http://kariera.mk

Në vend të urimit: Lamtumirë Albin opozitari!

para 6 muajve - Tetova1

I dashur Albin, Me fitoren tënde dhe të LVV-së në këto zgjedhje Kosova megjithatë humbi diçka të madhe. E humbi një opozitë e një opozitar të kalitur, që e ka kuptimësuar demokracinë e pluralizmin në Kosovë....

Lamtumirë Albin Opozitari!

para 6 muajve - in7

Shkruan, Jusuf THAÇI I dashur Albin, Me fitoren tënde dhe të LVV-së në këto zgjedhje Kosova megjithatë humbi diçka të madhe. E humbi një opozitë e një opozitar të kalitur, që e ka kuptimësuar demokracinë...

Në vend të urimit: Lamtumirë Albin opozitari!

para 6 muajve - Gazeta Tema

Nga Jusuf Thaçi I dashur Albin, Me fitoren tënde dhe të LVV-së në këto zgjedhje Kosova megjithatë humbi diçka të madhe. E humbi një opozitë e një opozitar të kalitur, që e ka kuptimësuar demokracinë e...

Nga Jusuf THAÇI: Në vend të urimit: Lamtumirë Albin opozitari!

para 6 muajve - Te Sheshi

I dashur Albin, Me fitoren tënde dhe të LVV-së në këto zgjedhje Kosova megjithatë humbi diçka të madhe. E humbi një opozitë e një opozitar të kalitur, që e ka kuptimësuar demokracinë e pluralizmin në Kosovë....

Në vend të urimit: Lamtumirë Albin opozitari!

para 6 muajve - Gazeta Express

Vërtet i gëzohem faktit që ti do të qeverisësh me vendin tonë. Në të njëjtën kohë, lutem të mos kem qenë naiv kur i jam gëzuar këtij fakti Shkruan: Jusuf Thaçi I dashur Albin, Me fitoren tënde dhe të LVV-së...

Në vend të urimit: Lamtumirë Albin opozitari!

para 6 muajve - Medial

Vërtet i gëzohem faktit që ti do të qeverisësh me vendin tonë. Në të njëjtën kohë, lutem të mos kem qenë naiv kur i jam gëzuar këtij fakti Shkruan: Jusuf Thaçi I dashur Albin, Me fitoren tënde dhe të LVV-së...

Në vend të urimit: Lamtumirë Albin opozitari!

para 6 muajve - Arbresh

Vërtet i gëzohem faktit që ti do të qeverisësh me vendin tonë. Në të njëjtën kohë, lutem të mos kem qenë naiv kur i jam gëzuar këtij fakti Shkruan: Jusuf Thaçi I dashur Albin, Me fitoren tënde dhe të LVV-së...

Në vend të urimit: Lamtumirë Albin opozitari!

para 6 muajve - Ekonomia Online

I dashur Albin, Me fitoren tënde dhe të LVV-së në këto zgjedhje Kosova megjithatë humbi diçka të madhe. E humbi një opozitë e një opozitar të kalitur, që e ka kuptimësuar demokracinë e pluralizmin në Kosovë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK