http://kariera.mk

Gjermania vazhdon dëbimin e azilkërkuesve afganë

para 8 muajve - Vizion Plus

Gjermania ka dëbuar një grup tjetër të azilkërkuesve nga Afganistani, raporton agjencia gjermane e lajmeve DPA. Dyzet e katër afganë arritën nga Gjermania në Kabul më 9 tetor. Ky është grupi i 28-të i...

Gjermania vazhdon dëbimin e azilkërkuesve afganë

para 8 muajve - Koha.mk

Gjermania ka dëbuar një grup tjetër të azilkërkuesve nga Afganistani, raporton agjencia gjermane e lajmeve DPA. Dyzet e katër afganë arritën nga Gjermania në Kabul më 9 tetor. Ky është grupi i 28-të i...

Gjermania vazhdon dëbimin e azilkërkuesëve

para 8 muajve - Insajderi

Gjermania ka dëbuar një grup tjetër të azilkërkuesve nga Afganistani, raporton agjencia gjermane e lajmeve DPA. Dyzet e katër afganë arritën nga Gjermania në Kabul më 9 tetor. Ky është grupi i 28-të i...

Grenell takohet me Thaçin

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Embed Embed The code has been copied to your clipboard. width px height px The URL has been copied to your clipboard No media source currently available 0:00 0:00:36 0:00 I dërguari i posaçëm i Shtëpisë...

Gjermania dëbon 44 azilkërkues afganë

para 8 muajve - Gazeta Express

Sipas agjencisë së lajmeve, DPA, Gjermania e ka dëbuar një grup prej 44 azilkërkuesve nga Afganistani pasi kërkesat e tyre për azil u refuzuan nga autoritetet. Dyzet e katër afganët arritën në atdheun...

Gjermania vazhdon dëbimin e azilkërkuesve afganë

para 8 muajve - Vizion Plus

Të paktën 44 azilkërkues nga Afganistani, janë dëbuar nga Gjermania këtë të mërkurë.  Ky është grupi i 28-të i azilkërkuesve që është deportuar në më pak se tre vjet, duke e ngritur në 720 numrin e afganëve...

Gjermania vazhdon dëbimin e azilkërkuesëve

para 8 muajve - Sinjali

Gjermania ka dëbuar një grup tjetër të azilkërkuesve nga Afganistani, raporton agjencia gjermane e lajmeve DPA. Dyzet e katër afganë arritën nga Gjermania në Kabul më 9 tetor. Ky është grupi i 28-të i...

Gjermania vazhdon dëbimin e azilkërkuesve afganë

para 8 muajve - Portalb

Gjermania ka dëbuar një grup tjetër të azilkërkuesve nga Afganistani, raporton agjencia gjermane e lajmeve DPA, njofton REL . Dyzet e katër afganë arritën nga Gjermania në Kabul më 9 tetor. Ky është grupi...

Gjermania vazhdon dëbimin e azilkërkuesve afganë

para 8 muajve - Evropa e Lirë

Gjermania ka dëbuar një grup tjetër të azilkërkuesve nga Afganistani, raporton agjencia gjermane e lajmeve DPA. Dyzet e katër afganë arritën nga Gjermania në Kabul më 9 tetor. Ky është grupi i 28-të i...

Gjermania vazhdon dëbimin e azilkërkuesve afganë

para 8 muajve - Epoka e Re

Gjermania ka dëbuar një grup tjetër të azilkërkuesve nga Afganistani, raporton agjencia gjermane e lajmeve DPA. Dyzet e katër afganë arritën nga Gjermania në Kabul më 9 tetor. Ky është grupi i 28-të i...

Gjermania vazhdon dëbimin e azilkërkuesve afganë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Gjermania ka dëbuar një grup tjetër të azilkërkuesve nga Afganistani, raporton agjencia gjermane e lajmeve DPA. Dyzet e katër afganë arritën nga Gjermania në Kabul më 9 tetor. Ky është grupi i 28-të i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK