http://kariera.mk

BMW synon një autonomi prej gati 600 km

para 8 muajve - Flaka

BMW gjermane planifikon që modeli i ri elektrik të ketë një autonomi prej afro 600 kilometrash. BMW do të lansojë në vitin 2021 SUV të gjithë-elektrike iNext që paraqiti në Panairin e veturave në Los Anxhelos...

BMW Series 1 elektrik arrin në 2021

para 8 muajve - Koha.net

Kompania gjermane prestigjioze e veturave, BMW, për katër vitet e ardhshme dëshiron të zhvillojë plot 12 modele elektrike dhe 13 plug-in hibride. Modelet e para elektrike që do të arrijnë në treg janë:...

Seria elektrike BMW 1 arrin më 2021

para 8 muajve - Shprehja

Ato do të përfshijnë nën ‘kapuç’ motor elektrikë dhe dizajni pritet të jetë saktësisht identik me serinë 1 tradicionale, transmeton KosovaPress.Për dallim nga Seria 1 me motorët me djegie të brendshme,...

Seria elektrike BMW 1 arrin më 2021

para 8 muajve - Flaka

Gjigandi premium gjerman BMW do të zhvillojë të paktën 12 modele plotësisht elektrike dhe 13 modele plug-in hibrid gjatë katër vjetëve të ardhshëm. Ato do të përfshijnë nën ‘kapuç’ motor elektrikë dhe...

Seria elektrike BMW 1 arrin më 2021

para 8 muajve - Koha.net

Gjiganti gjerman BMW do të zhvillojë të paktën 12 modele plotësisht elektrike dhe 13 modele plug-in hibrid gjatë katër viteve të ardhshme. Këto vetura do të kenë motor elektrikë dhe dizajni pritet të jetë...

Seria elektrike BMW 1 arrin më 2021

para 8 muajve - Infokusi

Gjigandi premium gjerman BMW do të zhvillojë të paktën 12 modele plotësisht elektrike dhe 13 modele plug-in hibrid gjatë katër vjetëve të ardhshëm. Ato do të përfshijnë nën ‘kapuç’ motor elektrikë dhe...

Seria elektrike BMW 1 arrin më 2021

para 8 muajve - Gostivari Sot

Gjigandi premium gjerman BMW do të zhvillojë të paktën 12 modele plotësisht elektrike dhe 13 modele plug-in hibrid gjatë katër vjetëve të ardhshëm. Ato do të përfshijnë nën ‘kapuç’ motor elektrikë dhe...

BMW synon një autonomi prej gati 600 km

para 8 muajve - Insajderi

BMW do të lansojë në vitin 2021 SUV të gjithë-elektrike iNext që paraqiti në Panairin e veturave në Los Anxhelos këtë vit. Automjeti ka të ngjarë të ketë një bateri 120 kWh, dhe BMW thotë se iNext do të...

BMW synon një autonomi prej gati 600 km

para 8 muajve - GazetaBlic

BMW gjermane planifikon që modeli i ri elektrik të ketë një autonomi prej afro 600 kilometrash. BMW do të lansojë në vitin 2021 SUV të gjithë-elektrike iNext që paraqiti në Panairin e veturave në Los Anxhelos...

BMW synon një autonomi prej gati 600 km

para 8 muajve - KosovaPress

BMW do të lansojë në vitin 2021 SUV të gjithë-elektrike iNext që paraqiti në Panairin e veturave në Los Anxhelos këtë vit. Automjeti ka të ngjarë të ketë një bateri 120 kWh, dhe BMW thotë se iNext do të...

Seria elektrike BMW 1 arrin më 2021

para 8 muajve - Top Channel

Gjigandi premium gjerman BMW do të zhvillojë të paktën 12 modele plotësisht elektrike dhe 13 modele plug-in hibrid gjatë katër vjetëve të ardhshëm. Ato do të përfshijnë nën ‘kapuç’ motor elektrikë dhe...

Seria elektrike BMW 1 arrin më 2021

para 8 muajve - Gazeta Observer

Foto ilustrim Gjigandi premium gjerman BMW do të zhvillojë të paktën 12 modele plotësisht elektrike dhe 13 modele plug-in hibrid gjatë katër vjetëve të ardhshëm. Ato do të përfshijnë nën ‘kapuç’ motor...

Seria elektrike BMW 1 arrin më 2021

para 8 muajve - Periskopi

Gjigandi premium gjerman BMW do të zhvillojë të paktën 12 modele plotësisht elektrike dhe 13 modele plug-in hibrid gjatë katër vjetëve të ardhshëm. Ato do të përfshijnë nën ‘kapuç’ motor elektrikë dhe...

Seria elektrike BMW 1 arrin më 2021

para 8 muajve - KosovaPress

Ato do të përfshijnë nën ‘kapuç’ motor elektrikë dhe dizajni pritet të jetë saktësisht identik me serinë 1 tradicionale, transmeton KosovaPress. Për dallim nga Seria 1 me motorët me djegie të brendshme,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK