http://kariera.mk

Letra e Ministreve të Ramës për Holandën sjell reagimin e fortë nga Kisha dhe Xhamia

para 5 muajve - Gazeta Express

Letra e 8 minstreve gra në qeverinë e Ramës drejtuar Holandës për hapjen e negociatave ka irrituar dukshëm besimet fetare në Shqipëri. Pas reagimit të Kishës Katolike edhe Myftiu i Tiranës Lauren Luli...

Letra e Ministreve të Ramës për Holandëm sjell reagimin e fortë nga Kisha dhe Xhamia

para 5 muajve - Gazeta Express

Letra e 8 minstreve gra në qeverinë e Ramës drejtuar Holandës për hapjen e negociatave ka irrituar dukshëm besimet fetare në Shqipëri. Pas reagimit të Kishës Katolike edhe Myftiu i Tiranës Lauren Luli...

LETRA/ “Ky është një krim!” Myftiu i Tiranës, kundër 8 ministreve të Ramës që propagandojnë abortin

para 5 muajve - Standard

Nga Lauren Luli- Myftiu i Tiranës Profeti Muhamed a.s në Hutben e Lamtumirës na le amanet familjen: “Ruani, respektoni dhe nderoni vlerën e perso­nalitetit dhe të dinjitetit njerëzor. Njeriu është vepër...

Letra e ministreve të Ramës drejtuar Holandës, reagon ashpër myftiu i Tiranës: Mos na shkatërroni...

para 5 muajve - Sot News

Pas reagimit të kishës katolike, në lidhje me letrën e ministreve të qeverisë dërguar Holandës ka reaguar edhe myftiu i Tiranës, njëkohësisht nënkryetari i Komunitetit Mysliman Shqiptar, Lauren Luli. Në...

Edhe myftiu i Tiranës reagon për letrën e ministreve: BE s’na i ka mbyllur dyert pse mbrojmë familjen

para 5 muajve - Gazeta Tema

Pas reagimit të kishës katolike, në lidhje me letrën e ministreve të qeverisë dërguar Holandës reagoi edhe myftiu i Tiranës, njëkohësisht nënkryetari i Komunitetit Mysliman Shqiptar, Lauren Luli. Në një...

Myftiu i Tiranës, kundër 8 ministreve të Ramës që propagandojnë abortin!

para 5 muajve - Koha Jone

Myftiu i Tiranës, Lauren LULI Profeti Muhamed a.s në Hutben e Lamtumirës na le amanet familjen: “Ruani, respektoni dhe nderoni vlerën e perso­nalitetit dhe të dinjitetit njerëzor. Njeriu është vepër madhështore...

Pas katolikeve, reagojne dhe myslimanet: BE s'na i ka mbyllur dyert pse mbrojme familjen

para 5 muajve - Albeu

Ditën e djeshme ministret e qeverisë Rama i dërguan një letër të hapur qeverisë Hollandeze. Pas lajmit për këtë hap të ministreve, ka pasur reagime të forta dhe kritika të hapura. Pas komunitet të krishterë...

“Çmojmë Holandën…për legalizimin e abortit e martesat gay”, pas letrës së ministreve, reagon ashpër arqipeshkvi Frendo

para 5 muajve - BalkanWeb

Arqipeshkëvia Tiranë – Durrës me anë të një deklarate për mediat bën me dije se ka vërejtur me kujdes një letër të shkruar nga ministret e Shqipërisë të cilat shprehen se “në Shqipëri e çmojnë shumë Holandën,...

Kisha Katolike kritika minstreve socialiste: Kush u dha të drejtën të flasin në emër të shqiptarëve?

para 5 muajve - Albeu

Ministret socialiste diten e djeshme i nisën një letër parlamentit të Hollandës, ku i shkruanin për hapjen e negociatave. Letra e cila mbante firmën e ministreve të qeverisë theksonte me krenari se shqiptarët...

Kisha Katolike revoltohet me ministret e Ramës: Si guxoni e lavdëroni Holandën për vrasjen e qenieve njerëzore dhe martesat gay?

para 5 muajve - Gazeta Tema

Kisha Katolike ka replikuar me ministret e Qeverisë shqiptare, të cilat një ditë më parë i dërguan një letër deputetëve të Holandës për hapjen e negociatave. Kisha Katolike është e revoltuar me letrën...

Ministret e Ramës letër Holandës, reagon ashpër Kisha Katolike: Kush u dha të drejtën të flasin në emrin e të gjithë shqiptarëve?

para 5 muajve - Standard

Arqipeshkvi i Tiranë-Durrësit, Mons. George Frendo, ka reaguar për letrën që tetë ministret e PS i kanë dërguar parlamentit të Holandës. Përfaqësuesi i lartë i Kishës Katolike ndalet në vlerësimin që anëtaret...

Vlerësuan Holandën për abortin dhe martesat gay, Kisha Katolike del me mesazh të fortë për ministret shqiptare

para 5 muajve - Sot News

Kisha Katolike ka reaguar pas letrës së tetë ministreve të kabinetit të kryeministrit Edi Rama drejtuar Holandës ku midis të tjerash vlerësohet legalizimi i martesave midis së njëjtës gjini nga ky vend...

Letra e ministreve të Ramës drejtuar Holandës, reagon ashpër myftiu i Tiranës: Mos na shkatërroni bërthamën familjare

para 5 muajve - Lajme.al

Pas reagimit të kishës katolike, në lidhje me letrën e ministreve të qeverisë dërguar Holandës ka reaguar edhe myftiu i Tiranës, njëkohësisht nënkryetari i Komunitetit Mysliman Shqiptar, Lauren Luli. Në...

Kisha Katolike revoltohet me ministret e Ramës: Si guxoni e lavdëroni Holandën për abortet dhe martesat gay

para 5 muajve - InfoShqip

>Kisha Katolike ka replikuar me ministret e Qeverisë shqiptare, të cilat një ditë më parë i dërguan një letër deputetëve të Holandës për hapjen e negociatave. Kisha Katolike është e revoltuar me letrën...

Myftiu i Tiranës, Lauren Luli kundër 8 ministreve të Ramës që propagandojnë abortin!

para 5 muajve - Zyrtare

Myftiu i Tiranës, Lauren LULI Profeti Muhamed a.s në Hutben e Lamtumirës na le amanet familjen: “Ruani, respektoni dhe nderoni vlerën e perso nalitetit dhe të dinjitetit njerëzor. Njeriu është vepër madhështore...

Myftiu i Tiranës, Lauren LULI kundër 8 ministreve të Ramës që propagandojnë abortin!

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Myftiu i Tiranës, Lauren LULI Profeti Muhamed a.s në Hutben e Lamtumirës na le amanet familjen: “Ruani, respektoni dhe nderoni vlerën e perso­nalitetit dhe të dinjitetit njerëzor. Njeriu është vepër madhështore...

REAGIMI/ Kreu i katolikëve u drejtohet “grave” të Ramës: si mundet të vlerësoni Hollandën për abortin dhe martesat gay?

para 5 muajve - Te Sheshi

E ka parë me shqetësim Kisha Katolike, letrën që gratë ministre të kabinetit “Rama” i drejtuan Hollandës, si një lutje për t’i thënë “Po” hapjes së negociatave. Kjo sepse aty, në letër, ato e vlerësojnë...

Polemika/ Kisha Katolike kundër ministreve të Ramës: Nuk duhet të flisni për abortin dhe martesën gay

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Një polemikë ka lindur mes Kishës Katolike dhe ministreve të qeverisë Rama, të cilat i dërguan një letër parlamentit hollandez, ku e përgëzonin dhe lavdëronin këtë vend që ka legalizuar abortin dhe martesat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK