http://kariera.mk

Zaev: Premtuam pilot-projekte, punësim të 300 pilotëve nuk ka as në Murtinon time

para 5 muajve - Portalb

Kryeministri Zoran Zaev, megjithatë s’ka premtuar se në Haraçinë do të punësohen 300 pilotë prej atje, siç theksoi një nga banorët gjatë emisionit debativ “Klik-plus” në “TV21”, njofton Meta.mk. “Në Haraçinë...

300 pilotë as në Haraçinë as në Murtino, Zaev thotë se fjala “pilot” është ngatërruar me “pilot-projekte”

para 5 muajve - TV21

“Rrena më e madhe është 300 pilotë do të shkojnë prej Haraçinës”. -Kush ju ka premtuar? “Këta që janë në pushtet tash Lidhja Social Demokrate. Dmth rrena më e madhe, ku ka rrenë më të madhe se me të thënë...

Personi me kredibilitet të dyshimtë, në tubime dhe në shtab të LSDM në Haraçinë?

para 5 muajve - TV21

“Habit nevoja e TV21 që të lejoj hapësirë mediatike individëve me prapavijë dhe kredibilitet të dyshimtë, që shpërndajnë gënjeshtra për punësimin e 300 pilotëve, edhe pse dihet që nevoja për pilot në vendin...

Personi me kredibilitet të dyshimtë, në tubime dhe në shtab të LSDM në Haraçinë?

para 5 muajve - Tetova1

“Habit nevoja e TV21 që të lejoj hapësirë mediatike individëve me prapavijë dhe kredibilitet të dyshimtë, që shpërndajnë gënjeshtra për punësimin e 300 pilotëve, edhe pse dihet që nevoja për pilot në vendin...

Zoran Zaev: Nuk premtuam punësimin e 300 pilotëve në Haraçinë, ja si është keqkuptuar

para 5 muajve - Iliria News

Kryeministri, Zoran Zaev deklaroi sot se në Haracinë nuk kanë premtuar punësime të 300 pilotëve, por realizimin e pilot projekteve. Komentet e tij erdhën pasi një qytetarë i Haracinës kishte pohuar se...

Zaev nuk kemi premtuar punësimin e 300 pilotëve në Haraçinë

para 5 muajve - Ina

Kryeministri, Zoran Zaev deklaroi sot se në Haracinë nuk kanë premtuar punësime të 300 pilotëve, por realizimin e pilot projekteve. Komentet e tij erdhën pasi një qytetarë i Haracinës kishte pohuar se...

Zoran Zaev: Nuk premtuam punësimin e 300 pilotëve në Haraçinë, ja si është keqkuptuar

para 5 muajve - InfoShqip

Kryeministri, Zoran Zaev deklaroi sot se në Haracinë nuk kanë premtuar punësime të 300 pilotëve, por realizimin e pilot projekteve. Komentet e tij erdhën pasi një qytetarë i Haracinës kishte pohuar se...

Zaev: Për punësimet në Haraçinë, nuk kemi premtuar pilotë, por pilot- projekte

para 5 muajve - Tetova1

Nuk kemi premtuar punësime të 300 pilotëve në Haraçinë, por realizimin e pilot projekteve –tha kryeminstrti Zoran Zaev lidhur me deklaratat e banorit të Haraçinës se kryeminstrti dhe LSDm para zgjedhjeve...

Zaev: Për punësimet në Haraçinë, nuk kemi premtuar pilotë, por pilot- projekte

para 5 muajve - Tetova Sot

Nuk kemi premtuar punësime të 300 pilotëve në Haraçinë, por realizimin e pilot projekteve –tha kryeminstrti Zoran Zaev lidhur me deklaratat e banorit të Haraçinës se kryeminstrti dhe LSDm para zgjedhjeve...

Zaev: Për punësimet në Haraçinë, nuk kemi premtuar pilotë, por pilot- projekte

para 5 muajve - Aktuale

Nuk kemi premtuar punësime të 300 pilotëve në Haraçinë, por realizimin e pilot projekteve –tha kryeminstrti Zoran Zaev lidhur me deklaratat e banorit të Haraçinës se kryeminstrti dhe LSDm para zgjedhjeve...

Zaev: Për punësimet në Haraçinë, nuk kemi premtuar pilotë, por pilot- projekte

para 5 muajve - Lajm

Nuk kemi premtuar punësime të 300 pilotëve në Haraçinë, por realizimin e pilot projekteve –tha kryeminstrti Zoran Zaev lidhur me deklaratat e banorit të Haraçinës se kryeminstrti dhe LSDm para zgjedhjeve...

Zaev: Për punësimet në Haraçinë, nuk kemi premtuar pilotë, por pilot- projekte

para 5 muajve - Fol

Nuk kemi premtuar punësime të 300 pilotëve në Haraçinë, por realizimin e pilot projekteve –tha kryeminstrti Zoran Zaev lidhur me deklaratat e banorit të Haraçinës se kryeminstrti dhe LSDm para zgjedhjeve...

Zaev: Për punësimet në Haraçinë, nuk kemi premtuar pilotë, por pilot- projekte

para 5 muajve - Zyrtare

Nuk kemi premtuar punësime të 300 pilotëve në Haraçinë, por realizimin e pilot projekteve –tha kryeminstrti Zoran Zaev lidhur me deklaratat e banorit të Haraçinës se kryeminstrti dhe LSDm para zgjedhjeve...

Hallakamë për “300 pilotët” e Haraçinës, pushteti e opozita s’flasin për hallet e banorëve, por për rrenat

para 5 muajve - TV21

“Rrena më e madhe është 300 pilotë do të shkojnë prej Haraçinës”. Kush ju ka premtu? “Këta që janë në pushtet tash Lidhja Social Demokrate. Dmth rrena më e madhe, ku ka rrenë më të madhe se me të thënë...

TV21 reagon ndaj demantit të LSDM-së, TV21 do të vazhdojë të dëgjojë hallet e qytetarëve

para 5 muajve - TV21

Emisioni ynë, #ClickPlusODA mbrëmë transmetoi “direkt” nga Haraçina për të dëgjuar hallet e banorëve atje, si dhe premtimet që u janë bërë dhe nuk janë realizuar! Ndër to, edhe premtimet elektorale që...

Haraçinë, vitet kalojnë problemet mbeten, pa kanalizim, pa ujë të pijshëm, pa kujdestari në ambulantë 24 orë

para 5 muajve - TV21

ClikPlus Oda mbrëmë zbarkoi në Haraçinë për të dëgjuar hallet e qytetarëve. Edhe këtë herë banorët përsëritën problemet të cilat tashmë me vite nuk po zgjidhen. Kanalizimi dhe mospasja e ujit të pijshëm...

Haraçinasit: LSDM-ja na gënjeu (VIDEO)

para 5 muajve - in7

Në emisionin debativ “Kliko Plus” në TV21 banorët e Haraçinës janë shpehur se ndjehen të frustruar nga qeverisja e LSDM-së. Ata thonë se LSDM u kishte premtuar se nga fshati dhe nga komuna e tyre do të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK