http://kariera.mk

400 mijë turistë gjatë 9 muajve në Cappadocia, arsyeja balonat me ajër

para 8 muajve - Flaka

Udhëtimet gjeneruan 86 milionë dollarë të ardhura në 9 muajt e parë të këtij viti. Midis janarit dhe shtatorit, gjithsej 437 mijë e 516 turistë kanë shijuar turnetë me balona me ajër të nxehtë në qendrën...

Balonat me ajër të Cappadocia për nëntë muaj tërhoqën mbi 400 mijë turistë

para 8 muajve - Klan Kosova

Udhëtimet gjeneruan 86 milionë dollarë të ardhura në nëntë muajt e parë të këtij viti. Midis janarit dhe shtatorit, gjithsej 437 mijë e 516 turistë kanë shijuar turnetë me balona me ajër të nxehtë në qendrën...

Balonat me ajër të Cappadocia tërhoqën mbi 400 mijë turistë

para 8 muajve - Medial

Sipas të dhënave të përpiluara nga Anadolu Agency (AA), midis janarit dhe shtatorit, gjithsej 437.516 turistë kanë shijuar turnetë me balona me ajër të nxehtë në qendrën tërheqëse turistike Cappadocia...

Balonat me ajër të Cappadocia tërhoqën mbi 400 mijë turistë

para 8 muajve - Anadolu Agency

Ankara Sipas të dhënave të përpiluara nga Anadolu Agency (AA), midis janarit dhe shtatorit, gjithsej 437.516 turistë kanë shijuar turnetë me balona me ajër të nxehtë në qendrën tërheqëse turistike Cappadocia...

Balonat me ajër të Cappadocia për nëntë muaj tërhoqën mbi 400 mijë turistë

para 8 muajve - Aktuale

Udhëtimet gjeneruan 86 milionë dollarë të ardhura në nëntë muajt e parë të këtij viti. Midis janarit dhe shtatorit, gjithsej 437 mijë e 516 turistë kanë shijuar turnetë me balona me ajër të nxehtë në qendrën...

400 mijë turistë gjatë 9 muajve në Cappadocia, arsyeja balonat me ajër

para 8 muajve - Gazeta Observer

Udhëtimet gjeneruan 86 milionë dollarë të ardhura në 9 muajt e parë të këtij viti. Midis janarit dhe shtatorit, gjithsej 437 mijë e 516 turistë kanë shijuar turnetë me balona me ajër të nxehtë në qendrën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK