http://kariera.mk

Rrëfimi i frikshëm i gruas shqiptare: Vjehrra i thoshte tim shoqi “rrihe por mos i lër shenja”

para 8 muajve - Gazeta Express

“Një ditë kur do dilja me motrën e tij dhe me atë, ai më goditi me shkopinj që lahen çimentot, nuk donte të dinte çfarë kishte në dorë, ai vetëm më godiste.” Kur Nela e njohu përmes Facebook-ut bashkëshortin...

E dhunuar nga burri dhe familja e tij/ Historia e 21-vjeçares që e mbyllën në shtëpi dhe sot është më urdhër mbrojtjeje

para 8 muajve - Top Channel

“Një ditë kur do dilja me motrën e tij dhe me atë, ai më goditi me shkopinj që lahen çimentot, nuk donte të dinte çfarë kishte në dorë, ai vetëm më godiste.” Kur Nela e njohu përmes Facebook-ut bashkëshortin...

21-vjeçaren e mbyllën në shtëpi, sot me urdhër mbrojtje

para 8 muajve - Koha Jone

”Një ditë kur do dilja me motrën e tij dhe me atë, ai më goditi me shkopinj që lahen çimentot, nuk donte të dinte çfarë kishte në dorë, ai vetëm më godiste”. Kur Nela e njohu përmes Facebook-ut bashkëshortin...

E dhunuar nga burri që e njohu në Facebook dhe familja e tij: Historia e 21-vjeçares që e mbyllën në shtëpi dhe sot është më urdhër mbrojtjeje

para 8 muajve - Gazeta Tema

“Një ditë kur do dilja me motrën e tij dhe me atë, ai më goditi me shkopinj që lahen çimentot, nuk donte të dinte çfarë kishte në dorë, ai vetëm më godiste.” Kur Nela e njohu përmes Facebook-ut bashkëshortin...

Historia e 21-vjeçares që rrihej nga burri dhe familja e tij: Mos i lër shenja!

para 8 muajve - Albeu

“Një ditë kur do dilja me motrën e tij dhe me atë, ai më goditi me shkopinj që lahen çimentot, nuk donte të dinte çfarë kishte në dorë, ai vetëm më godiste.” Kur Nela e njohu përmes Facebook-ut bashkëshortin...

“Rrihe, por mos i lërë shenja”! Historia rrënqethëse e 21-vjeçares që dhunohej nga burri dhe familja e tij

para 8 muajve - Standard

“Një ditë kur do dilja me motrën e tij dhe me atë, ai më goditi me shkopinj që lahen çimentot, nuk donte të dinte çfarë kishte në dorë, ai vetëm më godiste.” Kur Nela e njohu përmes Facebook-ut bashkëshortin...

‘Rrihe, por mos i lërë shenja’/ Historia e të resë që dhunohej nga burri dhe familja

para 8 muajve - Zyrtare

‘Një ditë kur do dilja me motrën e tij dhe me atë, ai më goditi me shkopinj që lahen çimentot, nuk donte të dinte çfarë kishte në dorë, ai vetëm më godiste.’ Kur Nela e njohu përmes Facebook-ut bashkëshortin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK