http://kariera.mk

Murrizi e thotë troç: Politikanët nëse nuk do kishin..., për tre muaj do vdesin gjysma

para 8 muajve - Sot News

Deputeti Myslim Murrizi ka zbuluar se ditën e nesërme 7 deputetë të opozitës së re do të kenë një takim me ambasadorët në SHqipëri dhe fokus kryesor do të jetë Refroma Zgjedhore. I ftuar në studion e "Repolitix"...

"Duan të na përjashtojnë nga Zgjedhorja", deputeti i PS-së i përgjigjet Murrizit

para 8 muajve - Sot News

Deputeti i Partisë Socialiste, Xhemal Qefalia ka hedhur poshtë deklaratën e deputetit Myslim Murrizi lidhur me përjashtimin e opozitës së re nga reforma zgjedhore. Ai tha: "Nuk është në objeksionet tona...

“Do përfundojnë si ish-ministri Tahiri”, vjen paralajmërimi i fortë i Murrizit

para 8 muajve - Sot News

Deputeti Myslim Murrizi shprehet se ditën e nesërme 7 deputetë të opozitës së re do të kenë një takim me ambasadorët në Shqipëri dhe fokus kryesor do të jetë Reforma Zgjedhore. Murrizi është shprehur se...

“Do përfundojnë si ish-ministri Tahiri”, vjen paralajmërimi i fortë i Murrizit

para 8 muajve - Lajme.al

Deputeti Myslim Murrizi shprehet se ditën e nesërme 7 deputetë të opozitës së re do të kenë një takim me ambasadorët në Shqipëri dhe fokus kryesor do të jetë Reforma Zgjedhore. Murrizi është shprehur se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK