http://kariera.mk

Përplasje të forta në PS Durrës? Kandidati i ri për kryetar: Jam kërcënuar nga kreu aktual. Zaza: S’kam pasur asnjë kontakt

para 8 muajve - BalkanWeb

Një situatë aspak e qetë tek socialistët e Durrësit, që përgatiten për zgjedhjet e reja në degë. Një arsye me sa duket kanë qenë emërimet e reja, ndërkohë që flitet për një sherr fizik madje mes kreut...

Plasin konfliktet fizike mes socialistëve në Bashkinë e Durrësit! Dy klane përplasen për pushtetin

para 8 muajve - Gazeta Express

Partia Socialiste në Durrës është futur në një situatë kaosi. Lufta për pushtet dhe influencë i ka ndarë anëtarët e saj në dy kampe kundërshtare. Kjo situatë është ashpërsuar pas emërimeve të fundit në...

Plas grushti në Bashkinë e Durrësit, socialistët rrihen kush të përfitojë nga “torta” e pushtetit

para 8 muajve - Koha Jone

Partia Socialiste në Durrës është futur në një situatë kaosi. Lufta për pushtet dhe influencë i ka ndarë anëtarët e saj në dy kampe kundërshtare. Kjo situatë është ashpërsuar pas emërimeve të fundit në...

Plas grushti në Bashkinë e Durrësit, “shpërthen lufta” për pushtet tek rilindasit!

para 8 muajve - Standard

Partia Socialiste në Durrës është futur në një situatë kaosi. Lufta për pushtet dhe influencë i ka ndarë anëtarët e saj në dy kampe kundërshtare. Kjo situatë është ashpërsuar pas emërimeve të fundit në...

Plas në Bashkinë e Durrësit: Sherr me grushte për emërimet e reja

para 8 muajve - Albeu

Pas zgjedhjeve të fundit që sollën rokadë në administratë, Durrësi ngjan me një situatë kaosi edhe brenda Partisë Socialiste. Emerimet i kane ndarë socialistët durrsakë në dy kampe. Mbledhjet e degës së...

Socialistët sherr në Durrës për postet

para 8 muajve - Opinion

Partia Socialiste në Durrës është futur në një situatë kaosi. Lufta për pushtet dhe influencë i ka ndarë anëtarët e saj në dy kampe kundërshtare. Kjo situatë është ashpërsuar pas emërimeve të fundit në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK