http://kariera.mk

Kryeministri Zaev premton se do ta mbështesë idenë e Albin Kurtit për rrugën Tetovë – Prizren

para 8 muajve - InfoShqip

Qeveria e Maqedonisë së Veriut është e gatshme që të bashkëpunojë me Republikën e Kosovës për ndërtimin e rrugës Tetovë-Prizren, ashtu siç është e gatshme të bashkëpunojë me të për çfarëdoqoftë teme tjetër....

Zaev premton se do ta mbështesë idenë e Kurtit për rrugën Tetovë – Prizren

para 8 muajve - Tetova Sot

Qeveria e Maqedonisë së Veriut është e gatshme që të bashkëpunojë me Republikën e Kosovës për ndërtimin e rrugës Tetovë-Prizren, ashtu siç është e gatshme të bashkëpunojë me të për çfarëdoqoftë teme tjetër....

Zaev premton se do ta mbështesë idenë e Kurtit për rrugën Tetovë – Prizren

para 8 muajve - Lajm

Qeveria e Maqedonisë së Veriut është e gatshme që të bashkëpunojë me Republikën e Kosovës për ndërtimin e rrugës Tetovë-Prizren, ashtu siç është e gatshme të bashkëpunojë me të për çfarëdoqoftë teme tjetër....

Zaev premton se do ta mbështesë idenë e Kurtit për rrugën Tetovë – Prizren

para 8 muajve - Flaka

Qeveria e Maqedonisë së Veriut është e gatshme që të bashkëpunojë me Republikën e Kosovës për ndërtimin e rrugës Tetovë-Prizren, ashtu siç është e gatshme të bashkëpunojë me të për çfarëdoqoftë teme tjetër....

Zaev premton se do ta mbështesë idenë e Kurtit për rrugën Tetovë – Prizren

para 8 muajve - Tetova1

Qeveria e Maqedonisë së Veriut është e gatshme që të bashkëpunojë me Republikën e Kosovës për ndërtimin e rrugës Tetovë-Prizren, ashtu siç është e gatshme të bashkëpunojë me të për çfarëdoqoftë teme tjetër....

Zaev premton se do ta mbështesë idenë e Kurtit për rrugën Tetovë – Prizren

para 8 muajve - Shenja

Qeveria e Maqedonisë së Veriut është e gatshme që të bashkëpunojë me Republikën e Kosovës për ndërtimin e rrugës Tetovë-Prizren, ashtu siç është e gatshme të bashkëpunojë me të për çfarëdoqoftë teme tjetër....

Zaev premton se do ta mbështesë idenë e Kurtit për rrugën Tetovë – Prizren

para 8 muajve - Fol

Qeveria e Maqedonisë së Veriut është e gatshme që të bashkëpunojë me Republikën e Kosovës për ndërtimin e rrugës Tetovë-Prizren, ashtu siç është e gatshme të bashkëpunojë me të për çfarëdoqoftë teme tjetër....

Zaev premton se do ta mbështesë idenë e Kurtit për rrugën Tetovë – Prizren

para 8 muajve - Fakti Ditor

Qeveria e Maqedonisë së Veriut është e gatshme që të bashkëpunojë me Republikën e Kosovës për ndërtimin e rrugës Tetovë-Prizren, ashtu siç është e gatshme të bashkëpunojë me të për çfarëdoqoftë teme tjetër....

RRUGA E PRIZRENIT

para 8 muajve - Portalb

Albin Kurti bëri një premtim. Ai tha se si kryeministër i Kosovës do ta hapte tunelin, i cili do ta lidhte Prizrenin me Tetovën. Realizimi i këtij projekti (përtej mahnitjeve romantike) do të sillte leverdi...

Kurti: Do fillojmë bisedimet me qeverinë në Shkup për autostradën Prizren-Tetovë

para 8 muajve - Fol

Kurti ndër premtimet e dhëna si kandidat për kryeministër ka thënë se është dhe hapja e një tuneli që lidhë qytetin e Prizrenit me atë të Tetovës. “Zotohem para jush që si Kryeministër i Kosovës, në takimin...

Kurti: Do fillojmë bisedimet me qeverinë në Shkup për autostradën Prizren-Tetovë

para 8 muajve - Koha.mk

Prishtinë, 8 tetor – Kurti ndër premtimet e dhëna si kandidat për kryeministër ka thënë se është dhe hapja e një tuneli që lidhë qytetin e Prizrenit me atë të Tetovës. “Zotohem para jush që si Kryeministër...

Kurti: Do fillojmë bisedimet me qeverinë në Shkup për autostradën Prizren-Tetovë

para 8 muajve - Aktuale

Kurti ndër premtimet e dhëna si kandidat për kryeministër ka thënë se është dhe hapja e një tuneli që lidhë qytetin e Prizrenit me atë të Tetovës. “Zotohem para jush që si Kryeministër i Kosovës, në takimin...

Kurti: Do fillojmë bisedimet me qeverinë në Shkup për autostradën Prizren-Tetovë

para 8 muajve - Lajm

Kurti ndër premtimet e dhëna si kandidat për kryeministër ka thënë se është dhe hapja e një tuneli që lidhë qytetin e Prizrenit me atë të Tetovës. “Zotohem para jush që si Kryeministër i Kosovës, në takimin...

Kurti: Do fillojmë bisedimet me qeverinë në Shkup për autostradën Prizren-Tetovë

para 8 muajve - Tetova1

Kurti ndër premtimet e dhëna si kandidat për kryeministër ka thënë se është dhe hapja e një tuneli që lidhë qytetin e Prizrenit me atë të Tetovës. “Zotohem para jush që si Kryeministër i Kosovës, në takimin...

Kurti: Do fillojmë bisedimet me qeverinë në Shkup për autostradën Prizren-Tetovë

para 8 muajve - Tetova Sot

Kurti ndër premtimet e dhëna si kandidat për kryeministër ka thënë se është dhe hapja e një tuneli që lidhë qytetin e Prizrenit me atë të Tetovës. “Zotohem para jush që si Kryeministër i Kosovës, në takimin...

Kurti: Do fillojmë bisedimet me qeverinë në Shkup për autostradën Prizren-Tetovë

para 8 muajve - Flaka

Kurti ndër premtimet e dhëna si kandidat për kryeministër ka thënë se është dhe hapja e një tuneli që lidhë qytetin e Prizrenit me atë të Tetovës. “Zotohem para jush që si Kryeministër i Kosovës, në takimin...

Kurti: Do fillojmë bisedimet me qeverinë në Shkup për autostradën Prizren-Tetovë

para 8 muajve - Zyrtare

Kurti ndër premtimet e dhëna si kandidat për kryeministër ka thënë se është dhe hapja e një tuneli që lidhë qytetin e Prizrenit me atë të Tetovës. “Zotohem para jush që si Kryeministër i Kosovës, në takimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK