http://kariera.mk

Kryemadhi: 17 qelbësira hynë në Parlament, u shitën e kërcënuan prej dosjeve të tyre

para 5 muajve - Gazeta Express

Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që morën...

Kryemadhi tregon se çfarë i thanë amerikanët para se opozita të digjte mandatet

para 5 muajve - Gazeta Express

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur ditën e sotme për krizën politike në vend si dhe për vendimin e opozitës për djegien e mandateve të deputetit në shenjë proteste ndaj qeverisë “Rama”. Kryemadhi...

Negociatat/ Kryemadhi për BE: Është gënjyer për 5 vite, një zyrtar i lartë më kërkoi t’i nisja dosjen për...

para 5 muajve - Sot News

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka treguar një bisedë me një nga zyrtarët e BE-së. Ajo shprehet se ai i kishte kërkuar që t’i niste dosje me materialet nga Shqipëria pasi nuk kishte besim te informacionet...

Kryemadhi: Çfarë më tha zyrtari amerikan para djegies së mandateve

para 5 muajve - Opinion

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur ditën e sotme për krizën politike në vend si dhe për vendimin e opozitës për djegien e mandateve të deputetit në shenjë proteste ndaj qeverisë “Rama”. Kryemadhi...

Kryemadhi nuk përmbahet në studio: Kanë hyrë 17 qelbësira në Kuvend që njëri shitet me dosjet e SHIK-ut

para 5 muajve - Sot News

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka deklaruar edhe një herë se nuk janë pendaur për djegien e mandateve. Ajo u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe kërcënuar për shkak të problemeve me drejtësinë....

Monika Kryemadhi akuzon deputetët që “tradhtuan” opozitën: Morën mandatet 17 qelbësira

para 5 muajve - Gazeta Tema

D uke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe kërcënuar...

Djegia e mandateve, Kryemadhi zbulon detajet çfarë i thanë amerikanët në janar të 2019

para 5 muajve - Sot News

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka sulmuar ndërkombëtarët në Tiranë. Ajo ka treguar edhe një bisedë të bërë në zyrën e saj në LSI në muajin janar 2019. ‘Një zyrtar i ambasadës së SHBA me erdhi në zyrë...

Kryemadhi: Deputetët që morën mandatet janë shitur

para 5 muajve - Koha Jone

Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim të saj, Kryemadhi në emisionin e gazetarit Cim Peka u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur...

Kryemadhi: Zyrtari i BE pranoi se për pesë vite është gënjyer nga qeveria

para 5 muajve - Opinion

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka folur në lidhje me situatën politike në Shqipërisë si dhe për procesin e integrimit të vendit në Bashkimin Europian. Në një intervistë për “Syri TV”, Kryemadhi është...

Kryemadhi: Për 5 vite BE është gënjyer, ma pranoi një zyrtar i BE

para 5 muajve - Koha Jone

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi Për 5 vite Bashkimi Europian është gënjyer nga raportet e njerëzve të tyre të cilët ishin në Tiranë. Kështu është shprehur Monika Kryemadhi në emisionin ‘Cim Peka Live’...

Kryemadhi: 17 qelbësira hynë në Parlament, u shitën e kërcënuan prej dosjeve të tyre

para 5 muajve - Tetova Sot

Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që morën...

Djegia e mandateve, Kryemadhi zbulon detajet çfarë i thanë amerikanët në janar të 2019

para 5 muajve - Lajme.al

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka sulmuar ndërkombëtarët në Tiranë. Ajo ka treguar edhe një bisedë të bërë në zyrën e saj në LSI në muajin janar 2019. ‘Një zyrtar i ambasadës së SHBA me erdhi në zyrë...

Kryemadhi: Deputetët që morën mandatet janë shitur

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim të saj, Kryemadhi në emisionin e gazetarit Cim Peka u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur...

Kryemadhi: Për 5 vite BE është gënjyer, ma pranoi një zyrtar i BE

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Për 5 vite Bashkimi Europian është gënjyer nga raportet e njerëzve të tyre të cilët ishin në Tiranë. Kështu është shprehur Monika Kryemadhi në emisionin ‘Cim Peka Live’ në Syri TV. Kryetarja e LSI tregoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK