http://kariera.mk

Apple mund të rimarrë pozitën e dytë nga Huawei

para 10 muajve - Flaka

Huawei është në një situatë të vështirë, me serinë Mate 30 të vjeshtës, duke u prekur nga ndalimi i SH.B.A-ve. Kjo u materializua me daljen e telefonit pa shërbimet Google, diçka që ka të ngjarë të mbajë...

Samsung pranë rimëkëmbjes – Shitje të mëdha të Note 10 në Korenë e Jugut dhe Europë

para 10 muajve - Koha Jone

Shitjet e forta të Galaxy Note 10 kanë rritur shpresat që gjiganti korean i teknologjisë t’i rikthehet rritjes, pas disa vitesh të ngadalësimit. Samsung, prodhuesi më i madh në botë i smartphonave ka prezantuar...

Samsung shënon rritje të shitjeve të telefonit “Galaxy Note 10”

para 10 muajve - Gazeta Express

Shifrat pozitive të shitjes së telefonit “Samsung Galaxy 10” i kanë ngjallur shpresat për kufizimin e krizës së gjigantit teknologjik në Korenë Jugore. Kjo kompani është shitësja më e madhe e telefonave...

Fitimi i Samsung ka rënë me 56%

para 10 muajve - Medial

Gjigandi Korean i elektronikës tha se fitimi operativ për periudhën Korrik-Shtator ishte 6.44 miliardë dollarë, ose një rënie me 56%. Ende ato ishin mbi pritshmëritë kjo falë shitjeve të mira të Galaxy...

Samsung shënon rritje në shitje

para 10 muajve - Gazeta Observer

Shifrat pozitive të shitjes së telefonit “Samsung Galaxy 10” i kanë ngjallur shpresat për kufizimin e krizës së gjigantit teknologjik në Korenë Jugore. Kjo kompani është shitësja më e madhe e telefonave...

Fitimet e Samsungut bien për 56 për qind

para 10 muajve - Ekonomia Online

Gjiganti korean i elektronikës tha se fitimi operativ për periudhën korrik-shtator ishte 6.44 miliardë dollarë ose një rënie me 56 për qind. Këto ishin mbi pritshmëritë falë shitjeve të mira të Galaxy...

Apple planifikon të nxjerrë iPhone SE 2: Çmimi deri në 500 dollarë

para 10 muajve - Indeks.mk

Duket sikur po kthehemi në ciklin e spekulimeve për produktet e reja të Apple. Raporti aziatik Nikkei kohët e fundit raportoi se Apple planifikon të nisë një telefon vitin e ardhshëm që kushton jo më shumë...

Apple planifikon të nxjerrë iPhone SE 2: Çmimi deri në 500 dollarë

para 10 muajve - BalkanWeb

Duket sikur po kthehemi në ciklin e spekulimeve për produktet e reja të Apple. Raporti aziatik Nikkei kohët e fundit raportoi se Apple planifikon të nisë një telefon vitin e ardhshëm që kushton jo më shumë...

Apple planifikon të nxjerrë iPhone SE 2: Çmimi deri në 500 dollarë

para 10 muajve - Tetova Sot

Duket sikur po kthehemi në ciklin e spekulimeve për produktet e reja të Apple. Raporti aziatik Nikkei kohët e fundit raportoi se Apple planifikon të nisë një telefon vitin e ardhshëm që kushton jo më shumë...

Apple planifikon të nxjerrë iPhone SE 2: Çmimi deri në 500 dollarë

para 10 muajve - KosovaPress

Raporti aziatik Nikkei kohët e fundit raportoi se Apple planifikon të nisë një telefon vitin e ardhshëm që kushton jo më shumë se 500 dollarë, duke zëvendësuar praktikisht iPhone SE 2016. Një nga analistët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK