornstad

para 8 muajve - Infokusi

Vjosa Osmani, kandidatja e LDK-së për kryeministre takoi sot diplomatët norvegjez, Jens Erik Grondahl, ambasador në Kosovë dhe Arne Sannes Bjornstad, përfaqësues special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor....

Haradinaj takon përfaqësuesin norvegjez në Kosovë

para 8 muajve - Medial

14:58 | 9 Tetor 2019 Kryeministri në largim Ramush Haradinaj ka takuar përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor Arne Sannes Bjørnstad nga Ministria e Punëve të Jashtme të Norvegjisë. Në këtë takim...

Vjosa Osmani pret në takim Përfaqësuesin Special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Vjosa Osmani pret në Lidhja Demokratike e Kosovës përmes një komunikate për media ka njoftuar se kandidatja e kësaj partie për Kryeministre ka takuar ambasadorin e Norvegjisë Jens Erik Grondhal dhe Përfaqësuesin...

Flamuri kuq e zi i pengon Serbisë, “e dënon ashpër” takimin e Albin Kurtit me diplomatët norvegjezë

para 8 muajve - Infokusi

Ministria e Punëve të jashtme të Serbisë, e ka “dënuar ashpër”, takimin e përfaqësuesit special për Ballkanin Perëndimor nga Ministria e Punëve të Jashtme të Norvegjisë, departamenti i Evropës Juglindore,...

Vjosa Osmani pret në takim Përfaqësuesin Special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor

para 8 muajve - Bota Press

Lidhja Demokratike e Kosovës përmes një komunikate për media ka njoftuar se kandidatja e kësaj partie për Kryeministre ka takuar ambasadorin e Norvegjisë Jens Erik Grondhal dhe Përfaqësuesin Special të...

Osmani pret në takim ambasadorin e Norvegjisë, diskutojnë për dialogun

para 8 muajve - Zyrtare

Sot, kandidatja e LDK-së për kryeministër,  Vjosa Osmani, takoi diplomatët norvegjez, Jens Erik Grondahl, Ambasador në Kosovë dhe Arne Sannes Bjornstad, Përfaqësues Special të Norvegjisë për Ballkanin...

Kurti takohet me diplomatë norvegjezë – flasin edhe për dialogun

para 8 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje. Albin Kurti ka takuar  përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor Arne Sannes Bjørnstad nga Ministria e Punëve të Jashtme e Norvegjisë – Departamenti i Evropës Juglindore...

Osmani pret në takim ambasadorin e Norvegjisë në Kosovë dhe Përfaqësuesin Special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor

para 8 muajve - Arbresh

Sot, kandidatja e LDK-së për kryeministër, Vjosa Osmani, takoi diplomatët norvegjez, Jens Erik Grondahl, Ambasador në Kosovë dhe Arne Sannes Bjornstad, Përfaqësues Special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor....

Osmani pret në takim ambasadorin e Norvegjisë, diskutojnë për dialogun

para 8 muajve - Periskopi

Sot, kandidatja e LDK-së për kryeministër,  Vjosa Osmani, takoi diplomatët norvegjez, Jens Erik Grondahl, Ambasador në Kosovë dhe Arne Sannes Bjornstad, Përfaqësues Special të Norvegjisë për Ballkanin...

​Vjosa Osmani takon Përfaqësuesin Special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor, Arne Sannes Bjornstad

para 8 muajve - KosovaPress

Gjatë takimit diplomatët norvegjez ritheksuan gatishmërinë e shtetit të tyre për të ndihmuar në procesin e dialogut Kosovë-Serbi, përkrah BE-së dhe shteteve të Kuintit. “Znj. Osmani falënderoi z. Grondhal...

Osmani priti në takim Ambasadorin e Norvegjisë, Jens Erik Grondhal

para 8 muajve - Ekonomia Online

Kandidatja e LDK-së për kryeministër, Vjosa Osmani, takoi diplomatët norvegjez, Jens Erik Grondahl, Ambasador në Kosovë dhe Arne Sannes Bjornstad, Përfaqësues Special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor....

Kurti takohet me diplomatë norvegjezë – flasin edhe për dialogun

para 8 muajve - Medial

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje. Albin Kurti ka takuar  përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor Arne Sannes Bjørnstad nga Ministria e Punëve të Jashtme e Norvegjisë – Departamenti i Evropës Juglindore...

Ramush Haradinaj takohet më diplomatin e Norvegjisë, i quan zgjedhjet e 6 tetorit fer

para 8 muajve - Infokusi

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka takuar të martën, përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor Arne Sannes Bjørnstad nga Ministria e Punëve të Jashtme të Norvegjisë. Kështu ka bërë të ditur...

Kurti takohet me diplomatët norvegjezë, flasin për dialogun me Serbinë

para 8 muajve - OraInfo

Pas fitorës së Lëvizje Vetëvendosje, diplomatë të shumë ndërkombëtar ja kanë mësyer zyrave të kësaj lëvizje. Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është takuar sot me një delegacion nga Norvegjia....

Diplomatët norvegjezë takohen me Kurtin

para 8 muajve - Alsat-M

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosjes Albin Kurti është takuar sot me përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor, Arne Sannes Bjørnstad nga Ministria e Punëve të Jashtme të Norvegjisë – Departamenti i...

Kurti pret në takim zyrtarë shtetëror nga Norvegjia

para 8 muajve - Medial

11:51 | 9 Tetor 2019 Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka pritur në takim zyrtarë të Ministrisë së Jashtme dhe nga Ambasada Norvegjeze në Kosovë. Kjo është bërë e ditur nga një njoftim i VV-së....

Diplomatët norvegjezë takohen me Kurtin

para 8 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Vetëvendosjes Albin Kurti është takuar sot me përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor Arne Sannes Bjørnstad nga Ministria e Punëve të Jashtme të Norvegjisë – Departamenti i Evropës Juglindore...

Flamuri kuq e zi i pengon Serbisë, “e dënon ashpër” takimin e Albin Kurtit me diplomatët norvegjezë

para 8 muajve - Gazeta Fjala

Ministria e Punëve të jashtme të Serbisë, e ka “dënuar ashpër”, takimin e përfaqësuesit special për Ballkanin Perëndimor nga Ministria e Punëve të Jashtme të Norvegjisë, departamenti i Evropës Juglindore,...

Kurti për dialogun: Duhet të nxjerrim mësime nga e kaluara

para 8 muajve - RTV 21

Kurti priti në takim diplomatë norvegjez Lideri i Lëvizjes Albin Kurti, së, ka mirëpritur Përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor Arne Sannes Bjørnstad nga Ministria e Punëve të Jashtme të Norvegjisë...

Albin Kurti priti diplomatët norvegjezë, u bisedua për dialogun me Serbinë

para 8 muajve - Koha.net

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, së bashku me anëtaren e Kryesisë, Fitore Pacolli, sot ka mirëpritur përfaqësuesin special për Ballkanin Perëndimor Arne Sannes Bjørnstad nga Ministria e Punëve...

MPJ e Serbisë “e dënon ashpër” takimin e Albin Kurtit me diplomatët norvegjezë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Ministria e Punëve të Jashtme e Serbisë “dënuar ashpër” takimin e Arne Sannes Bjørnstad, përfaqësues special për Ballkanin Perëndimor nga Ministria e Punëve të Jashtme të Norvegjisë – Departamenti i Evropës...

Kurti takohet me diplomatët norvegjezë, diskutojnë edhe për dialogun me Serbinë

para 8 muajve - Koha.net

Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti është takuar sot me përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor Arne Sannes Bjørnstad nga Ministria e Punëve të Jashtme të Norvegjisë - Departamenti i Evropës Juglindore...

Haradinaj takon emisarin norvegjez për rajonin: Dialogu të vazhdojë pa kushte, në kufijtë aktual

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, është takuar sot me të dërguarin Special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor, Arne Sanees Bjornstadt. Kreu i AAK’së ka thënë se në këtë takim ka theksuar rëndësinë...

Haradinaj takon emisarin norvegjez për rajonin

para 8 muajve - Epoka e Re

Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, ka takuar sot përfaqësuesin special për Ballkanin Perëndimor, Arne Sannes Bjørnstad, nga Ministria e Punëve të Jashtme të Norvegjisë, me të cilin ka diskutuar...

Haradinaj takohet me përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor, diskutojnë për dialogun dhe zgjedhjet

para 8 muajve - Ekonomia Online

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, është takuar me përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor Arne Sannes Bjørnstad nga Ministria e Punëve të Jashtme të Norvegjisë. Haradinaj në një postim në...

Haradinaj takon emisarin norvegjez për rajonin: Dialogu të vazhdojë pa kushte, në kufijtë aktual

para 8 muajve - Bota Press

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, është takuar sot me të dërguarin Special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor, Arne Sanees Bjornstad. Kreu i AAK’së ka thënë se në këtë takim ka theksuar rëndësinë...

Kurti takohet me diplomatë norvegjezë, flasin edhe për dialogun

para 8 muajve - in7

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje. Albin Kurti ka takuar përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor Arne Sannes Bjørnstad nga Ministria e Punëve të Jashtme e Norvegjisë – Departamenti i Evropës Juglindore...

Haradinaj takon përfaqësuesin norvegjez në Kosovë

para 8 muajve - Arbresh

Kryeministri në largim Ramush Haradinaj ka takuar përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor Arne Sannes Bjørnstad nga Ministria e Punëve të Jashtme të Norvegjisë. Në këtë takim Haradinaj ka diskutuar...

Albin Kurti takohet më diplomat nga Norvegjia, kjo është kërkesa e tyre

para 8 muajve - Infokusi

Zhvillim politike në Kosovë dhe dialogu Kosovë-Serbi ishin temat të cilat diplomatët e Norvegjisë shprehën interesim gjatë takimi më kryetarin e VV-së Albin Kurtin. Kështu është për e ditur përmes një...

Diplomatët norvegjezë takohen me Kurtin

para 8 muajve - Bota Press

Kryetari i Vetëvendosjes Albin Kurti është takuar sot me përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor Arne Sannes Bjørnstad nga Ministria e Punëve të Jashtme të Norvegjisë – Departamenti i Evropës Juglindore...

Kurti takon përfaqësuesin special të Norvegjisë për Ballkanin Perëndimor

para 8 muajve - Epoka e Re

Kryetari i Lëvizës Vetëvendosje, Albin Kurti, ka pritur sot përfaqësuesin special për Ballkanin Perëndimor nga Ministria e Punëve të Jashtme të Norvegjisë, Arne Sannes Bjørnstad, me të cilin ka biseduar...

Kurti: Të nxjerrim mësime nga e kaluara që dialogu të jetë i përgatitur mirë

para 8 muajve - Gazeta Observer

Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti është takuar sot me përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor Arne Sannes Bjørnstad nga Ministria e Punëve të Jashtme të Norvegjisë – Departamenti i Evropës Juglindore...

Kurtit i vijnë ‘miqtë’ nga Norvegjia: Edhe ata shprehin interesim që të flasin për dialogun

para 8 muajve - Zyrtare

Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti është takuar sot me përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor Arne Sannes Bjørnstad nga Ministria e Punëve të Jashtme të Norvegjisë – Departamenti i Evropës Juglindore...

Kurtit i vijnë ‘miqtë’ nga Norvegjia: Edhe ata shprehin interesim që të flasin për dialogun

para 8 muajve - Periskopi

Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti është takuar sot me përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor Arne Sannes Bjørnstad nga Ministria e Punëve të Jashtme të Norvegjisë – Departamenti i Evropës Juglindore...

Kurti pret në takim zyrtarë shtetëror nga Norvegjia

para 8 muajve - Arbresh

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka pritur në takim zyrtarë të Ministrisë së Jashtme dhe nga Ambasada Norvegjeze në Kosovë. Kjo është bërë e ditur nga një njoftim i VV-së. “Sot, Kryetari i Lëvizjes...

Kurti takohet me diplomatët norvegjezë, diskutojnë edhe për dialogun me Serbinë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti është takuar sot me përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor Arne Sannes Bjørnstad nga Ministria e Punëve të Jashtme të Norvegjisë – Departamenti i Evropës Juglindore...

Diplomatët norvegjezë takohen me Kurtin

para 8 muajve - Gazeta e re

Kryetari i Vetëvendosjes Albin Kurti është takuar sot me përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor Arne Sannes Bjørnstad nga Ministria e Punëve të Jashtme të Norvegjisë – Departamenti i Evropës Juglindore...

Kurti takon përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor, Arne Sannes Bjørnstad

para 8 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti së bashku me anëtaren e Kryesisë, Fitore Pacolli, ka mirëpritur Përfaqësuesin Special për Ballkanin Perëndimor Arne Sannes Bjørnstad nga Ministria e Punëve të...

Diplomatët norvegjezë takohen me Kurtin

para 8 muajve - KosovaPress

Në një komunikatë nga VV thuhet se Arne Sannes Bjørnstad e ka uruar Kurtin për rezultatin zgjedhor dhe për mbarëvajtjen e zgjedhjeve. Përfaqësuesi Special për Ballkanin Perëndimor nga Norvegjia shprehi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK