http://kariera.mk

Arben Gashi: VV’ja duhet të na tregojë se çfarë mendon për shtetin e Kosovës dhe ekzistencën e tij

para 9 muajve - Gazeta Express

Arben Gashi nga Lidhja Demokratike e Kosovës ka thënë se për të arritur marrëveshje me Lëvizjen Vetëvendosje duhet të gjejnë gjuhë të përbashkët në shumë çështje. “Duhet të gjendet gjuha e përbashkët se...

Gashi: Me VV-në duhet të flasim se çfarë mendojnë ata për shtetin e Kosovës dhe ekzistencën e tij

para 9 muajve - Zyrtare

Arben Gashi nga LDK, ka thënë se për të arritur marrëveshje me Lëvizjen Vetëvendosje duhet të gjejnë gjuhë të përbashkët në shumë çështje. “Duhet të gjendet gjuha e përbashkët se si se shohim shtetin e...

Gashi: Me VV-në duhet të flasim se çfarë mendojnë ata për shtetin e Kosovës dhe ekzistencën e tij

para 9 muajve - Klan Kosova

Arben Gashi nga LDK, ka thënë se për të arritur marrëveshje me Lëvizjen Vetëvendosje duhet të gjejnë gjuhë të përbashkët në shumë çështje. “Duhet të gjendet gjuha e përbashkët se si se shohim shtetin e...

Gashi: Me VV-në duhet të flasim se çfarë mendojnë ata për shtetin e Kosovës dhe ekzistencën e tij

para 9 muajve - Klan Kosova

Arben Gashi nga LDK, ka thënë se për të arritur marrëveshje me Lëvizjen Vetëvendosje duhet të gjejnë gjuhë të përbashkët në shumë çështje. “Duhet të gjendet gjuha e përbashkët se si se shohim shtetin e...

Gashi: Me VV-në duhet të flasim se çfarë mendojnë ata për shtetin e Kosovës dhe ekzistencën e tij

para 9 muajve - Medial

22:19 | 9 Tetor 2019 Arben Gashi nga LDK, ka thënë se për të arritur marrëveshje me Lëvizjen Vetëvendosje duhet të gjejnë gjuhë të përbashkët në shumë çështje. “Duhet të gjendet gjuha e përbashkët se si...

Gashi: Me VV-në duhet të flasim se çfarë mendojnë ata për shtetin e Kosovës dhe ekzistencën e tij

para 9 muajve - Periskopi

Arben Gashi nga LDK, ka thënë se për të arritur marrëveshje me Lëvizjen Vetëvendosje duhet të gjejnë gjuhë të përbashkët në shumë çështje. “Duhet të gjendet gjuha e përbashkët se si se shohim shtetin e...

Gashi: Me VV-në duhet të flasim se çfarë mendojnë ata për shtetin e Kosovës dhe ekzistencën e tij

para 9 muajve - Arbresh

Arben Gashi nga LDK, ka thënë se për të arritur marrëveshje me Lëvizjen Vetëvendosje duhet të gjejnë gjuhë të përbashkët në shumë çështje. “Duhet të gjendet gjuha e përbashkët se si se shohim shtetin e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK