http://kariera.mk

Vrasje, kokainë dhe “imunitet” ndaj atentateve! Kush është Elvis Gaçaj, i dyshuari për vrasjen e ish- policit

para 8 muajve - Gazeta Express

Policia arrestoi në Durrës të shumë kërkuarin Elvis Gaçaj si edhe shokun e tij Klajdi Drizaj, i cili tentoi t’i largohej policisë në momentin e operacionit. Ky është moment ku 44-vjeçari Gaçaj bashkë me...

Vrasje, kokainë dhe “imunitet” ndaj atentateve! Kush është Elvis Gaçaj, i dyshuari për vrasjen e ish- policit

para 8 muajve - GazetaBlic

Policia arrestoi në Durrës të shumë kërkuarin Elvis Gaçaj si edhe shokun e tij Klajdi Drizaj, i cili tentoi t’i largohej policisë në momentin e operacionit. Ky është moment ku 44-vjeçari Gaçaj bashkë me...

Nga atentati tek sulmet me eksploziv, kush është Elvis Gaçaj i arrestuar sot në Durrës

para 8 muajve - Klan Kosova

Policia e Durrësit ka arrestuar 44-vjeçarin Elvis Gaçaj, pjesë e klanit ‘Duka’ në Tiranë, teksa është vënë në ndjekje të tij pasi i ka ikur postbllokut, ku i është zbuluar një armë zjarri pa leje. Por,...

Nga atentati te “Lulishtja 1 Maji” tek sulmet me eksploziv, kush është Elvis Gaçaj, “bosi” i drogës në Shëngjergj

para 8 muajve - BalkanWeb

Policia e Durrësit ka arrestuar 44-vjeçarin Elvis Gaçaj, teksa është vënë në ndjekje të tij, pasi i ka ikur postbllokut, ku i është zbuluar një armë zjarri pa leje. Por, kush është 44-vjeçaj, i cilësuar...

I akuzuar për vrasjen e Santiago Malkos, arrestohet në Tiranë Elvis Gaçaj

para 8 muajve - Gazeta Express

Goditet klani Duka, arrestohet në Tiranë i forti Elvis Gaçaj, i akuzuar për vrasjen e Santiago Malkos vijon…

I përfshirë në një sërë ngjarjesh kriminale të rënda/ Nga atentati te “Lulishtja 1 Maji” tek sulmet e shumta me eksploziv për ta eleminuar, kush është Elvis Gaçaj, “bosi” i drogës në Shëngjergj

para 8 muajve - Sot News

Ditën e sotme Policia e Durrësit finalizoi një super-operacion, ku ranë në prangat e policisë, dy persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Sipas njoftimit të policisë në pranga ka rënë 44-vjeçarin Elvis...

Vrasja e Santiago Malkos, arrestohet personi me rrezikshmëri të lartë, Elvis Gaçaj

para 8 muajve - Gazeta Tema

Policia e Durrësit ka arrestuar një natë më parë, pak pas mesnate, ka arrestuar Elvis Gaçajn, person i dyshuar si i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos në kryeqytet. Ai fillimisht i ka bërë rezistencë...

LAJMI I FUNDIT/ Në kërkim për vrasjen e ish-policit, arrestohet Elvis Gaçaj

para 8 muajve - BalkanWeb

Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin Elvis Gaçaj, i cili akuzohet për vrasjen e ish-policit Santiago Malko. vijon …

Arrestohet Elvis Gaçaj, iu iku disa postblloqeve të policisë dhe…

para 8 muajve - Opinion

Elvis Gaçaj ka rënë në pranga të policisë së Durrësit. 44-vjeçari i ka bërë rezistencë policisë duke i ikur disa postblloqeve. Në momentin e arrestimit ai ka qenë edhe i armatosur me një armë pa leje....

Video/ Aksion si në filma, si u arrestua i rrezikshmi Elvis Gaçaj

para 8 muajve - Opinion

Policia e Durrësit ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me arrestimin e 44-vjeçarit Elvis Gaçaj, si dhe një tjetër personi me inicialet K. D. Sipas policisë ata janë arrestuar në operacionin e koduar...

I shpëtoi 3 atentateve, kush është Elvis Gaçaj

para 8 muajve - Albeu

Elvis Gaçaj i cilësuar si person me rrezikshmëri të lartë, u arrestua sot për armëmbajtje pa leje. Në Prill të këtij viti ai u arrestua së bashku me Leonard Dukën në Tiranë, ndërsa armën e hodhën nga ballkoni...

E FUNDIT/ I përfshirë në eliminimin e Santiago Malkos, kapet Elvis Gaçaj

para 8 muajve - Albeu

Është arrestuar nga ana e policisë Elvis Gaçaj , i dyshuar si i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos , e ndodhur në zonën e Kinostudios në Tiranë. Gaçaj i cilësuar si person me rrezikshmëri të lartë,...

Arrestohet Elvis Gaçaj, iu iku disa postblloqeve të policisë dhe…

para 8 muajve - Opinion

Elvis Gaçaj ka rënë në pranga të policisë së Durrësit. Ai dyshohet edhe si i përfshirë në vrasjen e ish policit, Santiago Malko në kryeqytet. Gaçaj i ka bërë rezistencë policisë duke i ikur disa postblloqeve....

Kush është personazhi mjaft i njohur që u kap në Durrës me disa armë?!

para 8 muajve - Vizion Plus

Arrestohet nga policia në Durrësi shtetasi Elvis Gaçaj. Ai është një personazh i njohur per policinë pasi ka qene i perfshire ne vitet e fundit ne nje sere ngjarjesh, perfshire edhe faktin qe i jane bere...

Nga atentati tek sulmet me eksploziv, kush është Elvis Gaçaj i arrestuar sot në Durrës

para 8 muajve - Zyrtare

Por, kush është Elvis Gaçaj? Gaçaj rezulton person me precedentë penalë, pasi është përfshirë në një sërë ngjarjesh kriminale. Në Prill të këtij viti, ai është arrestuar së bashku me Leonard Dukën në Tiranë,...

Nga atentati tek sulmet me eksploziv, kush është Elvis Gaçaj i arrestuar sot në Durrës

para 8 muajve - Ekonomia Online

Policia e Durrësit ka arrestuar 44-vjeçarin Elvis Gaçaj, pjesë e klanit ‘Duka’ në Tiranë, teksa është vënë në ndjekje të tij pasi i ka ikur postbllokut, ku i është zbuluar një armë zjarri pa leje. Por,...

Në pranga Elvis Gaçaj “i forti” i Tiranës , iu shpëtoi disa atentateve

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin Elvis Gaçaj, i cilësuar nga policia si një person me rrezikshmëri të lartë, i cili njihej ndryshe edhe si “i forti” i Tiranës. Gaçaj i kishte ikur postbllokut...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK