http://kariera.mk

Durrës, policia prangos 2 persona me precedentë penalë, kapen të armatosur me armë zjarri

para 8 muajve - Medial

BURIMI: www.rtsh.al

Policia vë në pranga dy persona me rrezikshmëri të lartë

para 8 muajve - Gazeta Express

Policia e Durrësit ka dhene detaje per nje operacion te zhvilluar mesditen e sotme ne qytetin bregdetar, ku rane ne pranga dy persona me rrezikshmeri te larte shoqerore te cilët qarkullonin me armë zjarri...

Durrës/ Qarkullonin me armë zjarri pa leje, arrestohen 2 persona

para 8 muajve - Top Channel

Janë sekuestruar një armë zjarri dhe monicion luftarak, dhe janë vënë në pranga dy shtetas në qytetin e Durrësit. Policia ka arrestuar dy personat, të cilët ishin me precedentë penalë të mëparshëm në fushën...

Kapen 2 persona të rrezikshëm në Durrës, njëri pjesë e klanit Duka

para 8 muajve - Albeu

Policia ka vënë në pranga një anëtar të klanit Duka, pas sinjalizimeve se një mjet po kryente manovra të rrezikshme në rrugë. Fillimisht u deklarua se në pranga kishte rënë vetëm Elvis Gaçaj, anëtar i...

Del videoja, si u arrestua i “forti” i Tiranës, me “BMW” dhe pistoletën e mbushur plot

para 8 muajve - BalkanWeb

Policia e Durrësit ka zbardhur detaje të reja për arrestimin e Elvis Gaçajt, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë, ndërsa ka publikuar dhe videon e momentit të ndalimit të tij. Durrës Finalizohet...

Qarkullonin me armë zjarri, policia arreston dy persona në Durrës

para 8 muajve - Koha Jone

Janë sekuestruar një armë zjarri dhe monicion luftarak, dhe janë vënë në pranga dy shtetas në qytetin e Durrësit. Policia ka arrestuar dy personat, të cilët ishin me precedentë penalë të mëparshëm në fushën...

Zbardhen detaje të reja dhe publikohet videoja e ndalimit të personave me rrezikshmëri të lartë/ Si u arrestua i “forti” i Tiranës, me “BMW” dhe pistoletën e mbushur plot

para 8 muajve - Sot News

Zbardhen të tjera detaje rreth operacionit të policisë së Durrësit, për arrestimin e Elvis Gaçajt, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë, ndërsa ka publikuar dhe videon e momentit të ndalimit...

“Taulantia” vë në pranga 2 persona me rrezikshëmri shoqërore

para 8 muajve - Vizion Plus

Dy persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit, me precedentë penalë të mëparshëm në fushën e veprave penale kundër personit dhe armëmbajtjes pa leje. Sipas policisë...

Del videoja, si u arrestua i “forti” i Tiranës, me “BMW” dhe pistoletën e mbushur plot

para 8 muajve - Medial

Policia e Durrësit ka zbardhur detaje të reja për arrestimin e Elvis Gaçajt, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë, ndërsa ka publikuar dhe videon e momentit të ndalimit të tij. Durrës Finalizohet...

VIDEO- Momentet e panikut në Durrës, kur ndiqej makina me dy persona të rrezikshëm brenda. Policia jep detajet, si u kapën

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Policia e Durrësit ka dhënë detaje për një operacion të zhvilluar mesditën e sotme në qytetin bregdetar, ku ranë në pranga dy persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore të cilët qarkullonin me armë zjarri...

Aksion ‘blic’ në Shijak, pranga 40-vjeçarit të dënuar për vrasje

para 8 muajve - Gazeta Express

Një 40-vjeçar i dënuar me parë për vrasje ka përfunduar në pranga të policisë në qytetin e Shijakut, ndërsa qarkullonte me armë me vete. Raportohet se policia ka ndërhyrë për të kontrolluar automjetin...

I dënuar me 15 vite burg për vrasje, kapet 40-vjeçari i rrezikshëm në Shijak

para 8 muajve - Top Channel

Një 40-vjeçar i cili cilësohet se një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i dënuar më parë me 15 vite burg për vrasje u kap nga policia në Shijak. Duke marrë parasysh rrezikshmërinë e personit,...

VIDEO/ I dënuar me 15 vite burg për vrasje në Shijak, si u kap 40-vjeçari me rrezikshmëri shoqërore

para 8 muajve - BalkanWeb

Një 40-vjeçar, i cili po qarkullonte me armë zjarri dhe që rezulton i dënuar me 15 vite burg për vrasje ka përfunduar në pranga të policës së Shijakut. Policia thotë se shtetasi i arrestuar me iniciale...

Shijak, kapet 40 vjeçari i dënuar për vrasje

para 8 muajve - Klan Kosova

Një 40-vjeçar i cili cilësohet se një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i dënuar më parë me 15 vite burg për vrasje u kap nga policia në Shijak. Duke marrë parasysh rrezikshmërinë e personit,...

LAJMI I FUNDIT/ Aksion “blic” në Shijak, pranga 40-vjeçarit të dënuar për vrasje

para 8 muajve - BalkanWeb

Një 40-vjeçar i dënuar me parë për vrasje ka përfunduar në pranga të policisë në qytetin e Shijakut. Finalizohet operacioni policor “Magnum 2”. Kapet një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i dënuar...

VIDEO/ I dënuar me 15 vite burg për vr.as.je në Shijak, si u kap 40-vjeçari me rrezikshmëri shoqërore

para 8 muajve - Medial

SHIJAK Një 40-vjeçar, i cili po qarkullonte me armë zjarri dhe që rezulton i dënuar me 15 vite burg për vrasje ka përfunduar në pranga të policës së Shijakut. Policia thotë se shtetasi i arrestuar me iniciale...

I dënuar për vrasje në '97-tën, kapet 40 vjeçari

para 8 muajve - Albeu

Një 40-vjeçar me rrezikshmëri të lartë është arrestuar në Shijak , ndërsa ka qenë i dënuar më parë me 15 vite burg për vrasje. Atij i është gjetur një armë zjarri pistoletë dhe municion luftarak. Specialistët...

I dënuar me 15 vite burg, shijaksi kapet me armë në brez

para 8 muajve - Albeu

Policia ka arrestuar gjatë ditës së djeshme një person të dënuar për vrasje në vitin 1997 "> 1997 . Pavarësisht se ishte i dënuar dhe kërkohej ai lëvizte me armë në brez duke bërë që policia të organizonte...

Aksion i befasishëm në Shijak, pranga 40-vjeçarit të dënuar për vrasje

para 8 muajve - Koha Jone

Një 40-vjeçar i dënuar me parë për vrasje ka përfunduar në pranga të policisë në qytetin e Shijakut, i cili qarkullonte me armë me vete mes të qytetit. Raportohet se policia ka ndërhyrë për të kontrolluar...

Qarkullonte me armë pa leje, në pranga i dënuari për vrasje në 97-ën

para 8 muajve - Opinion

Policia ka arrestuar në Shijak një person që qarkullonte me armë zjarri me vete. Bëhet fjalë për një 40-vjeçar me inicialet G.B banues në Shijak të dënuar më parë me 15 vite burg për një vrasje të kryer...

Lëviste me pistoletë, kapet i dënuari për vrasje

para 8 muajve - Vizion Plus

Një 40 vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi qarkullonte me armë zjarri me vete. Në kuadër të operacioni policor “Magnum 2”, është bëri i mundur arrestimi i shtetasit G. B., person me rrezikshmëri...

I dënuar me 15 vjet burg për vrasje, kapet 40 vjeçari në Shijak

para 8 muajve - Ekonomia Online

Një 40-vjeçar i cili cilësohet se një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i dënuar më parë me 15 vite burg për vrasje u kap nga policia në Shijak. Duke marrë parasysh rrezikshmërinë e personit,...

I dënuar me 15 vjet burg për vrasje, kapet 40-vjeçari i rrezikshëm në Shijak

para 8 muajve - Periskopi

Një 40-vjeçar i cili cilësohet se një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i dënuar më parë me 15 vite burg për vrasje u kap nga policia në Shijak të Shqipërisë. Duke marrë parasysh rrezikshmërinë...

I dënuar me 15 vjet burg për vrasje, kapet 40-vjeçari i rrezikshëm në Shijak

para 8 muajve - KosovaPress

Duke marrë parasysh rrezikshmërinë e personit, u ngritën pika kontrolli grackë dhe u bë i mundur identifikimi i automjetit me të cilin lëvizte personi i dyshuar. Në momentin që policia ka ndërhyrë për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK