http://kariera.mk

Rritet çmimi i naftës

para 10 muajve - Epoka e Re

Çmimet e naftës së papërpunuar u rritën pasi Organizata e Vendeve Eksportuese të Naftës (OPEC) ka shtyrë uljen e mëtejshme të prodhimit deri në furnizimin më të ulët këtë vit. Nafta e papërpunuar Brent...

Rritet çmimi i naftës pasi OPEC shtyn uljen e prodhimit

para 10 muajve - Anadolu Agency

Ankara Çmimet e naftës së papërpunuar u rritën sot në mëngjes pasi Organizata e Vendeve Eksportuese të Naftës (OPEC) ka shtyrë uljen e mëtejshme të prodhimit deri në furnizimin më të ulët këtë vit, transmeton...

Rritet çmimi i naftës pasi OPEC shtyn uljen e prodhimit

para 10 muajve - Shenja

Çmimet e naftës së papërpunuar u rritën sot në mëngjes pasi Organizata e Vendeve Eksportuese të Naftës (OPEC) ka shtyrë uljen e mëtejshme të prodhimit deri në furnizimin më të ulët këtë vit, transmeton...

Rritet çmimi i naftës pasi OPEC shtyn uljen e prodhimit

para 10 muajve - Arbresh

Çmimet e naftës së papërpunuar u rritën pasi Organizata e Vendeve Eksportuese të Naftës (OPEC) ka shtyrë uljen e mëtejshme të prodhimit deri në furnizimin më të ulët këtë vit. Nafta e papërpunuar Brent...

Rritet çmimi i naftës pasi OPEC shtyn uljen e prodhimit

para 10 muajve - Ekonomia Online

Çmimet e naftës së papërpunuar u rritën pasi Organizata e Vendeve Eksportuese të Naftës (OPEC) ka shtyrë uljen e mëtejshme të prodhimit deri në furnizimin më të ulët këtë vit. Nafta e papërpunuar Brent...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK