http://kariera.mk

Arifi në Vishticë inspektoi realizimin e më shumë projekteve të filluara

para 8 muajve - Aktuale

Kryetari i Komunës së Likovës z.Erkan Arifi vizitoj f.Vishtic, Sot vizituam f.Vishtic ku po kryhen punët ndërtimore edhe atë: Nxemja qendrore e shkollës së fshatit, ndërrimin e dyshemeve në të gjitha klasat...

Kryetari i Komunës së Likovës, Erkan Arifi vizitoi punët ndërtimore që po kryhen në f. Vishtic

para 8 muajve - Bashke

“Sot vizituam f.Vishtic ku po kryhen punët ndërtimore edhe atë: Nxemja qendrore e shkollës së fshatit, ndrrymin e dyshemeve në të gjitha klasët dhe lyerjen e shkollës, Shtruarja e rrugicës me pllaka të...

Arifi në Vishticë inspektoi realizimin e më shumë projekteve të filluara

para 8 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i Komunës së Likovës z.Erkan Arifi vizitoj f.Vishtic, Sot vizituam f.Vishtic ku po kryhen punët ndërtimore edhe atë: Nxemja qendrore e shkollës së fshatit, ndërrimin e dyshemeve në të gjitha klasat...

Arifi në Vishticë inspektoi realizimin e më shumë projekteve të filluara

para 8 muajve - Zyrtare

Kryetari i Komunës së Likovës z.Erkan Arifi vizitoj f.Vishtic, Sot vizituam f.Vishtic ku po kryhen punët ndërtimore edhe atë: Nxemja qendrore e shkollës së fshatit, ndërrimin e dyshemeve në të gjitha klasat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK