http://kariera.mk

Humbin vitin, përjashtohen nga shkolla 58 nxënës

para 9 muajve - Gazeta Express

Zyrtarë të DKA’së në Fushë-Kosovë thanë se nuk kanë mundësi që përsëritësit ta vijojnë mësimin Ka më shumë se një muaj prej kur shkollat në Kosovë kanë hapur dyert për nxënës. Por jo edhe për 58 fëmijë...

Leskovik/ 4 javë nga fillimi i shkollës dhe nxënësit ende pa mësuese. Drejtoria Arsimore: “Jemi drejt krijimit te klasave kolektive”

para 9 muajve - Top Channel

Viti i ri shkollor ka katër javë që ka nisur, por nxënësit e klasës së tretë në shkollën e mesme të bashkuar ” Jani Vreto” nuk kanë mundur të zhvillojnë një proces mësimor normal. Mësuesja është larguar...

Shkolla Plan i Bardhë, 70% e nxënësve ngelës

para 9 muajve - Top Channel

Niveli i ulët arsimorë në fshatin Plan i Bardhë në Klos ka detyruar prindërit të refuzojnë t’i çojnë fëmijët në shkollë. Nga 10 nxënës që ka kjo shkollë në provimin e Ministrisë së Arsimit  shtatë prej...

Përsëritën klasën e 10-të, përjashtohen nga shkolla 58 nxënës

para 9 muajve - OraInfo

Humbën vitin, përjashtohennga shkolla 58 nxënës. Zyrtarë të DKA’së në Fushë-Kosovë thanë se nuk kanë mundësi që përsëritësit ta vijojnë mësimin Ka më shumë se një muaj prej kur shkollat në Kosovë kanë...

Humbin vitin, përjashtohen nga shkolla 58 nxënës

para 9 muajve - Medial

21:01 | 9 Tetor 2019 Zyrtarë të DKA’së në Fushë-Kosovë thanë se nuk kanë mundësi që përsëritësit ta vijojnë mësimin Ka më shumë se një muaj prej kur shkollat në Kosovë kanë hapur dyert për nxënës. Por...

Shkolla e mesme pa mësues, Drejtoria: Drejt krijimit të klasave kolektive

para 9 muajve - Koha Jone

Paçka se ka katër javë që ka nisur viti i ri shkollor, nxënësit e klasës së tretë në shkollën e mesme të bashkuar ”Jani Vreto” në Leskovik, nuk kanë mundur të zhvillojnë një proces mësimor normal. Mësuesja...

Humbin vitin, përjashtohen nga shkolla 58 nxënës

para 9 muajve - GazetaBlic

Zyrtarë të DKA’së në Fushë-Kosovë thanë se nuk kanë mundësi që përsëritësit ta vijojnë mësimin Ka më shumë se një muaj prej kur shkollat në Kosovë kanë hapur dyert për nxënës. Por jo edhe për 58 fëmijë...

Kosovë: Humbin vitin, përjashtohen nga shkolla 58 nxënës

para 9 muajve - Tetova Sot

Zyrtarë të DKA’së në Fushë-Kosovë thanë se nuk kanë mundësi që përsëritësit ta vijojnë mësimin Ka më shumë se një muaj prej kur shkollat në Kosovë kanë hapur dyert për nxënës. Por jo edhe për 58 fëmijë...

Humbin vitin, përjashtohen nga shkolla 58 nxënës

para 9 muajve - Gazeta Observer

Zyrtarë të DKA-së në Fushë-Kosovë thanë se nuk kanë mundësi që përsëritësit ta vijojnë mësimin Ka më shumë se një muaj prej kur shkollat në Kosovë kanë hapur dyert për nxënës. Por jo edhe për 58 fëmijë...

Humbin vitin, përjashtohen nga shkolla 58 nxënës

para 9 muajve - Bota Press

Zyrtarë të DKA’së në Fushë-Kosovë thanë se nuk kanë mundësi që përsëritësit ta vijojnë mësimin. Ka më shumë se një muaj prej kur shkollat në Kosovë kanë hapur dyert për nxënës. Pr jo edhe për 58 fëmijë...

Humbin vitin, përjashtohen nga shkolla 58 nxënës

para 9 muajve - Arbresh

Zyrtarë të DKA’së në Fushë-Kosovë thanë se nuk kanë mundësi që përsëritësit ta vijojnë mësimin Ka më shumë se një muaj prej kur shkollat në Kosovë kanë hapur dyert për nxënës. Por jo edhe për 58 fëmijë...

Shkolla e mjekësisë në Pejë ndalon tërësisht celularët

para 9 muajve - Koha.net

Për dallim nga shkollat e tjera në Pejë, nxënësit e shkollës së mjekësisë nuk shihen që mbajnë në dorë celularë. Jo pse ata kanë hequr dorë prej tyre, por për kohën sa janë në shkollë celularët nuk i mbajnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK