http://kariera.mk

Kishin grabitur gjysmë milionë euro pasuri, arrestohen 3 shqiptarë në Itali

para 8 muajve - BalkanWeb

Policia italiane ka arrestuar 3 shqiptarë të dyshuar si hajdutë. Ata dyshohet se kanë kryer një sërë vjedhjesh, e se mallrat e grabitur kapin shumë e mbi 1.5 milionë euro. Të tre janë ndaluar nga agjentë...

Itali/ Vodhën 1.5 mln euro sende të çmuara, arrestohet grupi i shqiptarëve

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

re shqiptarë të cilët dyshohen se kishin grabitur 1.5 milion euro sende të çmuara në disa vjedhje të ndryshme janë arrestuat nga policia italiane. Shqiptarët janë ndaluar nga agjentët policorë dhe akuzohen...

Vodhi mijëra euro dhe bizhuteri në shtëpitë e grekëve, arrestohet shqiptarja

para 8 muajve - Gazeta Express

Një 30-vjeçare shqiptare, e cila punonte si ndihmëse shtëpiake, është arrestuar nga policia. Ajo akuzohet se ka vjedhur bizhu dhe para cash në shtëpitë ku punonte, në periferi të Selanikut. Janë katër...

Bënin kërdinë me grabitje në banesa në Torino, shkatërrohet banda shqiptaro-italiane në Itali

para 8 muajve - BalkanWeb

TORINO Karabinierët në Torino kanë shkatërruar një bandë shqiptaro-italiane që merrej me vjedhje banesash në territorin italian. Policia italiane ka kryer arrestimin e një duzine njerëzish të dyshuar për...

Arrestohet shqiptarja në Selanik, vodhi bizhuteri në shtëpinë ku punonte

para 8 muajve - BalkanWeb

GREQI Një shqiptare, e cila punonte si sanitare pranë një shtëpie në Salanikun lindor, dyshohet se ka vjedhur bizhuteri dhe para na banesën ku shërbente. Shqiptarja 30-vjeçare dyshohet se ka kryer gjithsej...

Greqi/ Vidhte bizhuteri në shtëpinë ku punonte, arrestohet shqiptarja

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Një shqiptare e cila ishte e punësuar si sanitare në një banesë në lindje të Selanikut, është e dyshuara kryesore për vjedhjen e disa bizhuterive si edhe parave në shtëpinë ku shërbente. 30 vjeçarja mendohet...

Vodhi mijëra euro dhe bizhuteri në shtëpitë e grekëve, arrestohet shqiptarja

para 8 muajve - Periskopi

Një 30-vjeçare shqiptare, e cila punonte si ndihmëse shtëpiake, është arrestuar nga policia. Ajo akuzohet se ka vjedhur bizhuteri dhe para cash në shtëpitë ku punonte, në periferi të Selanikut. Janë katër...

Punonte në shtëpitë e grekëve, vodhi mijëra euro dhe bizhuteri, prangoset shqiptarja

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Një 30-vjeçare shqiptare, e cila punonte si ndihmëse shtëpiake, është arrestuar nga policia. Ajo akuzohet se ka vjedhur bizhu dhe para cash në shtëpitë ku punonte, në periferi të Selanikut. Janë katër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK