http://kariera.mk

LAJM I FUNDIT/ Rama në Serbi për “marrëveshjen e ‘Shengenit Ballkanik’, darkon me Brnabiç, Vuçiç e Zaev

para 9 muajve - BalkanWeb

SERBI Kryeministri shqiptar Edi Rama ka mbërritur në Serbi, ku ka zhvilluar takime të rëndësishme me liderë rajonalë. Rama darkoi me Brnabiç Vuçiç e Zaev. Kreu i qeverisë të Shqipërisë gjendet në shtetin...

Rama mbërrin në Beograd për “shengenin ballkanik”

para 9 muajve - Alsat-M

Kryeministrat e Shqipërisë dhe Maqedonia Veriore, Edi Rama dhe Zoran Zaev, mbërritën në Beograd këtë pasdite. Ata u pritën në aeroport nga Ministrja e Integrimeve Evropiane Jadranka Joksimovic. Të dy kryeministrat...

Rama në Serbi, fillon darka zyrtare mes liderëve të “mini Shengenit”

para 9 muajve - Opinion

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur ditën e sotme në Novi Sad të Serbisë, ku do të takohet me liderët e këtij shteti dhe Maqedonisë së Veriut. Ky takim dyditor po zhvillohet në kuadër të nënshkrimit të...

Me ftesë të Vuçiç! Rama mbërrin në Novi Sad për “Shengenin” ballkanik

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Rama dhe kreu i qeverisë së Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev, kanë mbërritur këtë të mërkurë në Serbi, ku do të zhvillohet një takim mes tyre dhe Presidentit serb Vuçiç. Rama është pritur në...

Rama darkë në Serbi me Vuçiç, Zaev dhe me Brnabiç

para 9 muajve - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Novi Sad të Serbisë, ku është takuar me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç dhe me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Pas takimeve, siç shihet edhe në...

Rama darkë me Vuçiç, Zaev dhe me Brnabiç

para 9 muajve - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Novi Sad të Serbisë, ku është takuar me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç dhe me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Pas takimeve, siç shihet edhe në...

‘Shengeni Ballkanik’, kryeministri Rama mbërrin në Serbi, nesër nënshkruhet marrëveshja në Novi Sad

para 9 muajve - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Serbi, një ditë para nënshkrimit të marrëveshjes për të ashtuquajturin “Shengeni ballkanik”. Kreu i qeverisë shqiptare do të ketë nesër një takim me Presidentin e...

Rama në Serbi kërkon të “zëvendësojë” Brukselin me Beogradin!

para 9 muajve - Standard

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur mbrëmjen e sotme në Novi Sad të Serbisë, ku do të zhvillojë një takim me Presidentin serb Alexandar Vucic dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Takimi...

Rama mbërrin në Serbi, takim ?kokë më kokë" me presidentin Vuçiç

para 9 muajve - Albeu

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Novi Sad të Serbisë. Burime pranë kryeministrit bëjnë me dije se Rama do të zhvillojë një takim me presidentin serb Alexandar Vuçiç dhe kryeministrin e Maqedonisë...

Rama mbërrin në Serbi, tërheq vëmendje me veshjen/ FOTO

para 9 muajve - Medial

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Serbi në lidhje me marrëveshjen e të ashtëquajturit “Shengeni ballkanik”. Kreu I qeverisë do të takohet të enjten me Presidentin serb Aleksandër Vuçiç dhe kryeministrin...

Rama mbërrin në Serbi, tërheq vëmendje me veshjen/ FOTO

para 9 muajve - Vizion Plus

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Serbi në lidhje me marrëveshjen e të ashtëquajturit “Shengeni ballkanik”. Kreu I qeverisë do të takohet të enjten me Presidentin serb Aleksandër Vuçiç dhe kryeministrin...

“Shengeni Ballkanik”/ Rama mbërrin në Serbi, nesër nënshkruhet marrëveshja

para 9 muajve - Opinion

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur mbrëmjen e sotme në Novi Sad të Serbisë, ku do të zhvillojë një takim me Presidentin serb Alexandar Vucic dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Takimi...

Fotot/ Kryeministri Rama mbërrin në Novi Sad të Serbisë, tërheq vëmendjen me veshjen e tij

para 9 muajve - Sot News

Kryeministrat e Shqipërisë dhe Maqedonisë Veriore, Edi Rama dhe Zoran Zaev, mbërritën sot pasdite në Beograd këtë pasdite ku u pritën nga ministrja e Integrimeve Evropiane Jadranka Joksimovic në Aeroportin...

Çfarë po ndodh? Kryministri Rama mbërrin në Serbi, takim kokë më kokë me presidentin Vuçiç dhe kryeministrin e Maqedonisë

para 9 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Novi Sad të Serbisë, ku do të zhvillojë një takim me presidentin serb Alexandar Vuçiç dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Në përfundim të takimit...

Rama në Serbi për marrëveshjen e ‘Shengenit Ballkanik’, darkon me Brnabiç, Vuçiç e Zaev

para 9 muajve - Lexo

Kryeministri shqiptar Edi Rama ka mbërritur në Serbi, ku ka zhvilluar takime të rëndësishme me liderë rajonalë. Rama darkoi me Brnabiç Vuçiç e Zaev. Kreu i qeverisë të Shqipërisë gjendet në shtetin serb...

Rama mbërrin në Beograd për “shengenin ballkanik”

para 9 muajve - Lajm

Kryeministrat e Shqipërisë dhe Maqedonia Veriore, Edi Rama dhe Zoran Zaev, mbërritën në Beograd këtë pasdite. Ata u pritën në aeroport nga Ministrja e Integrimeve Evropiane Jadranka Joksimovic. Të dy kryeministrat...

Takimi me Vuçiç, Edi Rama mbërrin në Serbi

para 9 muajve - Tetova1

Kryeministri Edi Rama mbërriti në Novi Sad të Serbisë, ku do të zhvillojë një takim me Presidentin serb Alexandar Vucic dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Në përfundim të takimit dyditor,...

Rama takim me Vuçiç dhe Zaev në Serbi për ‘Mini Shengenin ballkanik’, Kosova jashtë planit

para 9 muajve - InfoShqip

Kryeministri Edi Rama do të takohet sot në Novi Sad të Serbisë me Presidentin serb, Alexandar Vuçiç dhe Kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev për të nënshkruar të ashtuquajturin ‘Mini Shengen...

Kryeministri Rama mbërrin në Novi Sad të Serbisë, tërheq vëmendjen me veshjen e tij

para 9 muajve - Lajme.al

Kryeministrat e Shqipërisë dhe Maqedonisë Veriore, Edi Rama dhe Zoran Zaev, mbërritën sot pasdite në Beograd këtë pasdite ku u pritën nga ministrja e Integrimeve Evropiane Jadranka Joksimovic në Aeroportin...

Rama mbërrin në Beograd për “shengenin ballkanik”

para 9 muajve - Fakti Ditor

Kryeministrat e Shqipërisë dhe Maqedonia Veriore, Edi Rama dhe Zoran Zaev, mbërritën në Beograd këtë pasdite. Ata u pritën në aeroport nga Ministrja e Integrimeve Evropiane Jadranka Joksimovic. Të dy kryeministrat...

Nesër në Novi Sad takim mes Ramës, Zaevit dhe Vuçiqit

para 9 muajve - Koha.mk

Kryeministri Zoran Zaev pasdite duhet të udhëtojë në Serbi, ndërsa nesër në Novi Sad, në Pavijonin e oficerëve të Kalasë së Petrovaradinit, do të marrë pjesë në takimin trepalësh me kryetarin e Qeverisë...

Pse Rama më shpesh shkon në Beograd se sa në Prishtinë?

para 9 muajve - Lajm

Analizë: sakte.net Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, nesër do të shkojnë në vizitë zyrtare në Serbi. Ata atje do takohen me presidentin e këtij vendi,...

Rama dhe Zaev arrijnë në Beograd, nesër me Vuçiqin, ja misioni i tyre?!

para 9 muajve - Ina

Kryeministri Zoran Zaev pasdite duhet të udhëtojë në Serbi, ndërsa nesër në Novi Sad, në Pavijonin e oficerëve të Kalasë së Petrovaradinit, do të marrë pjesë në takimin trepalësh me kryetarin e Qeverisë...

Mini Shengeni ballkanik pa Kosovën

para 9 muajve - Koha.mk

Kryeministri Edi Rama do të jetë sot në Novi Sad të Serbisë, ku do të zhvillojë një takim me presidentin serb, Alexandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Në përfundim të takimit...

Rama dhe Zaev arrijnë sot në Beograd, nesër takohen me Vuçiqin

para 9 muajve - Klan Kosova

Kryeministri i Shqipërisë dhe ai i Maqedonisë së Veriut, Edi Rama dhe Zoran Zaev do të arrijnë në Serbi këtë pasdite përpara takimit trepalësh të nesërm me presidentin serb, Aleksadnar Vuçiq, i cili do...

Rama dhe Zaev arrijnë sot në Beograd, nesër takohen me Vuçiqin

para 9 muajve - Aktuale

Kryeministri i Shqipërisë dhe ai i Maqedonisë së Veriut, Edi Rama dhe Zoran Zaev do të arrijnë në Serbi këtë pasdite përpara takimit trepalësh të nesërm me presidentin serb, Aleksadnar Vuçiq, i cili do...

Edi Rama dhe Zoran Zaev nesën takohen me Vuçiqin

para 9 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i Shqipërisë dhe ai i Maqedonisë së Veriut, Edi Rama dhe Zoran Zaev do të arrijnë në Serbi këtë pasdite përpara takimit trepalësh të nesërm me presidentin serb, Aleksadnar Vuçiq, i cili do...

Rama takim me Vuçiç dhe Zaev në Serbi për ‘Mini Shengenin ballkanik’, Kosova ngelet jashtë

para 9 muajve - Lajme.al

Kryeministri Edi Rama do të takohet sot në Novi Sad të Serbisë me Presidentin serb, Alexandar Vuçiç dhe Kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev për të nënshkruar të ashtuquajturin ‘Mini Shengen...

Rama dhe Zaev arrijnë sot në Beograd, nesër takohen me Vuçiqin

para 9 muajve - Medial

Kryeministri i Shqipërisë dhe ai i Maqedonisë së Veriut, Edi Rama dhe Zoran Zaev do të arrijnë në Serbi këtë pasdite përpara takimit trepalësh të nesërm me presidentin serb, Aleksadnar Vuçiq, i cili do...

Zaevi pasdite do të udhëtojë në Serbi, në Novi Sad nesër takohet me Ramën dhe Vuçiqin

para 9 muajve - Portalb

Kryeministri Zoran Zaev pasdite duhet të udhëtojë në Serbi, ndërsa nesër në Novi Sad, në Pavijonin e oficerëve të Kalasë së Petrovaradinit, do të marrë pjesë në takimin trepalësh me kryetarin e Qeverisë...

Zaev pasdite do të udhëtojë në Serbi, nesër në Novi Sad në takim me Ramën dhe Vuçiqin

para 9 muajve - Alsat-M

Kryeministri Zoran Zaev pasdite duhet të udhëtojë në Serbi, ndërsa nesër në Novi Sad, në Pavijonin e oficerëve të Kalasë së Petrovaradinit, do të marrë pjesë në takimin trepalësh me kryetarin e Qeverisë...

Rama mbërrin në Serbi për mini shengenin ballkanik, takon Vuçiçin dhe Zoran Zaevin

para 9 muajve - PortaliOnline

Kryeministri Edi Rama mbërriti në Novi Sad të Serbisë, ku do të zhvillojë një takim me Presidentin serb Aleksandër Vuçiç dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Në përfundim të takimit dyditor,...

Zaev pasdite do të udhëtojë në Serbi, nesër në Novi Sad në takim me Ramën dhe Vuçiqin

para 9 muajve - Medial

Beograd, 9 tetor 2019 (MEDIAL) – Kryeministri Zoran Zaev pasdite duhet të udhëtojë në Serbi, ndërsa nesër në Novi Sad, në Pavijonin e oficerëve të Kalasë së Petrovaradinit, do të marrë pjesë në takimin...

Zaev pasdite do të udhëtojë në Serbi, nesër në Novi Sad në takim me Ramën dhe Vuçiqin

para 9 muajve - Tetova Sot

Kryeministri Zoran Zaev pasdite duhet të udhëtojë në Serbi, ndërsa nesër në Novi Sad, në Pavijonin e oficerëve të Kalasë së Petrovaradinit, do të marrë pjesë në takimin trepalësh me kryetarin e Qeverisë...

Rama takim me Vuçiç dhe Zaev në Serbi për ‘Mini Shengenin ballkanik’

para 9 muajve - Opinion

Kryeministri Edi Rama do të takohet sot në Novi Sad të Serbisë me Presidentin serb, Alexandar Vuçiç dhe Kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev për të nënshkruar të ashtuquajturin ‘Mini Shengen...

Zaev dhe Rama nesër takohen me Vuçiç

para 9 muajve - TV21

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, nesër do të shkojnë në vizitë zyrtare në Serbi. Ata të enjten në Novi Sad do të takohen me presidentin e Serbisë...

Zaev pasdite do të udhëtojë në Serbi, nesër në Novi Sad në takim me Ramën dhe Vuçiqin

para 9 muajve - Lajm

Kryeministri Zoran Zaev pasdite duhet të udhëtojë në Serbi, ndërsa nesër në Novi Sad, në Pavijonin e oficerëve të Kalasë së Petrovaradinit, do të marrë pjesë në takimin trepalësh me kryetarin e Qeverisë...

Mini Shengeni ballkanik pa Kosovën

para 9 muajve - Koha.net

Kryeministri Edi Rama do të jetë sot në Novi Sad të Serbisë, ku do të zhvillojë një takim me presidentin serb, Alexandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Në përfundim të takimit...

Zaev pasdite do të udhëtojë në Serbi, nesër në Novi Sad në takim me Ramën dhe Vuçiqin

para 9 muajve - Flaka

Kryeministri Zoran Zaev pasdite duhet të udhëtojë në Serbi, ndërsa nesër në Novi Sad, në Pavijonin e oficerëve të Kalasë së Petrovaradinit, do të marrë pjesë në takimin trepalësh me kryetarin e Qeverisë...

Rama dhe Zaev arrijnë sot në Beograd, nesër takohen me Vuçiqin

para 9 muajve - Periskopi

Kryeministri i Shqipërisë dhe ai i Maqedonisë së Veriut, Edi Rama dhe Zoran Zaev do të arrijnë në Serbi këtë pasdite përpara takimit trepalësh të nesërm me presidentin serb, Aleksadnar Vuçiq, i cili do...

Rama dhe Zaev arrijnë sot në Beograd, nesër takohen me Vuçiqin

para 9 muajve - Arbresh

Kryeministri i Shqipërisë dhe ai i Maqedonisë së Veriut, Edi Rama dhe Zoran Zaev do të arrijnë në Serbi këtë pasdite përpara takimit trepalësh të nesërm me presidentin serb, Aleksadnar Vuçiq, i cili do...

Rama dhe Zaev arrijnë sot në Beograd, nesër takohen me Vuçiqin

para 9 muajve - Ekonomia Online

Kryeministri i Shqipërisë dhe ai i Maqedonisë së Veriut, Edi Rama dhe Zoran Zaev do të arrijnë në Serbi këtë pasdite përpara takimit trepalësh të nesërm me presidentin serb, Aleksadnar Vuçiq, i cili do...

Mini Shengeni ballkanik pa Kosovën

para 9 muajve - Arbresh

Kryeministri Edi Rama do të jetë sot në Novi Sad të Serbisë, ku do të zhvillojë një takim me presidentin serb, Alexandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Në përfundim të takimit...

Mini Shengeni ballkanik, Rama në Serbi për nënshkrimin e marrëveshjes

para 9 muajve - Periskopi

Kryeministri Edi Rama do të jetë sot në Novi Sad të Serbisë, ku do të zhvillojë një takim me presidentin serb, Alexandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Në përfundim të takimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK