http://kariera.mk

Ngjela: Kushtet e Merkel kërkojnë eleminimin e Ramës

para 8 muajve - Albeu

Avokat Spartak Ngjela thotë se hapja ose jo e negociatave lidhet me reformën në drejtësi . Ngjela tha se kushtet e Gjermanisë kërkojnë eliminimin e klasës politike, duke përfshirë edhe Edi Ramën. “Nuk...

“Rama nuk arreston dot veten!” “Ja plas” Ngjela: Duhet të largohet!

para 8 muajve - Standard

Avokat Spartak Ngjela thotë se hapja ose jo e negociatave lidhet me reformën në drejtësi. I ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora, Ngjela tha se kushtet e Gjermanisë kërkojnë eliminimin e klasës politike,...

“Bomba” e Spartak Ngjelës: SHBA ka nisur hetimin. Ja fotoja që do të “fundosë” Ramën

para 8 muajve - Sot News

Avokat Spartak Ngjala dhe se në SHBA ka nisur procesin penal për pagesën që Rama ka bërë për foton me ish-presidentin Obama. “Mesa kam marrë vesh nga opozitarët e brendshëm, fuqitë e mëdha janë për listat...

Trondit Spartak Ngjela: Ju tregoj si Gjermania kërkon ta arrestojë Ramën

para 8 muajve - Sot News

Avokat Spartak shprehet se kushtet e Gjermanisë kërkojnë eliminimin e klasës politike. Sipas tij, ajo duhet filluar me kryeministrin Rama. “Nuk është përgjegjësi e kryeministrit, është përgjegjësi e korrupsionit....

Trondit Spartak Ngjela: Ju tregoj si Gjermania kërkon ta arrestojë Ramën

para 8 muajve - Lajme.al

Avokat Spartak shprehet se kushtet e Gjermanisë kërkojnë eliminimin e klasës politike. Sipas tij, ajo duhet filluar me kryeministrin Rama. “Nuk është përgjegjësi e kryeministrit, është përgjegjësi e korrupsionit....

“Bomba” e Spartak Ngjelës: SHBA ka nisur hetimin! Ja fotoja që do të “fundosë” Ramën

para 8 muajve - Lajme.al

Avokat Spartak Ngjala dhe se në SHBA ka nisur procesin penal për pagesën që Rama ka bërë për foton me ish-presidentin Obama. “Mesa kam marrë vesh nga opozitarët e brendshëm, fuqitë e mëdha janë për listat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK