http://kariera.mk

Kryemadhi: Jam përgjuar nga Saimir Tahiri!

para 8 muajve - Albeu

"Nga Zoti Tahiri , nga ai tjetri i SHIK-ut, Rama. Nuk e kam problem fare unë atë historinë e përgjimit , biles më mirë. Se ajo të mban edhe në tempus" Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka befasuar sot...

Tahiri më ka përgjuar!!! Deklarata “bombë” e Kryemadhit

para 8 muajve - Standard

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi tha mbrëmjen e sotme se pajisja e përgjimeve Imsi Catcher që hyri në Shqipëri me anë të Drejtorisë së Burgjeve, u përdor më pas nga Saimir Tahiri për përgjime. “Ju e...

Monika Kryemadhi: Tahiri na ka përgjuar, por dhe tani përgjon Rama

para 8 muajve - Koha Jone

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen  e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI TV dhe SYRI.net ka sulmuar ndërkombëtarët në Tiranë. Në një bisedë me gazetarët Çim Peka, Arion Sulo dhe...

Kryemadhi: Opozita po përgjohet

para 8 muajve - Koha Jone

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin ”Çim Peka LIVE”, ka treguar se pajisja e përgjimit IMSI capcher që është përdorur për përgjime në Tiranë. Jeni përgjuar nga zoti Tahiri? Kryemadhi:...

Monika Kryemadhi plas 'bombën': Saimir Tahiri më ka përgjuar

para 8 muajve - Sot News

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka befasuar sot me një deklaratë ndaj ish ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Në një bisedë me gazetarët Çim Peka, Arion Sulo dhe Bledian Koka, ajo ka treguar se...

“U prish cilësia e mallit dhe ndërkombëtarët ndryshuan qëndrim”, Kryemadhi: U bënë palë me qeverinë, jo asnjanës

para 8 muajve - Standard

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen  e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI TV dhe SYRI.net ka sulmuar ndërkombëtarët në Tiranë. Duke bërë krahasimin me Kosovën, Kryemadhi është...

"U prish cilësia e mallit, ndryshuan dhe ata deklarimet e tyre", Monika Kryemadhi sulmon ndërkomëtarët në Tiranë

para 8 muajve - Sot News

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka bërë krahasimin me Kosovën për zgjedhjet dhe është shprehur se në Prishtinë, ndërkombëtarët nuk folën fare dhe nuk u bënë me njërën palë. Sipas Kryemadhit në Tiranë...

Monika Kryemadhi bën akuzën e madhe: Saimir Tahiri më ka përgjuar

para 8 muajve - Lajme.al

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka befasuar sot me një deklaratë ndaj ish ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Në një bisedë me gazetarët Çim Peka, Arion Sulo dhe Bledian Koka, ajo ka treguar se...

Kryemadhi: Ndërkombëtarët në Tiranë, palë me qeverinë, jo asnjanës

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen  e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI TV dhe SYRI.net ka sulmuar ndërkombëtarët në Tiranë. Duke bërë krahasimin me Kosovën, Kryemadhi është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK